7.3

136 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (217.001 OY)

KONUSU
Ben-Hur’u canlandıran Charlton Heston’unda Oskar kazandığı filmin toplamda 11 Oskar ödülü var. Gururlu bir asilzade olan genç yahudi Ben-Hur çocukluk arkadaşı General Messala ile fikir ayrılığına düşer ve yaşamına kürek mahkumu olarak devam etmek zorunda bırakılır. İntikam yemini alan Ben-Hur’un des ... Devamı
Ben-Hur’u canlandıran Charlton Heston’unda Oskar kazandığı filmin toplamda 11 Oskar ödülü var. Gururlu bir asilzade olan genç yahudi Ben-Hur çocukluk arkadaşı General Messala ile fikir ayrılığına düşer ve yaşamına kürek mahkumu olarak devam etmek zorunda bırakılır. İntikam yemini alan Ben-Hur’un destanını mükemmel görüntülerle izleyeceğiz.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ustilago

3 yıl önce

uzun süredir bu kadar iyi bir yapıt izlememiştim. kameranın arkasında çok büyük bir emek var birde muhteşem bir senaryo izlemenizi tevsiye ediyorum.

@dr_hugo_strange

5 yıl önce

Her yönüyle mükemmel bir film isteyenlere...
A

@abrelosojos

7 yıl önce

öncelikle filmin süresi insanı tedrgin etmiyor değil ama izlerken zaman akıp gitti.çekildiği yıla bakarsak gerçekten çok büyük ve başarılı bir yapım.özellikle arena sahneleri çok güzeldi adamlar çekmiş be tee o zamanlar.

@peaceful89

7 yıl önce

filmz zamanın şartlarına göre çok iyi çekilmiş ve hala kendini sıkmadan izlettirebiliyor. ilk olarak bu kadar çok oskar aldığını gördüğümde öğrenip merak ederek izlemiştim bu filmi ve haketmiş gerçekten. sadece çekimi değil konusu da akıcı sanki bir monte cristo kontu intikamı :) klasik edebiyatlardaki kadar başarılı bir intikam dizisi var film de ayrıca romaya girilmesi ve hz. isa dan bahsedilmesi de geçilmeyecek bir konu onun son zamanı ve çarmıha geçirilişi de anlatılmış etkili bir şekilde. kesinlikle tavsiye ediyorum izleyin
F

@figen

11 yıl önce

bence bu 1959 yılında klasik değildi bir ilkti belkide bu ve bunu gibi çok sevilen filmlerden sonra klasik oldu bu konu
SPOILER

Ben-Hur filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ben-Hur filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ben-Hur filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL