5.3

14 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.7 (31.329 OY)

Süre

2 Saat 3 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Ben-Hur Yahudi varlıklı bir prens, aristokrat, tüccardır. Çocukluk arkadaşı Romalı Messala ise görüşmedikleri yıllar boyunca yüksek kademeli bir Roma hakimi olmuştur. Kudüs’ten uzak kaldığı uzun yıllardan sonra buraya dönen Messala, artık Roma ordusunun komutanı olmuştur. Yahudilerin özgürlüğü için canı pahasına mücadele eden Ben-Hur’dan, çocukluk arkadaşı Messala tarafından, Romalıları eleştiren yahudileri teşhis etmesi istenir ancak Ben-Hur kabul etmez. Messela onu kürek mahkumu olarak sürgüne gönderir. Bunun üzerine arkadaşı Zengin hayatına veda eden prens bu olay üzerine intikam yemini edecektir. Bu andan sonra hayatı büyük bir maceranın içinde kaybolur.

Judah Ben-Hur

Messala Severus

Jesus Christ

Naomi Ben-Hur

Pontius Pilate

Tirzah Ben-Hur

Sheik Ilderim

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@tsunabi17 yazdı...

Per, 01 Ara 2016, 21:55 (1 yıl önce)

4 / 10

1959 yapım film neredeee...2016 yapım nerde...Sadece yazık diyorum.Her film parayla pulla teknolojiyle olmuyomuş demek ki.Bence izleyin ki 1959 yapımla arasındaki farkı görün derim.

@rinustalarin yazdı...

Sal, 29 Kas 2016, 21:58 (1 yıl önce)

4 / 10

Film hakkında hiç kimsecikler yorum yazmamış. Nedeni çok belli. Ben de yazmıyorum. Sadece sesli düşüneceğim   (Saçmalık,vakit kaybı. Sonundaki yarış sahnesine sarın orasını izleyin. Karantinaya da alamayacağım açıkçası o kadar da değil. Bir "The New World" değil neticede)   Saygılar (sadece sizlere)   Ek not: sona konan müzik güzel olsa da ne alaka dedirtti. Bardağı taşıran son damlaydı bu. Kill it!!!  

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Ben-Hur filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ben-Hur filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ben-Hur filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI