6.3

165 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.9 (321.339 OY)

KONUSU
Dale Denton ayyaş ve tembel bir keştir. Kendisi gibi keş olan uyuşturucu satıcısı Saul Silver’dan Pineapple Express adlı başka hiç kimsede bulunmayan bir uyuşturucu satın alır. Ancak ordan ayrıldığında büyük bir uyuşturucu şebekesinin bir cinayetine tanık olur ve olay yerinde de satın aldığı uyuştur ... Devamı
Dale Denton ayyaş ve tembel bir keştir. Kendisi gibi keş olan uyuşturucu satıcısı Saul Silver’dan Pineapple Express adlı başka hiç kimsede bulunmayan bir uyuşturucu satın alır. Ancak ordan ayrıldığında büyük bir uyuşturucu şebekesinin bir cinayetine tanık olur ve olay yerinde de satın aldığı uyuşturucuyu düşürür. Bu uyuşturucunun da sadece Saul’de olduğunu bilen şebeke, Dale ve Saul’un peşine düşer.

Judd Apatow ve ekürisi yine işbaşında. Amerika’da iyi bir gişe başarısı yakalayan film, bakalım ülkemizde nasıl karşılanacak.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@samsaara

8 ay önce

james franco komedi filmleri gerçekten seviyorum. Beni oldukça eğlendiriyor. Aslında aksiyon filmlerinde gördüğümüz klasik olaylara normal insanların tepkileri nasıl olurdu ya cevap bence bu film. Cesur bir karakter yok herkes korkuyor ve herkesin canı yanıyor. Tabi ki birazcık abartı var ama gerçekten eğlenceli bir film.

@kahramansmt

2 yıl önce

8 / 10

Boş bir hevesle açtım. Fakat gülmekten kendimi alamadım. Güzel espriler hava da uçuşuyor. Ama kafamız nası güzel.
S

@skynyrd

4 yıl önce

1 / 10

ama kafamız nasıl güzel videosu var yutupda, hah orda anlatılangüzel keyfiniz varsa onla izleyin derim ben

@delahoya

7 yıl önce

6 / 10

Aman aman bir komedi olmasada akıcılığı ve sürükleyici bir konusu olması filme artı puan kazandırıyor...

Filmde ki kafayı yaşamayanlar için bence anlaşılmayan ama onları anlarsanız sizi kırıp geçirecek bir film.Zaten bol bol diyaloglardan oluşan sahneler mevcut.Komedi unsurunun ne kadar değişken olduğunu insanlara göstericek nadir filmlerden biri...

@hcagri

7 yıl önce

Seth Rogen hep biraz görünen yancı rollerini oynasa keşke. Öyle daha komik oluyor. Başrol olup devamlı görünce hareketleri iyice yapaylaşıyor, sonrasında filmin tadını çıkarmak yerine kendimi sahneleri ya da hatta neden bu filmi izlediğim sorgularken buluyorum.

Filmin hakkında daha önceden hep iyi şeyler duyup beklentiye girdiğimden bu muymuş dedim ama sonrasında durup düşününce öyle yerden yere vuracak kadar kötü değil, eh işte. Zaten Seth Rogen ve Craig Robinson'un (ve o gruptan diğerlerinin) içinde olduğu filmlerin çoğunda tepkim eh işte oluyor. Bana hitap etmiyor komedi anlayışları sanırım.
A

@asdaswas

7 yıl önce

10 / 10

Böyle filmlerin çoğaltılması lazım diyorum ve kızılın zencinin ayak parmak uclarını pompalıyla ucurması muhtesemdi
D

@digeri

7 yıl önce

İzlediğim son Seth Rogen filmi olacak sanırım.

Seth Rogan'ın ilk telaş yaptığı sahneyle-olaya şahit olup James Franco'nun yanına gittiği sahne- filmden soğumam bir oldu diyebilirim. Berbattı gerçekten öyle telaş olmaz olsun hiç olmamış.

Güldüğüm yerlerde oldu bittabi. İki buçuk kere falan.

@junkheadinpurpl

8 yıl önce

7.5 / 10

Favori komedi filmlerimden. Herşeye kolay kolay gülmeyen biri olduğum halde bu filmde birçok sahnede çok gülüp eğlenmiştim. Seth Rogen-Jamas Franco ikilisi zaten efsane ! :)

@no_education

8 yıl önce

Sıradışı bir komedi. İzlerken çok eğlendim ben. Kesinlikle izlemelisiniz.
R

@refidun

8 yıl önce

7.8 / 10

genelde komedi izlemem ama bu film gerçekten komik.

ben çok eğlendim güldüm.

eller de gülsün

@behtul

8 yıl önce

Tanıtımında sadece araba ve ayak kombinasyonunu görüp güldüğüm için izlediğim film ki o sahnesi dışında çok bıçkın bir güldürü etmeni de yok. canınız sıkıyorsa izleyin, eh işte.

@stiff

9 yıl önce

7.6 / 10

Kaliteli komedi arayıp bulamayanlar için tavsiye edeceğim, tam arkadaş ortamıyla izlenecek komedi filmi. Klişelerden sıyrılıp komedi filmi yapmak ve insanları güldürmek çok zor. Seth Rogen bu filmde bunu başarmış. Epey kahkaha attığımız sahneler oldu. James Franco ve Danny McBride bu filmle mi başladılar bilmiyorum ama yine birlikte oynadıkları Your Highness filmi de oldukça komiktir. Ayrıca Amber Heard'i nispeten daha çıtır görebiliyorsunuz. James Franco'nun araba kullandığı sahne en akılda kalıcı sahne, ayak sahnesi müthiş. Çok güldürgeçli.

@silencio

12 yıl önce

Sıkıcı, bomboş ve manasız bir film. Elle tutulur hiçbir yani yok malesef ki, zaman kaybı..
SPOILER

Pineapple Express filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Pineapple Express filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Pineapple Express filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL