3

34 OY
PUAN VER
5

IMDb: 3.7 (1.006 OY)

KONUSU
İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiyenin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatları ... Devamı
İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiyenin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın tüm renkleri bu dizinin içinde yer alacaktır.Hastaneye gelen her hasta , kurtarılan ya da doktorların elinden kayıp giden her hayat bize bir gerçeği gösterecektir.Ne kadar kibirli ya da önyargılı olduğumuzu ... Nefretlerimizi ya da sevgilerimizi ... Gururumuzun , kıskançlığımızın , öfke ya da açgözlülüğümüzün eşlik ettiği hayatımızla kaybettiklerimizin değerini.Elbette aşkla beraber !

Grey’s Anatomy dizisinden uyarlanmıştır.
 Kutsi

Levent Ata...

Bekir Aksoy

Suat Birtan

Yasemin Ergene

Ela Altındağ

Melike Güner

Zenan Parl...

Yağmur Atacan

Hasan Turay

Yeşim Ceren Bozoğlu

Fikret Eralp

Cüneyt Türel

Haldun Göksun

Aysun Kayacı

Kader Deni...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@aslinim

9 yıl önce

bu dizi sayesınde tıp belgesı aldım nerdeyse sabah akşam :)

@lowen

10 yıl önce

3.4 / 10

Özgün bir senaryo değil ve yinede izleyici kitlesi ve reytingleri oldukça iyiydi..Yeşim Ceren Bozoğlu aralarında en iyi doktorculuk oynayan oyuncuydu..Bir süre sonra beklenen oldu ve neredeyse bütün hemşireler,doktorlar birbirine aşık olmaya başladı..Senariste de kızamıyorsun,bunu istiyor milletimiz aşk görmek istiyor,onlarda bizim gözümüze gözümüze sokuyolar buram buram..

@raphalleon

11 yıl önce

1.7 / 10

Grey's Anatomy dizisinin Türkiyedeki versiyonu diziye önümüze getirilen son derece saçma bir dizi. Hem sıkıcı hem mantıksız hem de o kadar çok çekim hatası ve bilgi hatası yapılmış ki saymaklaz bitmez. Sanki oradakiler doktor değil de pop şarkıcısı gibi hepsi. Tipleri bari uygun bulsalarmış. Rezalet..
SPOILER

Doktorlar dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Doktorlar dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Doktorlar dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL