7.7

56 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8 (60.537 OY)

Süre

1 Saat 46 Dk.

Yönetmen / Senarist

KONUSU

1980'li yıllarda Dublin'de yaşayan genç bir adam, ailesinin kendisi üzerinde uyguladığı baskıdan sıkılır. Böylece bir müzik grubu kurma kararı aldıktan sonra ailesinin yanından uzaklaşacak ve Londra'ya taşınacaktır. Böylece basamakları teker teker tırmanmaya başlayacaktır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@janedoejr yazdı...

Pzt, 23 Oca 2017, 18:28 (1 yıl önce)

Ferdia Walsh-Peelo'yu ian curtis'e benzetip sürekli derde kedere dalmaktan filme zor odaklandım. once'ın senaryosu güzel olsa da biraz durgundu. begin again de güzeldi. sing street ise tempo bakımından ikisinin karışımı olmuş. valla ne diyeyim güzel tat bıraktı kerata.

@crowfuu yazdı...

Pzt, 26 Ara 2016, 00:36 (1 yıl önce)

8.1 / 10

'Once' ve 'Begin Again' filmlerinin yönetmeninden samimi ve sıcak bir gençlik filmi. Zaten yönetmenin tarzını seviyorum. Seksenler harikulade yansıtılmış. Değişik bir müzik filmi izlemek isteyenlere önerebilirim. Film hiç durağan değildi, öyle bir aktı ki sonuyla da gözüme giriverdi. Müziklerinin yanında çekimlerde ve gençlerin oyun performansı da takdir edilesi.

@asdf-13 yazdı...

Cum, 23 Eyl 2016, 00:22 (1 yıl önce)

8 / 10

İzlesem mi izlemesem mi karmaşasında iseniz eğer yorumlara çok aldırmadan izleyin. Tatlı bir film. Tıpkı yönetmenin diğer filmleri gibi. Ayrıca abisinin conor'a karşı sinirlendiği sahnede yaptığı konuşma filmin en orjinal sahnesiydi diye düşünüyorum. En sonda çalan Adam Levine'in söylediği "Go Now" da bir harikaydı.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Sing Street filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sing Street filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sing Street filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI