İstikamet: Düğün (2018)

Destination Wedding

Film 1 Saat 27 Dk. Dram, Komedi ABD 28 Eylül 2018

6

16 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6 (15.490 OY)

KONUSU

Duygusal açıdan kırılmış olan Frank ve Lindsay, yurt dışında yapılacak olan bir düğüne katılırlar. Düğünden önce tanışan ikili, hafta sonu boyunca yaşanan tüm tuhaflıklara rağmen birbirlerini itici bulsalar bile yine de kendilerini birbirlerine kapılmış halde bulurlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@shamur-musti

4 ay önce

4 / 10

Ben beğenmedim. Gereksiz bir şekilde bol diyalog var. Bi sürükleyiciliği de yok. Komik tek bir sahne aklımda kaldı. Gerisi boş bence. Olmamış.

@manuks

7 ay önce

Maalesef fragmanından bu yana hüzünlendiğim ve tam olarak konuyu nasıl işleyeceklerini merak ettiğim, neticede beni yanıltmayan bir deneyim oldu. Senaryoyu çok sallanır bir halde gördüm ve bunun yanı sıra mekanlar aşk filmi için sıcak değil de fazlasıyla soğuktu. Nötr kaldım diyebilirim.

@stiff

7 ay önce

6 / 10

Başroldeki ikiliyle dikkat çekiyor. Before Sunrise serisi gibi sürekli bir diyalog hali var. Ancak kalite olarak yanından geçemez. Onun daha goygoylusu ve sabun köpüğü hali denebilir. Keenu Reeves'in oynadığı karakter hem donuk, hem komik, sempatik bir karakter olmuş. Fonda sürekli müzik var. Ucuz ve dandik Fransız romantik komedileri havası vermiş maalesef. Aşkın en umutsuz insanı bile bir gün bulabileceği mesajı var. Winona Ryder'ın yaşlandığını görmek de üzdü.
SPOILER

İstikamet: Düğün filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İstikamet: Düğün filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İstikamet: Düğün filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL