Küçük Kadınlar

(2019)

Little Women

Film 2 Saat 15 Dk. Dram, Romantik ABD 14 Şubat 2020

7.5

56 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.9 (112.817 OY)

KONUSU
Küçük Kadınlar, İç Savaş sonrası Amerika’da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. B ... Devamı
Küçük Kadınlar, İç Savaş sonrası Amerika’da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı’na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.
Saoirse Ronan

Josephine ...

Florence Pugh

Amy March

Emma Watson

Margaret "...

Eliza Scanlen

Elizabeth ...

Laura Dern

Margaret "...

Timothée Chalamet

Theodore "...

Meryl Streep

Aunt Josep...

Tracy Letts

Mr. Dashwood

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
S

@semragurbuz

2 hafta önce

Birşeyler eksik... ne olduğundan emin değilim. Film beni davet etmedi , sarmadı, beklentimi de karşılamadı. Hani amatör tiyatro gruplarını izleriz ya sahnedeki hareketler abartılı , ses tonlamaları abartılı, hah iste öyle bir oyun izlemiş gibiyim..

@kaktusum

2 hafta önce

kesinlikle çok haklısınız semra hanım

@sadecevrim

1 ay önce

7.3 / 10

Film çok güzel. Filmin görüntüleri, sahne geçişlerindeki o soğuk ve sıcak renkler, karakterler hepsi çok güzel. Uzun bir film olmasına rağmen öyle yavaş ve sakince ilerliyor hiç sıkmıyor. Aslında Jo’nun gözünden anlatılsa da her şey kardeşlerinin hikayeleri de çok güzel işlenmişti. Fakat film de bir şey eksikti. Ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Jo’nun evlilik, özgür olma isteğine biraz daha iyi anlatılabilirdi sanki. İzleyiciye tam olarak geçmiyor sanki o kısımlar. Bu yüzden yarım puan kırdım. Sonununa gelecek olursam herkes gibi bende Teddy ile ilgili bir şeyler görmek istiyordum.Hatta son ana kadar bunu bekledim. Bu yüzden biraz ters köşe olmuş gibi hissediyorum ve üzgünüm. Ama genel olarak beğendim. Ayrıca filmin çekildiği yer muazzam güzeldi. Anne with an E dizisinin çekildiği yerleri hatırlattı bana.

@ecembing

2 ay önce

çok gürültülü. sessizleştiğinde ise senaryo ve diyaloglar klişe kalıyor.

@iveseenitall

3 ay önce

Her şey bir yana, Florence Pugh Amy rolüne biraz "iri" kaçmamış mı?

@redfox

3 ay önce

6.1 / 10

Oyunculuklar iyi,dekor desen kostüm desen harika ama film sonlara doğru toparlanamamış.Gereksiz detaylar var onun yerine filmdeki kopuklukları dolduracak sahneler konulsa belki birden bire olmuş gibi gözüken olaylar daha güzel anlatılabilirdi.İzlenemeyecek kadar kötü değil,kesinlikle izlenmesi gerek de diyemem.

@2760889966651

4 ay önce

7.1 / 10

Bundan 20 yıl önce gözyaşları içinde kitabi okurken dediğimiz gibi, abv amy.

@ravenna

4 ay önce

Bir hayal kırıklığı daha. Müthiş bir kadroya rağmen film olmamış. Kostümler ve dekorlar hariç filmde hiçbir şey beğenmedim. Oyunculuklar bile sönük. Bir tek Saoirse Ronan’ı diğerlerinden ayırabilirim. Filmdeki ilerleyiş çok sıkıcıydı. Uyarlama filmleri sevsem de bu film için olumlu duygular içimde oluşmadı. Beğenmedim.

@ustunkoru

6 ay önce

5 / 10

Son dönemin yükselen oyuncularını toplayıp - göze parmak, iğreti duran diyaloglarıyla, saçma bir tempoda karşımıza çıkarılan bu yapım bence kurnaz ancak yetenekten yoksun bir yönetmenin gayreti hatırlanmayacak bir film
SPOILER

Küçük Kadınlar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Küçük Kadınlar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Küçük Kadınlar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL