Yönetmen
|
Greta Gerwig
|
Senarist
|
Greta Gerwig
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Butafor
|
David Gulick
|
Dış Sesler Editörü
|
Igor Nikolic
|
Set
|
Joseph Battista
, Darrell Temple
, P.J. Hand
, Geoffrey Rockwell
|
Set Fotoğrafçısı
|
Wilson Webb
|
Yeşil Sorumlusu
|
Butch McCarthy
|
Kuaför
|
Laurel Kelly
, Lori Rozman
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Fríða Aradóttir
|
Baş Kuaför
|
Jennifer Bell
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Frans Wetterings III
|
Diyalog Editörü
|
Brian Bowles
, Alexa Zimmerman
, Lidia Tamplenizza
|
Steadicam Operatörü
|
Colin Hudson
|
Yapım Ses Mikseri
|
Pud Cusack
|
İnşaat Koordinatörü
|
Joseph Kearney
|
Baş Kostümcü
|
Kimberly Guenther Durkin
, Taryn Walsh
, Elizabeth Kirby
|
Yapım Sorumlusu
|
Damiana Kamishin
|
Koreograf
|
Monica Bill Barnes
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Alexis Forte
, Sinéad Kidao
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jonas Spaccarotelli
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Michael Feuser
|
Müzik Editörü
|
Suzana Peric
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Rick Chefalas
|
Boom Operatörü
|
Kelly Doran
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Joshua Dreyfus
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Devin McDonough
|
Set Şefi
|
Ken Salter
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Camille Adams
|
Yardımcı Editör
|
Sarah Lillian Pachter
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Catherine Farrell
|
Ses Donanım
|
Dia Donnelly
|
Yükleyici
|
Joshua Weilbrenner
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Miho Suzuki
|
Şive Koçu
|
Sam Lilja
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Quinn Grove
, Cynthia Bystrak
|
Orkestra Şefi
|
Jean-Pascal Beintus
, Colin Fowler
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Frank Montesanto
|
Yapım Koordinatörü
|
Hannah Roble
|
İnşaat Formeni
|
Adam McClain
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Katie Valovcin
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Molly Rose
|
1. Yardımcı Editör
|
Nicholas Ramirez
|
Dolly Sorumlusu
|
William D. Wynn
|
Yapım Muhasebecisi
|
Thomas Bianco
|
Yardımcı Butafor
|
Morgan Kling
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Igor Meglic
|
Yönetici yapımcı
|
Arnon Milchan
, Adam Merims
, Rachel O'Connor
, Evelyn O'Neill
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Adam Merims
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Judy Chin
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Melissa Cooperman
, Katy Shirey
, Alana Shea
|
Makyaj Sanatçısı
|
Nichole Pleau
, Tracey Henton
, Marleen Alter
|
Kostüm Sorumlusu
|
Amy Andrews
, Malin Persson
, Emily Bowen
, Erica Ciaglia
, Kimberly Guenther Durkin
, Sandi Figueroa
, Alexis Forte
, Bettina Hastie
, Sinéad Kidao
, Tyler Kinney
, Elizabeth Kirby
, Catherine Lovett
, Candace Masterson
, Aimee McCue
, Geo Pavlov
, Andrew Poleszak
, Sarah Hill Richmond
, Cynthia Salazar
, Jennifer Schossow
, Jennifer Lynn Tremblay
, Taryn Walsh
, J. Brad Watson
, Caroline Errington
, Claire Hardaker
|
Set Tasarımı
|
Paul Sonski
, Lorrie Campbell
, Anthony Raymond
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Chris Farmer
|
VFX Sanatçısı
|
Alyssa Koncelik-Diemer
, Simon McKelleget
, Rachan Chirarattanakornkul
, David Pietricola
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Blake Goedde
, Brian Drewes
, Dan Cayer
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Paul Urmson
, Skip Lievsay
, Kevin O’Connell
, Lindsey Alvarez
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul Urmson
, Skip Lievsay
|
Ses efektleri Editörü
|
Wyatt Sprague
, Lee Salevan
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Beth Anderson
, Tricia Turczynski
, John Pungitore
, Layla Calo-Baird
, Bradley Groleau
, Natalia Rozengard
|
Editör
|
Nick Houy
|
Sanat Yönetimi
|
Sean Falkner
, Bryan Felty
, Chris Farmer
, Paula Bird
, Layla Calo-Baird
, Lorrie Campbell
, Kim Codner
, Donnchadh Gaf Condon
, Melissa Cooperman
, Danelle Davenport
, Stephen Eno
, Brian Fry
, Zack Gonchor
, Rebecca Greene
, Bradley Groleau
, David Gulick
, Grace Gulick
, Jared Hartley
, Gregory Hill
, Joseph Kearney
, Morgan Kling
, Jennifer LaFace
, Butch McCarthy
, Adam McClain
, Isaac Nadreau
, Lisa Nagid
, David T. Parsons
, John Pungitore
, Anthony Raymond
, Sarah Hill Richmond
, Adam Roffman
, Natalia Rozengard
, Carly Sertic
, Alana Shea
, Katy Shirey
, Paul Sonski
, Tricia Turczynski
, Wilfredo Usuga
, Brandon McEveety
|
Set Dekorasyon
|
Claire Kaufman
|
Roman
|
Louisa May Alcott
|
Kostüm Tasarımı
|
Jacqueline Durran
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jess Gonchor
|
Görüntü Yönetmeni
|
Yorick Le Saux
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Alexandre Desplat
|
Yapımcı
|
Denise Di Novi
, Robin Swicord
, Amy Pascal
|
Set Kostümcüsü
|
Jennifer Schossow
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Jesse Morrow
|
Oyuncu Seçimi
|
Francine Maisler
, Kathy Driscoll
, Douglas Aibel
, Matt Bouldry
, Kendall Cooper
, Darin A. Drennan
, Matthew Glasner
, E.C. Gregg
, Carolyn Pickman
, Molly Rose
, Dann Fink
, Henry Heistand
, Bruce Winant
|
Kamera Teknisyeni
|
Sebastián Almeida
, Joseph Battista
, Eric Robert Bradshaw Bennett
, Carlos Bermudez
, Mark Brochu
, Myo Campbell
, Lon Caracappa
, Katherine Castro
, Robert Cuddy
, David Demers
, Joshua Dreyfus
, Jamie Fitzpatrick
, Kelly Gallanar
, Quinn Grove
, Alexandra Hadley
, P.J. Hand
, Jose 'Flecha' Hernandez
, Colin Hudson
, Stephen Kaye
, Tom Keenan
, Francisco Sonic Kim
, Robert Knowles
, Jonathan Kobs
, Talia Krohmal
, Sam Krueger
, Zachary K. Lazar
, Julian Lowenthal
, Nick Masters
, Igor Meglic
, James R. Mitchell
, Frank Montesanto
, Autumn Moran
, Gary M. Olitsky
, Georgia Pantazopoulos
, Adam Peabody
, Helen Eggleston Peabody
, Brian A. Pitts
, Antonio Ponti
, Geoffrey Rockwell
, Joel San Juan
, Steve Sikora
, Shannon Summers
, Darrell Temple
, Jill Tufts
, Wilson Webb
, Joshua Weilbrenner
, Frans Wetterings III
, Greg Wimer
, William D. Wynn
, Rio Noel Zumwalt
, David Conelli
, Pierson Silver
, Erik Kandefer
|
Kostüm Koordinatörü
|
Brogan Dinger
|
Yardımcı
|
Anastasia Tsikhanava
, Briana Cash
|
Dublörler
|
Brooke Coleman
, Lindsey Pires
, Ashley Pynn
, Scott Rogers
, Peter Wallack
, Paul Marini
, John Vincent Mason
, Christine Koesler
, Michael Paul Fennelly
, James P. Gill
|
Diğer
|
Daniel Ahearn
, Nicole Aiguier
, Eric Olin Anderson
, Fabienne Annylusse
, John Aufiero
, Michael Barry
, Thomas Bianco
, Teddy Blanks
, Nicole Dicker
, Gleanna Doyle
, Darin A. Drennan
, Timothy DuBois
, Ian Dumas
, Philip Eddolls
, Lucas Field
, Holter Graham
, Flannery Gregg
, Meghan Guilfoyle
, Chip Hamilton
, Emmy Horton
, Lin Hultgren
, Angela S. Lee
, Scott Levine
, Sam Lilja
, Roman Lutterotti
, Jennie Lévesque
, Mathew Mackay
, Miles Marsico
, Matt McCarthy
, Devin McDonough
, Mark Meagher
, Annie Laurie Medonis
, Peri Michael
, Dana Nelson
, Kylie Paul
, Noah Plener
, Hannah Roble
, Anthony Salador
, Isabel Siskin
, David Steinwachs
, Anastasia Tsikhanava
, Jonathan Wilson
, Rob Sorrenti
, Joe Boreland
, Monica Bill Barnes
, Amanda Blattner
|
Ulaşım Koordinatörü
|
James Divito
, Lori Hornung
, Paul Sarni
, Gabe Turiello
|
Senaryo Süpervizörü
|
Anna Rane
|
Mekan Yöneticisi
|
David Becker
, Colleen Coviello
, Eric Crocombe
, Douglas Dresser
, Frankie Ferrari
, Sam Gillis
, Tiffany Noel Kinder
, Matt Melia
, Kyle Oliver
, Timothy J. Gorman
|
Editoryal Hizmetler
|
Peter Boychuk
, Jennifer DiLullo
, Sam Fischer
, Joe Gawler
, Kevin Krout
, Thomas Kuo
, James Lesage
, Michael Maida
, Nicholas Ramirez
, Noah Schamus
, Kevin Vale
, Robert Grigsby Wilson
, David A. Smith
, Opal Fleischmann
|
Görsel Efektler
|
Matt Akey
, Brian Budak
, Dan Cayer
, Rachan Chirarattanakornkul
, Zach Christian
, Leslie Chung
, Jake Cohen
, Matt Conway
, Brian Drewes
, David Entin
, Bill Eyler
, Saeed Faridzadeh
, Catherine Farrell
, Matthew Friedlander
, Robby Geis
, Blake Goedde
, Forbes Hill
, Brandon Kachel
, Alyssa Koncelik-Diemer
, Timothy LaFleur
, Don Libby
, Jack Lilburn
, Madison Maduri
, James McEvitt
, Simon McKelleget
, Jesse Morrow
, Davy Nethercutt
, Natpasin Nguanprasert
, Patrick O'Keeffe
, David Pietricola
, Travis Reinke
, Kevin Samar
, Steven Spady
, Victor Torres
, Ross Vincent
, Jennifer Wang
, Carmen Wong
, Ian Yunis
, John Allegretti
, Velichko Ivanov
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Zack Gonchor
|
Özel Efektler
|
Graves Bates
, Adam Bellao
, Brian Ricci
, Michael Ricci
, K.C. Roballo
, Andy Weder
, Timothy Lewis
|
Ses
|
Lindsey Alvarez
, Kyle Arzt
, Brian Bowles
, Rick Chefalas
, Pud Cusack
, Mark DeSimone
, Kelly Doran
, Michael Feuser
, Bill Higley
, Bobby Johanson
, Igor Nikolic
, Kevin O’Connell
, Lee Salevan
, Wyatt Sprague
, Jerrell Suelto
, Lidia Tamplenizza
, Paul Urmson
, Lottie Wade
, Rachel Wardell
, Alexa Zimmerman
, Davi Aquino
, Chelsea Body
, Kristin Catuogno
, Jenna Dalla Riva
, Jason Fyrberg
, G. John Garrett
, Jack Heeren
, Goro Koyama
, Thibaut Macquart
, Eric Potter
, Nick Roberts
, Kevin Schultz
, Mark Shaw
, Marcel Simoneau
, Lawrence Zipf
, Justin Herman
|
İkinci Birim
|
Jess Gonchor
, Cameron K. Morton
, Tony Scelsi
, Jonas Spaccarotelli
, Katie Valovcin
, Marvin Williams
, Sean Yopchick
, Emma Barber
|
Operasyon Yöneticisi
|
Catherine Farrell
, Damiana Kamishin
, Adam Merims
|
Makyaj Sorumlusu
|
Marleen Alter
, Fríða Aradóttir
, Jennifer Bell
, Toni Bisset
, Judy Chin
, Melinda Dunn
, Lori Rozman
, J. Roy Helland
, Tracey Henton
, Courtney Jarrell
, Laurel Kelly
, Brenda McNally
, Nichole Pleau
, Ivana Primorac
, Haruyo Sawada
, Miho Suzuki
, Hanny Tjan
, Amber Voner
, Sarah Weatherburn
, Jennifer Douglas
, Akiko Matsumoto
, Mary Ashton Honore
|
Yapım Sanatçısı
|
Jess Gonchor
|
Sinematografi
|
Yorick Le Saux
|
Müzik
|
Alexandre Desplat
, Spring Aspers
, Jean-Pascal Beintus
, Peter Cobbin
, Dominique Lemonnier
, Suzana Peric
, Cecile Tournesac
, Kirsty Whalley
, Xavier Forcioli
, Ailin Gong
, Joe Zimmerman
|
Üretim Hizmetleri
|
Denise Di Novi
, Adam Merims
, Arnon Milchan
, Rachel O'Connor
, Evelyn O'Neill
, Amy Pascal
, Robin Swicord
|
Kondüktör
|
Alexandre Desplat
|
Genel
|
Brooke Coleman
, Sandi Figueroa
, Lauren Jagg
, Howard Steeves
, Jess Gonchor
, Mark DeSimone
, Aimee McCue
, Colin Hudson
, Bill Higley
, Marvin Williams
, Tiffany Noel Kinder
, Greg Wimer
, Danelle Davenport
, Sean Yopchick
, Bobby Johanson
, Robert Knowles
, Jamie Fitzpatrick
, Tom Keenan
, Angela S. Lee
, Autumn Moran
, David Becker
, Sam Gillis
, Talia Krohmal
, Kendall Cooper
, Grace Gulick
, John Aufiero
, Colleen Coviello
, Jennifer DiLullo
, Nicole Aiguier
, Carolyn Schnitzer
, William O'Brien
, Amy K. Green
, Budesh Bridgepaul
, Timothy Coggins
, Ellen Aronson
, Nick Houy
, Kyle Oliver
|