Şans Ayağıma Geldi 2014

The Cobbler

6.2

34 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.8 (42.054 OY)

Süre

1 Saat 39 Dk.

Ülke

ABD

Senaristler

Paul Sado

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Max Simkin nesillerdir ailesinin işlettiği ayakkabı dükkanının başında duran bir ayakkabı tamircisidir. Tek hayali ise bu rutinini kırıp yeni yerler görüp dünyayı gezmektir. Max fazlasıyla sıkıcı bulduğu bu hayattan, dükkanda bulduğu babasından kalan bir makineyle değişecektir. Sihirli güçleri olan makine sayesinde müşterilerinin ayakkabılarını ayağına geçirdiği anda onların kılığına bürünen Max, başta eğlenceli gelen bu özelliği biraz abartınca başına türlü dertler açmaya başlayacaktır. Kameranın hem önünde hem de arkasında hatrı sayılı işler çıkaran Thomas McCarthy, son olarak 2011 yılında başrolde Paul Giamatti'yi izlediğimiz Kazananlar Klübü ile oldukça beğeni toplamıştı. Filmin başrolündeki Adam Sandler'a ise Dan Stevens, Steve Buscemi ve Dustin Hoffman eşlik ediyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (7)

@stiff yazdı...

Pzt, 01 Oca 2018, 19:59 (5 ay önce)

6 / 10

10 üzerinden 6'lık filmlerin 10'luk aktörü Adam Sandler'ın standartlarında bir film yine. Konu ilginç gibi ama çok tekdüze ilerliyor ve ilgi çekebilecek hikayesine rağmen klişelere de giriyor. Dustin Hoffman'ı görmek güzel. Aynı zamanda turşu yeme isteği uyandırıyor. Düşük beklentiyle televizyon filmi tadında sıkılmadan izlenebilir.

@delahoya yazdı...

Per, 12 May 2016, 22:30 (2 yıl önce)

6 / 10

Konusu bakımından fazlasıyla beni etkilese de filmin yönetmeni ve senaristini eleştirmemek mümkün değil. Sade , basit ve aşırı durağan bir yapımla sunulmuş etkileyici bir film izledim . Üzerin de fazla çalışılsa Clikc filmi gibi çok farklı yüksek puan alabilecek kapasite de bir film. Adam Sandler i uzun süredir yeni filmlerini izlemediğim için kısa sürede bu kadar yaşlandığını görmek şaşırttı doğrusu... Film için diyebileceğim sabrı olan , pür dikkat izleyebilecek arkadaşların beğeneceğini umut ediyorum...

@erimk yazdı...

Sal, 04 Ağu 2015, 15:37 (3 yıl önce)

6.5 / 10

Adam Sandler'ı kederli ve dramatik bir rolde izleyeceğiniz belki de ilk film. Filmin kesinlikle hiciv yanları var. Ancak çok daha belirgin bir hayata ilişkin eleştiri söz konusu. Adam'ı güle güle izlemeye alıştıysanız bu film sizde hayat kırıklığı yaratabilir. Ancak eleştirel izlerseniz seveceğinize eminim. Film kadar güzel olan bir başka nokta ise müzikleri. Oldukça tatmin edici bir zevk sunuyor.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Şans Ayağıma Geldi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Şans Ayağıma Geldi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Şans Ayağıma Geldi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI