Yönetmen
|
Tom McCarthy
|
Senarist
|
Tom McCarthy
Paul Sado
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Diğer
|
Tom McCarthy
, Paul Sado
|
Işık Asistanı
|
John Alcantara
|
Işık Şefi
|
Richard P. Ulivella
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jeffrey Lee Gibson
, Brian Smyj
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Drew Jiritano
|
1. Yardımcı Editör
|
Andrew Pang
|
Steadicam Operatörü
|
Kyle Rudolph
|
Dublörler
|
Steven Cachie Brown
, Ann Carton
, Trevor E. Dickerson
, Jen Egan
, Jeffrey Lee Gibson
, Gene Harrison
, Luke Lesko
, Thomas Place
, Derrick Simmons
, Brian Smyj
, Caroline Vexler
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Patrick Stephenson
|
Diğer
|
Randall Balsmeyer
, Avery Bederman
, Wyatt Cain
, Laura Calcagni
, Wendy Cohen
, André Des Rochers
, Ryan Gomez
, Jonathan Gray
, Lauren Heath
, George Lambert
, Corrie Rothbart
, David E. Van Houten
, Naureen Hoque
, Dan Levy
, Maria Shamkalian
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Thomas O'Connor
|
Mekan Yöneticisi
|
Ana Laura Pulido
, Brad Reichel
, Steven Weisberg
|
Editoryal Hizmetler
|
John Diesso
, Giovanni DiGiorgio
, Philippe Majdalani
, Andrew Pang
, Tom Poole
|
Kostüm Sorumlusu
|
Tiffany Kirkland
, Zachary Linville
, Molly Schaefer
, Dylan Rossman
|
Kamera Teknisyeni
|
John Alcantara
, Cesar Baptista
, Thomas Beczynski
, Jeffrey Steven Brink
, Vincent Camuto Jr.
, Josh Fisher
, Michael Fradianni
, Keith Gordon
, Erin Henning
, Dan Hersey
, Douglas S. Holgate
, Charles Libin
, Thomas O'Connor
, Macall B. Polay
, Lance Rieck
, Kyle Rudolph
, Richard P. Ulivella
, Caitlin Machak
|
Görsel Efektler
|
John Bair
, Denise Ballantyne
, Jake Braver
, Shaina Holmes
, Tonya Smay
, Tim Van Horn
, Scott Winston
|
Özel Efektler
|
Drew Jiritano
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Charles Libin
|
Müzik Süpervizörü
|
Mary Ramos
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Jodi Baldwin
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Mackenzie Luzzi
, Jordyn Acconcia
|
Baş Kostümcü
|
Rebecca Edmonston
|
Yardımcı Editör
|
Thomas Lindsay
|
Yardımcı Butafor
|
Yolan Fisher
|
Set
|
Carissa Spatcher
|
Dolly Sorumlusu
|
Dan Trauger
|
Elektrikçi
|
Josh Fisher
|
Yapım Sorumlusu
|
Canella Williams
|
Yapım Muhasebecisi
|
Ryan Gomez
|
İkinci Birim
|
Luke Crawford
, Matt Power
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Ioannis Sochorakis
|
Yapım Koordinatörü
|
Lauren Heath
|
Yardımcı Dublör
|
Steven Cachie Brown
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Michael Saari
, Catriona Crosby
, Craig Horan
|
İnşaat Koordinatörü
|
Malcolm Reid
|
Dış Sesler Editörü
|
Stuart Stanley
|
ADR Editörü
|
Stuart Stanley
|
Kast Asistanı
|
Joey Montenarello
|
Ses
|
Damian Canelos
, Jeffrey Gates
, Matthew Haasch
, Gavin Hecker
, Andy Kris
, Michael Miller
, Jay Peck
, Seth Tallman
|
Müzik
|
John Debney
, Nick Urata
, Jeff Carson
, Missy Cohen
, Brian Jackson Harris
, Jim Harrison
, Mary Ramos
, Noah Scot Snyder
, Michael Wickstrom
, Frank Bennett
, Tanya Noel Hill
, Kevin Kaska
, Shawn Murphy
, Mike Watts
|
Operasyon Yöneticisi
|
Michael Bederman
, Rachel Jablin
|
Sanat Yönetimi
|
Marie Lynn Wagner
, Patrick Campbell
, Dominick Cocuzzo
, Tom Conway
, Michael Curry Jr.
, Sean Doyle
, Robert S. Dressel
, Alison Froling
, Eric Helmin
, Lisa Ramos
, Malcolm Reid
, Michael Saari
, Ioannis Sochorakis
, Kelly Solomon
, Danielle Giovanniello
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
James Sarzotti
|
Butafor
|
Diana Burton
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Michael Bederman
|
Kostüm Tasarımı
|
Melissa Toth
|
Kuaför
|
Taurance F. Williams
|
Saç Yapım
|
Erin Hicks
|
Eş Yapımcı
|
Kate Churchill
, Dominic Rustam
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ashley Ryan
, Sanja Milic
|
Oyuncu Seçimi
|
Kerry Barden
, Paul Schnee
, Allison Estrin
, Dann Fink
, Joey Montenarello
, Adam Richards
, Grant Wilfley
, Bruce Winant
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stephen H. Carter
|
Yönetici yapımcı
|
Nicolas Chartier
, Michael Bederman
, Zev Foreman
|
Görüntü Yönetmeni
|
W. Mott Hupfel III
|
Makyaj Efektleri
|
Leo Corey Castellano
|
Yapımcı
|
Mary Jane Skalski
, Tom McCarthy
|
Set Dekorasyon
|
Sarah E. McMillan
|
Editör
|
Tom McArdle
|
Set Fotoğrafçısı
|
Macall B. Polay
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Erin Hicks
|
Senaryo Süpervizörü
|
Mary A. Kelly
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Stephen Apicella
|
Yapım Sanatçısı
|
Stephen H. Carter
|
Sinematografi
|
W. Mott Hupfel III
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael Bederman
, Nicolas Chartier
, Kate Churchill
, Zev Foreman
, Tom McCarthy
, Dominic Rustam
, Mary Jane Skalski
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Rachel Jablin
|
Set Şefi
|
Tom Conway
|
Boom Operatörü
|
Vince Reed Camuto
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Matt Power
|
Ulaşım Şefi
|
Timothy J. Wood
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jake Braver
|
Diyalog Editörü
|
Andy Kris
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andy Kris
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Caroline Quiroga
, Chris Ann Pappas
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Cesar Baptista
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Kelly Solomon
|
Ses Mikseri
|
Damian Canelos
|
Ses efektleri Editörü
|
Warren Shaw
|
Makyaj Sorumlusu
|
Leo Corey Castellano
, Erin Hicks
, Sanja Milic
, Duane Moody
, Taurance F. Williams
|
Genel
|
Matthew Haasch
, Jay Peck
, Lisa Nilsson
, Gavin Hecker
, Patrick Campbell
, Kris Chevannes
, Leo Corey Castellano
, Gene Harrison
, Kyle Rudolph
, Jen Weissenberg
, Charles Libin
, Dan Hersey
, Erin Henning
, James Strosahl
, Caitlin Machak
, Trevor E. Dickerson
, Jen Egan
, Ana Laura Pulido
, Kris Enos
, Luke Lesko
, Wyatt Cain
, Luke Crawford
, Kyle Repka
, Eddy Rodriguez
, Brien Sauchelli
, Sara Kelley
, Imran Yusufzai
, Lola Debney
, Tom McArdle
, Michael Berg
|