VİZYONDA

7.8

112 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.8 (386.405 OY)

KONUSU

Avengers: Endgame'de evrenin sevilen kahramanları Captain Marvel'ı da yanlarına alarak her şeyleri pahasına Thanos'a karşı mücadeleyi sürdürecekler.

Robert Downey Jr.

Tony Stark...

Chris Evans

Steve Roge...

Chris Hemsworth

Thor Odinson

Mark Ruffalo

Bruce Bann...

Scarlett Johansson

Natasha Ro...

Jeremy Renner

Clint Bart...

Don Cheadle

James "Rho...

Paul Rudd

Scott Lang...

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@heisenberg1

1 hafta önce

3 / 10

Sırf final filmi ve birkaç duygusal an yaşattı diye göklere çıkarılması saçmalık olan bir film. O kadar espri ve duygulandırma kaygısı taşıyordu ki bir süreden sonra itici gelmeye başladı. En fazla 2 saat sürebilecek bir film gereksiz yere uzatılmış, boş sahnelerle 3 saate çıkarılmış.
Thor tanrı değilmiş de daha çok liseli bir ergenmiş gibiydi. Her şeyden korkan
ve geri adım atan, arada bir seyirciyi güldüren profili hariç hiçbir şeyi yoktu.

Tony'nin "ay ben dünyayı kurtaramam" krizlerinden 1 dakika sonra zaman yolculuğu makinesini icat edip ekibe vermesi ve izleyiciye hiçbir açıklama verilmeden geçmişe gidip gelmeleri bu filmin "eleştiri yapmadan direkt sevicem" türden fanlara uygun olduğunu gösteriyor.

@uniqueen

2 hafta önce

beni üzen ıronman değil Natalia Alianovna Romanova ve tek aşkım captain america oldu

:kalp:
T

@tiamath

3 hafta önce

8.7 / 10

bunca yıllık emeğin başarılı bir şekilde bağlanmış olduğu serinin son filminde beklediğim gibi bir final ile karşılaştım diyebilirim. Takımın yaşadığı ağır yenilgiye rağmen hayatlarına nasıl devam ettikleri bir umut ışığı karşısında nasıl birleştikleri iyi işlenmiş durumda. Final kapışmalarındaki görsellik ve aksiyon yine zirvedeydi. Salonda yerimizde duramadan izledik diyebilirim. Tek tük eleştirdiğim noktalar olsada yüksek ölçekte başarılı bulduğum bir filmdir. Hiç bir detayın unutulmamış olması, neredeyse geçmişteki tüm filmlerden birşeylerin filmin içinde olması gayet güzeldi. Özellikle ilk avenger filminin bir çok sahnesini başka perdelerden görmek çok keyifliydi. Kaptan Marvel'in ise beklediğimden çok daha az karede görünmesi ise beklentimin tersi oldu. Bir karaktere son filmden önce bireysel film çekip bu kadar az kullanmak saçma geldi.

@wingsofgod

3 hafta önce

oyun bitti...
D

@deniz-agnostik

3 hafta önce

Film tek kelimeyle Infinity War'da olduğu gibi sebze çorbasına dönüştürülmüş. Her kahraman ayrı bir yerden bir anda ortaya çıkıyor ve dünya kötülerden kurtarılıyor kıvamına getirilmiş. Epik bir final yapılamamış.

@luzumsuzadam

3 hafta önce

4.4 / 10

Kotu bir final. Kimse farkli bir sey beklemiyordu muhtemelen ama bu kadar dumduz bir final de olmamış. Neredeyse dizi formatinda cekilen bir serinin finali butun bolumler arasinda daha farkli bir yerde olmali, akilda kalici olmaliydi. Antman ya da ironman'in her herhangi bir filminden fazlasi yok. Hatta Ironman 1 ve 3 ya da Thor'un son filmi her turlu daha iyi.

@sersak53

3 hafta önce

7.4 / 10

Evet koca serinin sonuna geldik. Güldük ,üzüldük, heyecanlandık hemen hemen bütün duyguları yaşadık bu seriyle . Güzel bir veda filmiydi. Ne senaryoya nede filmle ilgili her hangi bir konuda eleştiri yapacak değilim. Kapanış filmiydi işte . Değişik bir hüzün kaplıyor insanı.
Teşekkürler marvel ailesi.
S

@sonsuzlugayolcu

3 hafta önce

Ah Tony Stark ah...

@emrormn

3 hafta önce

9.2 / 10

Süper kahraman filmlerinin doruk noktasına ulaşıldığını düşünüyorum. Herkesin muazzam yüksek beklentisi vardı -ki haklı bir beklenti- kimine göre karşılamış (benim fazlasıyla karşıladı) kimine göre karşılamamıştır fakat şu da bir gerçek ki, daha iyisi yok !

@tibetli

3 hafta önce

7.3 / 10

Hani olmamış da diyemiyorsun öyle bir filmdi. Aceleye gelmiş gibi iş yapmışlar.
SPOILER

Avengers: Endgame filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Avengers: Endgame filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Avengers: Endgame filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL