6.5

47 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (250.630 OY)

KONUSU

Black Widow filmi, Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arasındaki dönemde geçiyor ve Black Widow’un karanlık geçmişiyle yüzleşmek için evine dönmesini anlatıyor.

Scarlett Johansson

Natasha Ro...

Florence Pugh

Yelena Belova

Rachel Weisz

Melina Vos...

David Harbour

Alexei Sho...

Olga Kurylenko

Antonia Dr...

Ever Anderson

Young Natasha

Violet McGraw

Young Yelena

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@contra

1 ay önce

7 / 10

idare eder bir Marvel filmi. Potansiyelini tam kullanamıyor. Gecikmeli vizyona girmesi de etkisini azaltmış.

@thorne_zytkow

2 ay önce

7 / 10

MARVEL EVRENİ’NİN ÜVEY EVLADI NATASHA ROMANOFF. Endgame’den Romanoff’un acı sonu biliyorduk ama Iron Man,Captain America ,Spider Man,Black Panter,Thor,Doctor Strange’e çekilen solo filmlerde ne ilginçtir ki baş kahramanlar ölmüyor ama sıra Rus asıllı ajan Romanoff’a gelince daha ilk filmde ölüyor bu ya ayrımcılık ya da Rus asıllı olduğu için böyle yani aklıma daha mantıklısı gelmiyor sonuçta Ruslar ezeli düşman:)) Scarlett Johansson’ı Brie Larson’dan daha çok beğeniyorum ayrıca onun ilk filmde, sembolik de olsa gördüğümüz mezarını keşke 3. filmin sonunda görseydik bu acele de neyin nesi.! After credit sahnesi, gelecek 2. filmden spoiler veriyordu vermesine ama bu sahne kafaları karıştırdı yani marvel evreni kan davası konusunu işleyecek kadar basit bir evren değil tanrım. Romanoff karakterini öldürmelerinin sebebi neydi bilmiyorum ama Scarlett Johansson adına üzülmüyorum ne de olsa En İyi Kadın Oyuncu Oscar adaylığı bir marvel filminden
... Devamı
MARVEL EVRENİ’NİN ÜVEY EVLADI NATASHA ROMANOFF. Endgame’den Romanoff’un acı sonu biliyorduk ama Iron Man,Captain America ,Spider Man,Black Panter,Thor,Doctor Strange’e çekilen solo filmlerde ne ilginçtir ki baş kahramanlar ölmüyor ama sıra Rus asıllı ajan Romanoff’a gelince daha ilk filmde ölüyor bu ya ayrımcılık ya da Rus asıllı olduğu için böyle yani aklıma daha mantıklısı gelmiyor sonuçta Ruslar ezeli düşman:)) Scarlett Johansson’ı Brie Larson’dan daha çok beğeniyorum ayrıca onun ilk filmde, sembolik de olsa gördüğümüz mezarını keşke 3. filmin sonunda görseydik bu acele de neyin nesi.! After credit sahnesi, gelecek 2. filmden spoiler veriyordu vermesine ama bu sahne kafaları karıştırdı yani marvel evreni kan davası konusunu işleyecek kadar basit bir evren değil tanrım. Romanoff karakterini öldürmelerinin sebebi neydi bilmiyorum ama Scarlett Johansson adına üzülmüyorum ne de olsa En İyi Kadın Oyuncu Oscar adaylığı bir marvel filminden gelmedi. Bunun dışında Rachel Weisz hem Scarlett Johansson’dan ayrıca da Brie Larson’dan da daha iyi bir oyuncu ama sanki birisi ona oyunculuk hünerlerini bu filmlik çok sergileme demiş gibiydi işte bu üzücüydü.Ama ben umutluyum 2. ve 3. fimde veya lanet bir alternatif evrende geçen bir filmde Romanoff’u bir şekilde göreceğiz. İki çeşit film vardır iyi ve kötü bu film ise neden daha iyi değil filmi..

@warriorpoet

2 ay önce

Açıkçası yeterli bulmadım.

@tiamath

2 ay önce

7 / 10

Açıkcası bir origins filmi beklemekteydim. Özellikle, neredeyse her widow ve hawkeye karakterlerinin yan yana geldiği sahnelerde dile getirdikleri budapeste’de neler olduğunu göstermemiş olmaları tam bir hayal kırıklığı oldu. Natasha’nın, kırmızı odada nasıl bir eğitimden geçtiğini de göremedik. Bu detaylar yine 3-5 geçmişi yad eden laflarla geçiştirildi. Film aksiyon ve görsellik olarak tatmin ediciydi. Artı marvel’in esprili yapısı ile de gayet güzel örtüşmekteydi. Filmin amacı Yelena karakterini marvel evrenine sokmaktı bunu anlıyorum ama bu beklentiler de karşılanabilirdi. Filmde, dergilerden bazı karakterlere de fırsat yakalamışken yer verilmek istenilmiş. Örneğin rus süper askeri ve melena karakteri gibi. Taskmaster’ı çok beğendim. Gelecek vaddeden bir proje olmuş. Çok iyi değil ama ortalamadan iyi bir marvel filmi.

@mecnun_hammet

3 ay önce

5 / 10

Yine birileri dünyayı ele geçirmek istiyor ve süper kahraman dünyayı kurtarıyor. Ama sözde süper kahramanın süperliğinin ne olduğunu pek fazla göremiyoruz. 3 tekme 5 yumruk ondan sonra kırmızı bir duman düşük kalitede efektler bence hiç çekilmese daha iyiymiş. Sırf Marvel evrenine Yelena karakterini Widow olarak devam ettirilmesi için çekilmiş bir film. Her şeyi geçtim. Aslında ölen bir karakterin geçmişini izliyoruz bu filmde bilemiyorum Altan. Bence izlenecek bir yanı yok 2 saatlik bir zaman kaybı. He bir de bir tane eleman var. Lafta Captan Amerika’nın Rus versiyonu o ne alaka filmde onu da anlamış değilim. Bayılmak için oynamış filmde galiba.

@kumik

5 gün önce

Marifeti kalbi olan bir suikastçi olması ve asla pes etmeden hayatta kalıp denemeye devam etmesi zannımca. Marvel, özellikle de Stan Lee herkesin "süper" kahraman olabileceğini vurguluyor. Bi yanda tanrılar dövüşürken diğer yanda Romanoff ağrı kesicisini içip koşmaya, darbesi için uygun anı kollamaya devam ediyor. Herkesin rolü başka.
SPOILER

Black Widow filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Black Widow filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Black Widow filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL