Hayatım Yalan (2011)

Just Go with It

Film 1 Saat 57 Dk. Komedi, Romantik ABD 25 Mart 2011

5.9

120 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (204.154 OY)

KONUSU
Kendisinden çok daha genç bir öğretmenle aşk yaşayan bir plastik cerrah, dikkatsizce söylediği bir yalanın üzerini kapatmak için sadık asistanından yakında boşanacağı karısı rolü oynamasını ister. Bu durum geri teperek daha fazla yalana neden olduğunda, asistanın çocukları işe karışır ve herkes haya ... Devamı
Kendisinden çok daha genç bir öğretmenle aşk yaşayan bir plastik cerrah, dikkatsizce söylediği bir yalanın üzerini kapatmak için sadık asistanından yakında boşanacağı karısı rolü oynamasını ister. Bu durum geri teperek daha fazla yalana neden olduğunda, asistanın çocukları işe karışır ve herkes hayatlarını değiştirecek bir hafta sonu tatili için Hawainin yolunu tutar.
Adam Sandler

Danny Macc...

Jennifer Aniston

Katherine ...

Nicole Kidman

Devlin Adams

Nick Swardson

Eddie Simms

Brooklyn Decker

Palmer Dodge

Bailee Madison

Maggie Murphy

Griffin Gluck

Michael Mu...

Dave Matthews

Ian Maxton...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kahramansmt

2 yıl önce

6.8 / 10

Filmi izledikten sonra kadroya baktım ve film bi kere daha güldürdü :D Yani öyle bi film ki bittiğinde bile güldürüyor :D

@stiff

7 yıl önce

7 / 10

Klasik bir Romantik Komedi konusu var. Ancak Adam Sandler izleyenleri eğlendirmesini bilen bir insan olarak, yine görevini yapmış. Çok güldüren sahneler var. Hindistan Cevizi sahnesi aklıma ilk gelen sahne. Bir de Nicole Kidman'ın küçük bir rolü var. Filmin sonunu tahmin etme kaygısı taşımadan izleyeceksiniz, izleyin. Eğleneceksiniz. Yok "Bu ne sıradan film böyle?" diyecekseniz hiç bulaşmayın.

@lowen

7 yıl önce

6.9 / 10

Herşeyden önce Adam Sandler'ın dönüş filmi olmuş diyebilirim.Oldukça eğlenceli bir filmdi.Filmin en büyük artılarından biri de doğrukarakterler ve doğru oyuncu seçimleri olmuş.Özellikle Jennifer Aniston'ın çocukları,bu karakterler için daha iyisi olmazdı herhalde izlenimini uyandırıyor.Filmin oumsuz yanı -ki çoğu romantik komedi filmlerinin kaçınılmaz sorunu- filmi izlemeye başladığınız andan itibaren,olayların nereye varacağını,nasıl bağlanacağını hissediyor olmanız.
S

@st1907

8 yıl önce

nefretten aşk doğar derlerdi bu filmde yalandan aşk doğuyor :) son zamanlarda izledigim en iyi romantik komedi filmlerinden birisi jennifer aniston ve adam sandler yine üst düzey performans sergilemişler..brooklyn decker güzelligiyle filme renk katmış..

@havlayankuzu

8 yıl önce

Jennifer Aniston'a hitaben:

Elle,Vogue,Marie Claire.........kadını gibi mi olmaktı, amacın ? Aniston, karın kaslarını gösterip neredeyse sarkmış göğüslerini aklımıza sokmaya çalışana kadar, saçlarına binlerce dolar saçıp, 1700 dolarlık ayakkabılar almaya çalışana kadar gayet güzel görünüyordu. Seventeen dergisinden fırlama gerizekalı, ebleh bir sarışınla rekabet etmek için bunlara ihtiyaç duyduğunu düşünmek ????? İğrençsiniz. İğrenç,tek kelime geliyor aklıma.

İki çocuğunla,dağınık saçlarınla,iş önlüğünle çok daha güzeldin sen,KADIN. O saçmasalak dergi kadınları gibi olduğunu düşünene kadar seni sevemeyecek yada sevdiğini fark edemeyecek bir adamla, sana ancak mutluluklar dilerim.

@raphalleon

8 yıl önce

7.1 / 10

Klasik bir Adam Sandler filmi desek yanlış olmaz herhalde. Klasik derken tabii ki müthiş kelimesini kastediyorum. İzlemek isterseniz kesinlikle içinizden ben buna gülmem , canım sıkılır falan demeyin film sizi sizden alıp bir kahkaha tufanına götürüyor.

@comeche

8 yıl önce

Yahu yok böyle bir film. Uzun zaman oldu böyle sesli güleli herhalde :D :D Ne öyle aman aman bi adam sandler hayranıyım, ne de sırf jennifer aniston için bi filmi seyredecek insanım.. Bu film gayet iyi, hatta bence süper; özellikle oyunculuklar.. Ya şehirler arası yolculukta otobüste bu filmi izlerken, yanımdaki yaşlı amcanın uykusunu kaçıra kaçıra, haykıra haykıra güldüm :D yok ötesi..
W

@wicca

9 yıl önce

8.2 / 10

tipik bi adam sandler filmi.ama güzel.sıkılmadan izleenebilir ;)

@tsinayip

9 yıl önce

10 / 10

kesinlikle çok sevdim, çok güldüm. En güzel yanı Jennifer Aniston'un ve Adam Sandler'ın oynarken ne kadar keyif aldıklarını hissediyorsun.
A

@alcoholica

9 yıl önce

8.5 / 10

klasik bir adam sandler filmi. jennifer aniston da çok güzel oynamış, canınız sıkılırken güzel vakit geçirtebilecek bir film, korkmayın yani, gayet eğlenceli.
B

@blackbird

9 yıl önce

izlenmesi gerekilen çok güzel bir romantic komedi
SPOILER

Hayatım Yalan filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hayatım Yalan filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hayatım Yalan filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL