Karanlığın Elli Tonu 2017

Fifty Shades Darker

4.6

50 OY
PUAN VER
5

IMDb: 4.6 (57.759 OY)

Vizyon Tarihi

9 Şubat 2017

Süre

1 Saat 58 Dk.

Ülke

Çin ABD

Yönetmen

KONUSU

Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey'in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir.

Dakota Johnson

Anastasia ...

Jamie Dornan

Christian ...

Eric Johnson

Jack Hyde

Eloise Mumford

Kate Kavanagh

Bella Heathcote

Leila Will...

Rita Ora

Mia Grey

Luke Grimes

Elliot Grey

Victor Rasuk

Jose Rodri...

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@teslime-cesur yazdı...

Çar, 19 Tem 2017, 01:01 (11 ay önce)

9.6 / 10

Grinin elli tonunun serisini okumuş biri olarak hep beklediğim bir filmdir :) şimdide 3. bölümünü bekliyorum.Güzel bir aşk hikayesi...

@mater-dolorosa yazdı...

Çar, 14 Haz 2017, 02:20 (1 yıl önce)

0.8 / 10

>>  Gelelim sansasyonel bir çok eleştiriye açık filmimize FİFTY SHADES DARKER....  yahu ne gömdünüz ne ezdiniz kitabı bestseller de milyonlar sattı filmi Gişe rekoru kırdı hala içeriğini vermek istediğini anlayamadı bazı beyinler... kimi 600 SAYFA kitabı sığdırmadığı için beğenmedi; kimi kesilen sahne boşluklarını aradığı için beğenmedi kimi yeterince açık sahne olmadığı için ... kimi oyuncuları yapay buldu.... vs... bu konu böyle uzar gider....    ... 600 sayfa bir kitap ki ilk filmi eksikti Grinin Elli Tonu ... şaşırdık ama kitapta olan şeyler yansıtılmaya çalışıldı sonuçta film BDSM ile ilgili gibi görünse de onun ardındaki sebepler nedenler ve sonuçları... psikoloji kısmıyla bakarsanız zaten...vermek istediği mesaj aslında yine film o kadar Vasat ki... her kesin bir iç güdüleri bir level atladı... herkes ANA oldu veya Christian... olmaya çalıştı bu açıdan bakın.. kitaplarını okumamış biri gidiyor haberi yok kesilmiş sahnelerle bir kaç fantazi dünyası,   filmi kestikleri için bağlantı yok  zaten...  İlk filme göre hatalarını anlayıp filmin yönetmenini dahi değiştirip her şeyiyle kitaba yakın yapmaya çalışmışlar.... film porno değil aksine psikolojik bir savaş bir yerde sorunlu birinin kurtulmaya çalışıp yanlışlarını düzeltmeye çalışması....  aşkı araması psikolojik tedaviye gitmesi gereken birinin aradığı doğru kadın'la hayatını yeniden yazmaya çalışması kitaplarını okuyan bilir aslında.. sonunda tabi ki aşkın nasıl süreçlerle harmanlandığı... tabi herkes algılayamayacak... beklenmesi yanlış elbet....     GİDİN D&R dan orjinal Dvd sini alın Maskesiz versiyonunu tam olarak izleyin ve karar verin... herşey ilk filme göre gerçekten kusursuz çekim konu görüntü vurgulanmak istenen... kitabın dışına taşmadan kaldı ki yine eleştirecekseniz siz 600 sayfalık bir kitap konusuyla daha iyisini çekin.. veya izleme zihniyetinizi değiştirin..... :))

@mavidir yazdı...

Sal, 18 Nis 2017, 08:58 (1 yıl önce)

Olabildiğince vasat bir film. Sadece kadın ve erkek estetik. Konu sıradan işleniş biçimi eh işte ve dahası yok.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Karanlığın Elli Tonu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Karanlığın Elli Tonu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Karanlığın Elli Tonu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI