Suikastçı 2017

American Assassin

4.3

11 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (23.934 OY)

Süre

1 Saat 52 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

14 yaşındayken ailesini trajik bir trafik kazasında kaybeden Mitch'in hayatını trajediler bırakmaz. 23 yaşında kız arkadaşı Katrina'ya evlenme teklifi ettiği gün, bir grup terörist bulundukları yere silahlı saldırıda bulunur ve Katrina hayatını kaybeder. Yaşadığı bu talihsiz olaydan sonra intikam yemini eden Mitch, CIA Genel Müdür Yardımcısı Irene Kennedy tarafından işe alınır. Kennedy, Mitch'nin eğitilmesi için Soğuk Savaş gazisi Stan Hurley'i görevlendirir. Birlikte sivil ve askeri hedeflere yönelik gerçekleştirilen saldırıları araştırmaya başlarlar. Yaptıkları araştırmalarla, bir ajanın Orta Doğu'da 3. Dünya Savaşı'nı başlatmak istediğini keşfeden ikili, kendilerini tehlikeli bir mücadelenin içinde bulurlar.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (4)

@sarpi yazdı...

Cum, 13 Nis 2018, 10:30 (3 ay önce)

Çerezlik,vakit geçirmek için uygun bir film. Ama özensiz yapılmış bir film olduğu gerçeğini değiştirmez özellikle sözde İstanbul'da geçen sahnelerde yerlinin bile enteresan dilimizden uzak bir tarzla konuşmaları, mekanlardaki sıkıntılar ve daha birçok sorunu sayabilirim.Kısaca bu kadar büyük bütçeli ve kendince iyi bir kadroya sahip olan filme hiç yakışmamış...

@philocine yazdı...

Per, 12 Nis 2018, 07:37 (3 ay önce)

Buradaki 4.5 civarındaki puanı görünce çok kötü sandım ancak öyle değilmiş. İmdb'deki 6.2 puanı daha gerçekçi. Klasik ama çok da sıkıcı olmayan bir izle-geç aksiyon filmi.

@longestday yazdı...

Cmt, 30 Ara 2017, 21:59 (7 ay önce)

1.5 / 10

2 saatlik çöp. baştan sona saçmalık ve klişe.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Suikastçı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Suikastçı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Suikastçı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI