Yönetmen
|
Michael Cuesta
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silah Danışmanı
|
Paul Biddiss
|
Modelleme
|
Nishad Shelar
, Bargaje Bharat
|
Yardımcı Editör
|
Misako Shimizu
|
Elektrikçi
|
Neil Ashton
, Harry Gay
, Oliver Poole
, William Sheffield
, Oliver Whickman
|
Işık Teknisyeni
|
Jordan Spencer
|
Dolly Sorumlusu
|
Carlo Postiglione
, Cristiano Biagioli
|
3B Uzmanı
|
Farhad Yusufi
|
Baş Kostümcü
|
Alma Magaña
|
Kostüm Koordinatörü
|
Mark Wyndham
|
Deniz Koordinatörü
|
Ian Creed
|
Dublörler
|
Alexis Barron
, Supoj Khaowwong
, Guiomar Alonso
, Giorgio Antonini
, Mark Archer
, Lloyd Bass
, Thomas Billings
, Christopher Bowdern
, Alexander Bracq
, Dacio Caballero
, Neil Chapelhow
, Yusuf Chaudhri
, Adam Collins
, Rob Cooper
, Liam Coote
, James Cox
, Jason Curle
, Andrius Davidenas
, Ottaviano Dell'Acqua
, Sam Durrani
, Rick English
, David Garrick
, Lyndon S. Hellewell
, Al Holland
, Jason Hunjan
, Gary Kane
, Seng Kawee
, George Kirby
, Tomasz Krzemieniecki
, Xavier Lake
, Renars Latkovskis
, Derek Lea
, Gionata Marzeddu
, Freddie Mason
, Andy Merchant
, Casey Michaels
, Riccardo Mioni
, Steven Mullins
, Ian Pead
, Martin Pemberton
, Laurent Plancel
, Chris Pollard
, Angelo Ragusa
, Buster Reeves
, Fabio Santos
, Hasit Savani
, Marcus Shakesheff
, Ivano Silvari
, Sam Stefan
, Matthew Stirling
, John Street
, Luke Tumber
, Pablo Verdejo
, Bruno Verdirosi
, Richard Wheeldon
, Maxine Whittaker
, Roger Yuan
, Paolo Antonini
, Mehran Armando
, Terry Cade
, Nicholas Daines
, Max Daniels
, Timothy Eulich
, Pete Ford
, Josh Fried
, Evangelos Grecos
, Katrina Grey
, Shane Griffin
, Garreth Hadfield
, Jessica Hooker
, Paul Howell
, Andrey Kasushkin
, Tanja Keller
, Kevin-Briffa
, Steven Knoll
, Theo Morton
, Tim Neff
, Sergey Nosulenko
, Armin Parvin
, Anteo Quintavalle
, Niko Rusakov
, Franco Maria Salamon
, Mark Stanton-Kelly
, Anna Stephenson
, Mens-Sana Tamakloe
, Roy Taylor
, Bryan Thompson
, Gigi Velicitat
, Andy Wareham
, Shiraz Yasin
, Steen Young
, Jonty Green
, Kevin Lyons
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Richard Goodwin
|
Set Kostümcüsü
|
Simone Carlo Toniato Toso
, Max Brennan
|
Yardımcı Dublör
|
Shiraz Yasin
|
Drone Operatörü
|
Gareth Harfoot
|
Hava Kamerası
|
Gareth Harfoot
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Brian Tarlecki
|
Anısına
|
Vince Flynn
|
Roman
|
Vince Flynn
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Tommaso Mele
, Giorgio Pezzotti
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Phoebe Sutherland
, Sara Pedramnia
|
Işık Şefi
|
Francesco Zaccaria
, Fabio Lucheroni
|
Ses Kayıtçısı
|
Lee Salevan
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Tom Rye
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Rachel Jablin
|
Yardımcı Butafor
|
Warren Parkinson
|
İkinci Birim
|
Vic Armstrong
, Terry Bamber
, Fabrizio Bava
, William Booker
, Steven Buhai
, Valentina de Cassan
, Federica Durigon
, Alessandra Fortuna
, Claire Frayn
, Lily García
, Richard Goodwin
, Catherine Laine
, Nick Laurence
, Teariki Leonard
, Sarah Mooney
, Emily Perowne
, Veronica Ponzoni
, Christian Proctor
, Rosario Pucciarelli
, Luca John Rosati
, Tom Rye
, Davide Sacchetti
, Michael Searle
, Barney Shakespeare
, Andrew M. Ward
, Jacopo Fournier
|
Teşekkürler
|
Vince Flynn
, James Alexander Waller
|
Diğer
|
Stephen Schiff
, Michael Finch
, Edward Zwick
, Marshall Herskovitz
, Vince Flynn
|
Diğer
|
Shana Bah
, Caprice Benedetti
, Paul Biddiss
, Rebecca Booth
, Jennifer Bydwell
, Umit Celebi
, Lucia Ceresa
, Lenny Ciotti
, Carmela Compagnone
, Joe Cox
, Ian Creed
, Emilio Cuesta
, Maurizio Cusano
, Christian De-vos
, James D. Dever
, Ashley Dizon
, Funda Duval
, Peter Eardley
, Ayse Eldek
, Olwyn Fagan
, Camilla Fava del Piano
, Fahim Fazli
, Erik Feig
, Dann Fink
, Lucia Foster Found
, Jacopo Fournier
, Ivan Furlan
, Charlie Galea
, Annie Gaudet
, Micheal Gentry
, Adam Goodall
, Mustafa Haidari
, Walker Hare
, Robert Havill
, Elizabeth Hurley
, Joost Janssen
, Nick Jeffries
, Phyllis Johnson
, Waléra Kanischtscheff
, Ben Kozel
, Sussanah Madden
, Shahid Malik
, Marco Mattei
, Luke James Matthews
, Ethan Modder
, Ed Moran
, Steve Morphew
, Andres Munar
, Emerson Nosek
, Dan Osborne
, Malcolm Pearce
, Hakan Tolga Polat
, Christian Proctor
, Felix Pyne
, Timothy Scott Ralston
, Daniel Rogers
, Jon Romano
, Navarutt Roongaroon
, Harry Rylott
, Will Samuelson
, Samuel Sharpe
, Lorenzo Signoretti
, Brittany Smith
, Rachel Sophia-Anthony
, Andy Stephens
, Del Storey
, Ben Strowger
, Zuzanna Szadkowski
, Robbie Torbuck
, Zoe Tough
, Jodi Tripi
, Petra Turonova
, James Weston
, Christopher Whitlow
, Bruce Winant
, Marc Wolff
, Eyas Younis
, Rasha Zamamiri
, Alex Ginno
, Kate T.C. Lin
, Michael Martinez
, Mark Ross
, Wolfgang Hammer
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Charlie Galea
, Matteo Gottardis
, Renato Latella
, David O'Donoghue
, Emma Savin
, Clive Shaw
, Richard Holmes
|
Mekan Yöneticisi
|
Gianluca Barra
, Leonardo Cellai
, Samantha Choat
, Emily Coldwell
, Lynsey Cosford
, Roberto Di Coste
, Fabio Ferrante
, Peter Gray
, Emma Harrison
, Dan Haslam
, Thomas Kingett
, Enrico Latella
, Celia Linnett
, Jacopo Marras
, JJ McAllister
, Hugo Moreno
, Steve Mortimore
, Umberto Schramm
, Michael Searle
, Elisabetta Tomasso
, Anna Vahrman
, Emma Woodcock
|
Editoryal Hizmetler
|
Carole A. Kenneally
, Todd Kleparski
, John A. Maltby
, Alix Milan
, Josh Perault
, Misako Shimizu
, James Slattery
, Nicholas Figueroa
|
Kamera Teknisyeni
|
David Ambrosi
, Roberto Angelelli
, Ben Appleton
, Neil Ashton
, Angus Benson-Blair
, Jack Bentley
, Alessandro Bertucci
, Cristiano Biagioli
, Eric Biglietto
, Robert Binnall
, Christian Black
, Alessandro Bolognesi
, Alessandro Brambilla
, Alex Coverley
, Adam Dale
, Mark Dempsey
, Stefano Di Pasquali
, Tobias Eedy
, Martin Elvin
, Mauro Faina
, Gastone Ferrante
, Doriano Forti
, George Anthony Fox
, Alias Gallione
, Gareth Gatrell
, Harry Gay
, Karina Genis
, Pete Gilmour
, Oliver Hadlow-Martin
, Dave Hamilton-Green
, Will Handley
, Gareth Harfoot
, John Heald
, Tommy Holman
, Andy Hopkins
, Egidio Iorio
, Uğur İçbak
, Brad Larner
, Guido Leonarduzzi
, Emanuele Leurini
, Emiliano Leurini
, Carolina Linera Krebs
, Fabio Lucheroni
, Sandro Magliano
, Jason Martin
, Matthew Martin
, Adam McGrady
, Tommaso Mele
, Spencer Murray
, Patrick B. O'Brien
, Andrii Palekha
, Robert Palmer
, Stephen Peters
, Lorenzo Peyrone
, Oliver Poole
, Carlo Postiglione
, Daniele Postiglione
, Dominic Rau
, Tiziano Saraca
, William Sheffield
, Johnny Smith
, Jonathan Spencer
, Jordan Spencer
, Kat Spencer
, Stefan Stankowski
, Joe Steel
, Martino Tagliaferri
, Russel Torode
, Calem Trevor
, Mustafa Tyebkhan
, Gary Varney
, Callum Watt
, Paul Wheeldon
, Jamie Whickman
, John Whickman
, Oliver Whickman
, Marc Wolff
, Harry Young-Jamieson
, Francesco Zaccaria
, Giacomo Zampieri
, Marco Fabriziani
, Giorgio Pezzotti
, Daniele Proietti
, Michele Abramo Puricelli
, Sacha Rossi
, Cristiano Sergioli
, Sanam Srikham
|
Görsel Efektler
|
Daniel Alejo
, Wasim Ali
, Juan Alonso
, Ayush Bajoria
, Tom Balogh
, Aviv Bar-Ami
, Prashant Bavariya
, Dheeraj Bhadani
, Bargaje Bharat
, Jatin Bhavsar
, Dionysis Bouloutzas
, Matt Bowler
, Andre Brizard
, Izet Buco
, Delphine Buratti
, Simon Carr
, Abhishek Chauhan
, Santosh Choudhary
, Bodie Clare
, Ian Copeland
, Francesco Cosatti
, Paolo D'Arco
, Halley Docherty
, Nick Drew
, Karen Elliott
, Andrew Fensom
, Tim Field
, Federica Foresti
, Marieke Franzen
, Stuart Gardiner
, Safiya Gili
, Ana Gomes
, Ana Grgic
, Carl Grinter
, Harishkumarv
, Jiten Harkhani
, Ben Hicks
, Pete Howlett
, Amar Ingreji
, Jay Joshi
, Shaunik Kalia
, Ciarán Keenan
, Stephanie C. Kelly
, Kerstin Kensy
, Rahul Kothari
, Isaac Layish
, Baptiste Lebouc
, May Leung
, Fay McConkey
, Siddhartha S Mondal
, Aj Mulley
, Debasis Nayak
, Lukas Niemczyk
, Timo-Pekko Nieminen
, Kevin Norris
, Paul Norris
, John O'Lone
, Andrea Papaleo
, Nikul Patel
, Sara Pedramnia
, Samuel Perkins
, Travis Porter
, Donna Poynton
, Stewart Probert
, Aled Prosser
, Michael S. Pryor
, Ashwin Raju
, Richard R. Reed
, Becky Roberts
, Charlotte Roberts
, Martin Rossi
, Yafes Sahin
, Patil Sangram
, Nishad Shelar
, Kasey Simpson
, Abhishek Singh
, Jonty Smith
, Jim Steel
, Phoebe Sutherland
, Shailendra Swarnkar
, Zelda Tinska
, Sujit Tone
, Adam Trowse
, Devendra Verma
, Dione Wood
, Farhad Yusufi
, Peter Eszenyi
, Ashley Mohabir
, Rafal Kaniewski
|
Özel Efektler
|
Gergö Bajczár
, Herbert Blank
, Caimin Bourne
, Simon Cockren
, Gary Cohen
, Andy Collings
, Maurizio Corridori
, Emily Fisher
, Joseph Geday
, Paul Kelly
, Gavin Kidner
, Piotr Krzyczmonik
, Chris Motjuoadi
, Simon Quinn
, Massimo Vico
|
Ses
|
Aziz Acar
, Tom Barrow
, Hunter Berk
, Micah Blaichman
, Angelo Bonanni
, Jodie Campbell
, Rick Chefalas
, Duncan Craig
, Mark DeSimone
, Tom Fears
, Michael Feuser
, Marco Fiumara
, Dave Flynch
, Tim Fraser
, Eugene Gearty
, Andrea Giannetta
, Loveday Harding
, Bobby Johanson
, Michael Miller
, Chris Navarro
, Jay Peck
, Richard Pilcher
, Luigi Pini
, Michael Rivera
, Lee Salevan
, Wyatt Sprague
, Brian Tarlecki
, Paul Urmson
, Rachel Wardell
, Alexa Zimmerman
, Lawrence Zipf
, Evan J Haley
, Ben Collinson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Stefano Canzio
, Steve Cole
, Tony Davis
, Antongiulio Dell'Orco
, Rachel Jablin
, Marco Olivieri
, Andrea Pugini
, Andy Reeve
, Jack Schuster
, James Smith
, David Scott Rubin
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Emma Gunnery
|
Makyaj Sorumlusu
|
Francesco Alberico
, Novella Borghi
, Felicity Bowring
, Kendall Capito
, Claudia Catini
, Mark Coulier
, Nik Dorning
, Lynn Doron
, Federica Emidi
, Watana Garum
, Jackie Grima
, Federico Laurenti
, Ailbhe Lemass
, Melanie Lenihan
, Colum Mangan
, Melissa Mazzocco
, Ferdinando Merolla
, Niall Monteith-Mann
, Marco Perna
, Piyathida Phorung
, Jacqui Rathore
, Susie Redfern
, Matteo Silvi
, Marta Tarulli
, Tony Browne
, Jo Grover
, Deb Kenton
, Laura Lawrence
, Abi Lilley
, Julie Nightingale
, Sarah Pickering
, Luisa Ridge
, Adrian Rigby
, Melanie Szabo
, Joanne Walton
, Lucy Willis
|
Yapım Sanatçısı
|
Andrew Laws
|
Sinematografi
|
Enrique Chediak
|
Müzik
|
Steven Price
, John Barrett
, Daniel Bhattacharya
, Richard Bissill
, Thomas Bowes
, David Butterworth
, Gareth Cousins
, Bradley Farmer
, Isobel Griffiths
, Daniel Hayden
, Roger Linley
, Martin Loveday
, Steve Mair
, Sam Okell
, Chris Seefried
, Ron Searles
, Candy Emberley
, Victor Pesavento
, Annie Rosevear
, Joe Zimmerman
, Geoff Alexander
|
Üretim Hizmetleri
|
Lorenzo Di Bonaventura
, Aidan Elliott
, Pierre Ellul
, Qiuyun Long
, Marco Valerio Pugini
, Stephen Shafer
, Daniel M. Stillman
, Nick Wechsler
, Shixing Zhou
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Doriano Forti
|
İnşaat Koordinatörü
|
Thea Soady
|
Yeşil Sorumlusu
|
Steven Murphy
|
Set Şefi
|
Stefano Carbonaro
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Barney Shakespeare
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Colum Mangan
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Simon Cockren
|
Ses Tasarımcısı
|
Eugene Gearty
, Lawrence Zipf
|
Editör
|
Conrad Buff IV
|
Ses efektleri Editörü
|
Wyatt Sprague
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Felicity Bowring
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Felicity Bowring
|
Dövüş Koreografı
|
Marcus Shakesheff
|
Boom Operatörü
|
Richard Pilcher
, Luigi Pini
, Andrea Giannetta
|
Diyalog Editörü
|
Michael Feuser
, Alexa Zimmerman
|
Set Dekorasyon
|
Tom Olive
, Naomi Moore
, Letizia Santucci
|
Set Yapımcısı
|
Marco Valerio Pugini
|
Yönetici yapımcı
|
Daniel M. Stillman
|
Müzik Süpervizörü
|
Chris Seefried
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Matthew Gray
, Gianpaolo Rifino
|
Sanat Yönetimi
|
Lek Chaiyan Chunsuttiwat
, Justin Warburton-Brown
, Roberta Federico
, Jane Harwood
, Arwel Evans
, Nick Gottschalk
, Matthew Gray
, Keith Pain
, Gianpaolo Rifino
, Yasmin Al-Naib
, John Allen
, John Bohan
, Warren Browne
, Stefano Carbonaro
, Cristina Cecili
, Tony Chance
, Somm Suthinee Chantakarn
, Adonay Marin Conde
, Beverley Crockard
, James Cullane
, Jack Dehaan
, Julia Dehoff
, Dominic Meyrick-Brook
, Mark Dowling
, Stephen Doyle
, Robert J. Dugdale
, Adam Faux
, Jamie Ferguson
, James Flanagan
, Cosimo Giannuzzi
, Gavin Grant
, Chloe James
, Helen Koutas
, Neneh Lucia
, Alfredo Lupo
, Carly Mason
, William McCann
, Peter McKinstry
, Steven Murphy
, Roberto Oliveri
, Warren Parkinson
, Adam Pescott
, Gianluca Piola
, Natalie Preston
, Anita Rajkumar
, Paul Robinson
, Letizia Santucci
, Cosmo Sarson
, Matthew Savage
, Karl Shefelman
, Corrine Silver
, Bethany Spence
, Pipat Sripradoo
, Julia Tonetti
, Emma Vane
, Olly Williams
, Carl Wilson
, Terry Woods
, Matt Wyles
, Genevieve McMahon
, Alex Reinach
, David Sheldon-Hicks
, Thea Soady
, Alasdair Willson
|
Görsel Efekt Editörü
|
Samuel Perkins
, Amar Ingreji
|
Oyuncu Seçimi
|
Elaine Grainger
, Joe Cappelletti
, Dann Fink
, Emma Gunnery
, Bruce Winant
, Supakarn Yindee
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Andrew Laws
|
Makyaj Sanatçısı
|
Jo Grover
, Melissa Mazzocco
, Kendall Capito
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Julia Dehoff
|
Görüntü Yönetmeni
|
Enrique Chediak
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Steven Price
|
Senaryo
|
Edward Zwick
, Marshall Herskovitz
, Stephen Schiff
, Michael Finch
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Skip Lievsay
, Paul Urmson
, Dave Flynch
|
Yapımcı
|
Nick Wechsler
, Lorenzo Di Bonaventura
|
Kostüm Tasarımı
|
Anna B. Sheppard
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Carl Grinter
, Becky Roberts
|
Senaryo Süpervizörü
|
Paula Casarin
, Katie Harlow
, Elena Antzon
, Laura Miles
, Martina Vazzoler
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Paul Norris
, Richard R. Reed
|
Kostüm Sorumlusu
|
Daryl Bristow
, Stefano De Nardis
, Michael Bevis
, Max Brennan
, Terry Facer
, Holly Freeman
, Anna Maria Genuise
, Peter Hornbuckle
, Sophie Howard
, Nina Jagersbacher
, Claudette Lilly
, Alma Magaña
, Claudio Manzi
, Carlotta Moricci
, Lior Ozan
, Peter Paul
, Abdelfattah Qzaibar
, Charlie Salmon
, Jessica Snyder
, Simone Carlo Toniato Toso
, Alessandra Trippetta
, Anthony Tuff
, Mark Wyndham
|
Set Fotoğrafçısı
|
Christian Black
|
Hava Koordinatörü
|
Marc Wolff
|
1. Yardımcı Editör
|
Carole A. Kenneally
|
1. Kamera Asistanı
|
Paul Wheeldon
, Emanuele Leurini
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Peter Paul
, Claudette Lilly
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Jason Martin
|
Animasyon
|
Gábor Kiss
, Thomas Phillips-Howard
, Martin Rossi
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Dann Fink
|
Eş Yapımcı
|
Aidan Elliott
|
Pilot
|
Alessandro Bolognesi
, Marc Wolff
, Will Samuelson
, Angus Benson-Blair
|
Kuaför
|
Tony Browne
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Somm Suthinee Chantakarn
, Beverley Crockard
|
Kameraman
|
Stefan Stankowski
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Ailbhe Lemass
, Melanie Lenihan
|
Baş Kuaför
|
Ailbhe Lemass
, Melanie Lenihan
|
Saç Tasarımcısı
|
Francesco Alberico
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Francesco Alberico
|
Protez Tasarımcısı
|
Mark Coulier
|
Butafor
|
Terry Woods
, Gianluca Piola
, Pipat Sripradoo
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Jonathan Spencer
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Robert Binnall
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Adam Dale
|
Steadicam Operatörü
|
Alessandro Brambilla
|
Genel
|
Jay Peck
, Matthew Savage
, Andy Wareham
, Chris Navarro
, Michael Miller
, Dan Osborne
, Nick Jeffries
, Tobias Eedy
, Spencer Murray
, Ian Pead
, Angus Benson-Blair
, Hunter Berk
, Lynn Doron
, Tommy Holman
, Bobby Johanson
, Michael Rivera
, Micah Blaichman
, Daniel Rogers
, Casey Michaels
, Kat Spencer
, Andrii Palekha
, Carly Mason
, Peter McKinstry
, Jay Joshi
, Egidio Iorio
, Calem Trevor
, Timothy Eulich
, Conrad Buff IV
|