7.3

602 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (714.073 OY)

KONUSU
Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izley ... Devamı
Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.

Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadır. Başka çare bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri süren ve ünlü bir sihirbaz olan Thaddeustan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Almanın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir.

Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlının muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.
Jesse Eisenberg

J. Daniel ...

Mark Ruffalo

Dylan Rhodes

Woody Harrelson

Merritt Mc...

Isla Fisher

Henley Reeves

Dave Franco

Jack Wilder

Morgan Freeman

Thaddeus B...

Michael Caine

Arthur Tre...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@daryl_dixon

3 ay önce

8 / 10

Beklentisiz izlerseniz seversiniz benim beklentimin altındaydı ama güzeldi

@analise

3 ay önce

7.8 / 10

BA-YIL -DIM

@tarik75

1 yıl önce

8 / 10

Sürükleyici güzel filmdi. Sihir numaraları güzeldi

@hrarchon

5 yıl önce

Eleştiriyorsan film seni etkilemiş demektir.:-) Kısaca sihir gerçekleşmiş...:-)

@iamgzde

6 yıl önce

Bayılıyorum. Hepimiz böyle kart karıştırma taktiklerine bir merak sarmışızdır bir süre bu seri yüzünden sanırım. İlkinden ayrı, ikincisinden apayrı zevk aldığım, hala daha izleyebileceğim bir film.

@naksidil

6 yıl önce

6 / 10

Kafa karıştırıcı fakat zerre kadar tatmin ediciliği olmayan bir film ! Sıfır etki :) Sonunda hiç şaşırmadık , fazla zekiyiz herhalde ...

@horrorpheliac

7 yıl önce

çerez niyetine bile izlenmemeli.

@basribabam

10 yıl önce

6.4 / 10

Seyirciyi ters köşe, bi daha ters köşe, tekrar ters köşe yapmak için senaryoyu fazla kasmışlar, giderek bu girift senaryoyu kendileri de toparlayamamışlar. Ondan sonra da mantık hataları peş peşe gelmeye, anlamsızlıklar birbirini kovalamaya başlamış. Ağızlarına yüzlerine bulaştırmışlar. Oysa güzel başlamıştı, görsellik, sihirbazlık numaraları harika gidiyordu, ne gerek vardı içinden çıkılmaz hale getirmeye?

Kısacası olmamış; vakit kaybı.
F

@filmdahi

10 yıl önce

7.5 / 10

Prestij Gibi tıpanıp konu benzerliği olmasına rağmen sonu başı her yeri aynı Christopher Nolan filmine yeni bir bakış açışı Puanım:7:5

@serkanaydemir

10 yıl önce

7.1 / 10

Ne denir ki.

Beklentiyi karşılayacak bir yapım. Sinema dünyasında en az 7 puanı hak eden bir kurgu ve senaryoya sahip. İzlerken sıkılmayacaksınız. Fazla beklentiye girmeyin yani en iyi sihirbazlık gösterisi falan diye. Prestij olayı gibi yapmaya çalışmışlar. Sonu tahmin edilebilir gibi değil çünkü film içerisinde bunu hiç belli etmiyorlar. Fazla ciddiye almışlar tüyo vermemek için; ama bence bu filmin en ağır hatası. Şimdi spoiler vermek istemiyorum. Bu yüzden izleyin görün. Sonunu ve sihirbazlık gösterilerini daha güzel yapabilselerdi bence film tarihe geçebilirdi. Yine de türüne göre güzel bir yapım.

İyi seyirler.

P: 7

@asdf_13

10 yıl önce

3 / 10

Beğenmedim. Filmin tamamı "aslında öyle değildi böyleydi ama biz sizi kandırdık ehe" havasında geçiyor... Ne senaryo da ne de oyunculuklarda bir derinlik yok. Geçmişler belirsiz ve bir sürü havada kalan muhabbet var. Yetnek Sizsiniz deki bir şovun derinliğine sahip kısaca...

@aleste

10 yıl önce

süper görüntü kalitesi ile biz sizi kandırırz, bu filmde zeka aramazsınız, gözünüze o kadar çok şey sokarız ki mantıksızlıkların farkına varamazsınız, biz sizi salak yerine koyuyoruz. u anlatan film.

@rasteduh

10 yıl önce

3 / 10

şişirilmiş içi boş filmlerden biri daha..
K

@khaleesii

10 yıl önce

4.4 / 10

açıkçası hiç beğenmedim,şaşırtması için fazla kastıklarını düşünüyorum.filmin yarısında sonunun sürpriz biteceğini anlamıştım.bunu hissettirmeden yapmaları çok daha etkili olurdu bence.

görsellik,oyunculuk konusunda ise şapkamı çıkarırım orası ayrı.

@mirfe

10 yıl önce

Bu filmi karantinaya alan 4. şanslı kişi benim. Bilin istedim...
SPOILER

Sihirbazlar Çetesi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sihirbazlar Çetesi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sihirbazlar Çetesi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL