6.7

33 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.3 (61.218 OY)

Süre

1 Saat 42 Dk.

Yönetmen

KONUSU

Londra merkezli ordu istihbarat komutanı albay Katherine Powell, bir grup tehlikeli teroristi Nairobi, Kenya'daki karargahlarından kaçırabilmek için çok gizli bir operasyonu uzaktan komuta etmektedir. Görev, Powell teroristlerin bir intihar saldırısı planladıklarını anladığı anda "ele geçirme" değil "öldürme" operasyonuna dönüşür. Nevada'daki merkezden Amerikan insansız hava aracını kontrol eden pilot Stewe Watts, karargahın bahçesine 9 yaşında bir çocuğun girdiğini görünce havada seyir etmeye devam eder. Saniyeler hızla akarken, bu imkansız karar, politikacıların ve avukatların ellerine kalır.

Colonel Kath...

Steve Watts

Lieutenant G...

Foreign Secr...

Jama Farah

Carrie Gershon

Lucy Galvez

Brian Woodale

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@serkan-aydemir yazdı...

Paz, 14 Ağu 2016, 12:07 (1 yıl önce)

6 / 10

Lanet olsun bazı şeylere...   Amerika yok zırt yok bırt. Neyin kafasını yaşıyorsunuz ya. Filmde Müslüman'lara yönelik bir aşağılama yok ki tamamen gerçeği anlatmış insanlar. Bence çok sağlam bir film var karşımızda. Günümüzde terör örgütlerinin lanet olası zihinlerini anlatıyor. Ülkem de bu çöplüğe girdiği için çok üzülüyorum. Düne kadar bu gibi sapkın zihniyetler yokken nedense artık her yerdeler. Lanet olsun İslam'ı kullanarak masumları öldürenlere. Çocukların kafasını yıkayarak birer katil yaratanlara izin verenlere de lanet olsun. Tabi bizler anca lanet edip kınıyoruz. Her türlü hayat ekonomi işte. Paranın olmadığı yerlerde çocukların beynini dinle yıkayıp kara çarşafa büründürüp terörist ediyorlar. Eğitimi yasaklayıp akıllanmalarını istemiyorlar. Dünyanın gelişmiş ülkelerine laf atanlar çok biliyorsan sen de onların yapabildiklerine ulaş. Her türlü şimdiye kadar bu gibi pisliklerin saldırılarında ölen masum insanlara Allah rahmet eylesin. Kolay mı be o katliamın içinde ölenleri görmek. Ülkemi bu hale getiren ve buna ses çıkartmayan herkesin de Allah belasını versin. Sinirliyim arkadaş. Barış diyenlerin katliamını izliyoruz her gün.   Filme laf atmayın kısacası. Bence çok güzel bir noktaya değinilmiş. Başından sonuna kadar izletiyor kendini. Çok daha sağlam bir drama olabilirdi ama yine de iyi. Amerika propagandası var diyene de ne yani Malezya propagandası mı yapacaklar. Çocuk her yerde çocuktur diyor dünyanın her yerindeki çocukların bir gün çocukluğunu tüm tatlılığıyla yaşayacağını umut ediyorum.   İyi seyirler. P: 6

@wersolame yazdı...

Cum, 12 Ağu 2016, 23:38 (1 yıl önce)

Şimdi bu filmde geçen ülkelere sivil hassasiyet deseniz kıçlarıyla gülerler efem film "biz iyiyiz insan öldürmeyiz terörist değiliz" mesajını iyi vermiş tabi yerseniz.

@yorgun-nihilist yazdı...

Per, 04 Ağu 2016, 22:19 (1 yıl önce)

6.5 / 10

Yani şu Batı'nın sivil hassasiyeti öldürecek beni,azıcık gerçek hayatta kararttığınız dünyalar için gözyaşı dökseniz ne güzel olur,propagandasını bir kenara koyarsak kötü film değil,kuş ve uçan böcek kameraları ile özgün teknikler filme görsellik katıyor, bu tarz filmleri sevenlerin Homeland'e bayılayacağını varsayabiliriz.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Ölüm Emri filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ölüm Emri filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ölüm Emri filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI