Başlat Ready Player One 2018

Ready Player One

VİZYONDA

7.5

44 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.9 (91.563 OY)

Vizyon Tarihi

30 Mart 2018

Süre

2 Saat 20 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Yıl 2045, dünya kaos ve yok olmanın eşiğinde. İnsanlar kurtuluşu, eksantrik ve muhteşem James Halliday'in yarattığı, büyüyen sanal gerçeklik evreni OASIS'te bulurlar. Halliday öldüğünde büyük servetini OASIS'te sakladığı dijital paskalya yumurtasını bulan insana devredeceği için, tüm dünya rekabet dolu bir yarışmaya girer. Hiç şans verilmeyen genç kahraman Wade Watts de bu yarışmaya katılmaya karar verir ve kendini gizemin, tehlikenin, keşfin fantastik evreninde, zorlu bir hazine avında bulur.

Wade Watts /...

Samantha Coo...

Helen Harris...

Nolan Sorrento

i-R0k (voice)

Ogden Morrow

James Hallid...

Zhou / Sho

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@dilarakrkmz yazdı...

Paz, 20 May 2018, 00:17 (1 gün 21 saat önce)

Kitabın o 80'ler havasını ve film oyun kültürünü bu kadar yansıtmamaya gerek duymamışlar anlamıyorum. Halbuki çok iyi bağlantılar ve referanslar kurulabilirdi filmde de. Uyarlamalarda çok bağlantı aramamak lazım ama filmlerin ya da dizilerin uyarlandıkları şey yanında balon kalması üzücü bir durum. Hikayenin başlarındaki ve olay örgüsündeki şeyler dışında neredeyse alakasız. İçi boş geldi.

@2hece yazdı...

Paz, 13 May 2018, 01:26 (1 hafta önce)

4 / 10

kitabı dört kere okudum, hatmedim ama pek çok kısmını ezbere biliyorum. yani o kadar çok sevdim kitabı ama film... çok alakasızdı. neredeyse yeni hikaye yazmışlar. tamam, ayrı yapımlar gibi düşünüp ayrı değerlendirmem gerekir ama bir türlü beceremedim. şahsen hayal kırıklığı oldu. bu şahsi meseleyi es geçersek, görsellik gerçekten on numara. müzik kullanımı da gayet iyi ancak oyunculuklar eh işte dedirtiyor. hele sonlara doğru iyice çocuk filmi tadı verdi.

@dilekcandar yazdı...

Çar, 11 Nis 2018, 10:12 (1 ay önce)

ımax olarak izledim filmi. Bu kadar zevk aldığım başka bir film hatırlamıyorum. Harika görsellik. Vaktiniz varken sinemada izleyin. İnternette aynı tadı vermez.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Başlat Ready Player One filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Başlat Ready Player One filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Başlat Ready Player One filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER