VİZYONDA

6.5

28 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (9.994 OY)

KONUSU
Kendilerine Rambo, Smurf, Bigfoot, Wolf ve Boom-Boom gibi isimler takan bir grup çocuk, Latin Amerika’nın dağlık ortamında bir örgüt tarafından insanları öldürmek için eğitilir. Askeri eğitim egzersizleri yapan ve kendilerini her türlü koşula karşı hazırlayan çocuklar, yalnız kaldıkları zaman özleri ... Devamı
Kendilerine Rambo, Smurf, Bigfoot, Wolf ve Boom-Boom gibi isimler takan bir grup çocuk, Latin Amerika’nın dağlık ortamında bir örgüt tarafından insanları öldürmek için eğitilir. Askeri eğitim egzersizleri yapan ve kendilerini her türlü koşula karşı hazırlayan çocuklar, yalnız kaldıkları zaman özlerine döner ve kendi yaşıtları gibi oynayıp, eğlenmeye başlar. Ancak onların içlerindeki şiddete meyilli olan taraf, çocukların hayatının kararmasına neden olur. Bir filo, çocukları pusuya düşürüp ormanlık alana çektiklerinde, işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@dilsanozcnglu

3 hafta önce

İzlediğime pişman olmadım. Kolombiya’nın doğasını öyle bir gözünüze sokuyor ki film, doğadan biraz korkuyorsunuz. Tam olarak neler olduğunu, metnin arkaplanını, hikayeyi net olarak anlayamıyorsunuz. Yine de bu çocuk gerillaların dünyası sizi gerçek anlamda etkiliyor. İzlemesi zor olsa da çok etkileyici bir filmdi.

@chewing

2 ay önce

3.5 / 10

Gereksiz, saçma ve çok havada kalmış bir yapım. zaman kaybı olarak nitelendirilecek türden. 3/10
O

@ozchelik

6 ay önce

8.5 / 10

Yarattığı atmosfer açısından zihninize oturacak ve kolay kolay da gitmeyecek bir film.
SPOILER

Monos filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Monos filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Monos filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL