VİZYONDA

6

25 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (95.718 OY)

KONUSU
Film, başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ve Shriek’in Venom ile mücadelesi konu ediliyor. Vücudunu paylaştığı Venom ile yaşamaya alışmaya çalışan Eddie Brock, artık eski hayatına geri dönmek ister. Venom tüm gününü kötü adamları döverek ve muazzam açlığını tatmi ... Devamı
Film, başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ve Shriek’in Venom ile mücadelesi konu ediliyor. Vücudunu paylaştığı Venom ile yaşamaya alışmaya çalışan Eddie Brock, artık eski hayatına geri dönmek ister. Venom tüm gününü kötü adamları döverek ve muazzam açlığını tatmin ederek geçirmek isterken, Eddie bir gazeteci olarak kariyerine yeniden başlamak için mücadele eder. Eddie, başarısız bir infazdan sonra hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ile röportaj yaparak kariyerini alevlendirmeyi planlar. Ancak onunla iletişime geçmesi Eddie’nin kendisini beklenmedik maceraların içinde bulmasına neden olur.
Tom Hardy

Eddie Broc...

Woody Harrelson

Cletus Kas...

Michelle Williams

Anne Weying

Naomie Harris

Frances Lo...

Reid Scott

Dr. Dan Lewis

Stephen Graham

Detective ...

Peggy Lu

Mrs. Chen

Sian Webber

Dr. Pazzo

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@fyrat

3 gün önce

Aksiyon ve hikaye kısmında ilk filmin gerisinde kalmış ancak Venom ve Brock’un diyalogları bile filmi izlettirmeye yetiyor. Ne olursa olsun Marvel bu IP’yi sinematik evrende çok orijinal ve yaratıcı kullandı.

@ayaz55

6 gün önce

7.8 / 10

Çerezlik filmin tam karşılığı, ilk filim de aynı bu şekildeydi. Biraz gülüp biraz aksiyon izlemek istiyorum diyenler için yapılmış bir film. Bir filmi değerlendirmeden önce hangi amaçla çekildiğine bakmak lazım, gömülecek çok fazla tarafı yok filmin böyle bakınca. Akira Kurosawa çekmedi bu filmi sonuçta.

@warriorpoet

2 hafta önce

5.9 / 10

Film bomboştu. Bana kendimi iyi hissettiren ise yıllar sonra İngilizceye yanlış çevirdikleri Carnage kelimesini duymaktı. Kelime İngiliz Dili Ve Edebiyatı’na yanlış bir anlamla geçmiştir.
Kesinlikle hikaye doldurma filmi olduğu belliydi. Büyük ihtimalle ileride Anti-Venom, Riot tarzı karakterlerin ortaya çıkışını meşrulaştırmak için yapılmış bir hikaye örgüsü vardı. Oyuncuların iyi olması vasat bir film olmasını engelleyememiş.

@bigamist

1 ay önce

5 / 10

90 dakikalık süresinden çöp olduğunu tahmin etmeliydim. İlk filmden bile kötü. Konu o kadar sıradan ki. Sürekli bir komiklikler şakalar falan. Filmde beni heyecanlandıran tek şey post-credits scene oldu.
SPOILER

Venom: Zehirli Öfke 2 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Venom: Zehirli Öfke 2 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Venom: Zehirli Öfke 2 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL