Venom: Zehirli Öfke 2 Yorumları

Venom: Zehirli Öfke 2 filmi detayları

@fyrat

3 gün önce

Aksiyon ve hikaye kısmında ilk filmin gerisinde kalmış ancak Venom ve Brock’un diyalogları bile filmi izlettirmeye yetiyor. Ne olursa olsun Marvel bu IP’yi sinematik evrende çok orijinal ve yaratıcı kullandı.

@ayaz55

6 gün önce

7.8 / 10

Çerezlik filmin tam karşılığı, ilk filim de aynı bu şekildeydi. Biraz gülüp biraz aksiyon izlemek istiyorum diyenler için yapılmış bir film. Bir filmi değerlendirmeden önce hangi amaçla çekildiğine bakmak lazım, gömülecek çok fazla tarafı yok filmin böyle bakınca. Akira Kurosawa çekmedi bu filmi sonuçta.

@warriorpoet

2 hafta önce

5.9 / 10

Film bomboştu. Bana kendimi iyi hissettiren ise yıllar sonra İngilizceye yanlış çevirdikleri Carnage kelimesini duymaktı. Kelime İngiliz Dili Ve Edebiyatı’na yanlış bir anlamla geçmiştir.
Kesinlikle hikaye doldurma filmi olduğu belliydi. Büyük ihtimalle ileride Anti-Venom, Riot tarzı karakterlerin ortaya çıkışını meşrulaştırmak için yapılmış bir hikaye örgüsü vardı. Oyuncuların iyi olması vasat bir film olmasını engelleyememiş.

@bigamist

1 ay önce

5 / 10

90 dakikalık süresinden çöp olduğunu tahmin etmeliydim. İlk filmden bile kötü. Konu o kadar sıradan ki. Sürekli bir komiklikler şakalar falan. Filmde beni heyecanlandıran tek şey post-credits scene oldu.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL