7.3

124 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (133.213 OY)

KONUSU
Mark hayatının en büyük vurgunu yapıp kendi payının yanı sıra "kankalarınınkini" de alıp kaçtıktan sonra 20 yıl geçmiştir. Attığı bu büyük kazıktan sonra kaçıp Amsterdam’a yerleşen Mark Renton’un -inanması zor ama- düzenli bir işi ve bir aile hayatı vardır! Peki şeytan mı dürter, neden kalkar gelir ... Devamı
Mark hayatının en büyük vurgunu yapıp kendi payının yanı sıra "kankalarınınkini" de alıp kaçtıktan sonra 20 yıl geçmiştir. Attığı bu büyük kazıktan sonra kaçıp Amsterdam’a yerleşen Mark Renton’un -inanması zor ama- düzenli bir işi ve bir aile hayatı vardır! Peki şeytan mı dürter, neden kalkar gelir Mark 20 yıl sonra İskoçya’ya? Neden eski defterleri açar, yaraları kaşır ve Simon ve Tommy’nin dinmemiş öfkesini yeniden kabartır? Mark Renton’ın da bu sorulara kendisine göre cevapları elbette var!

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@serkanaydemir

2 yıl önce

5 / 10

Nıç.

Olmamış arkadaş. İlk filmin verdiği heyecan bu yapımda hiç yok. Oyuncular var tamam ama senaryo tırt olunca izlerken boşuna çekilmiş deyip duruyorsunuz for film. Özellikle ilk filmi beğenen biriysen bence beklentiyi hiç yüksek hatta orta bile tutma. Uyudum resmen. Toplum olarak alışık olduğumuzdan mıdır nedir uykumu getiren filmlerden biri oldu. İzleme bile diyebilirim. Anı filmi olduğundan büyük ihtimal bu derece zorlama olmuş. İngiliz hayatı ya da işte onlarla ilgili çekilmiş filmleri beğenmiyor olmam da etkili olabilir bu durumuma. Eroin, seks, hırsızlık gibi örnek boyutunu aşmış çılgın filmin ikinci yapımı yine aynı mantıkta oluşturulmaya çalışılsa da yapım hiç başarılı olmamış.

İzlemesen de olur.

@darkscream

5 yıl önce

7.8 / 10

günümüz ve 20 sene önceki görüntülerin karıştırılarak verilmesiyle nostaljik olarak başlayan film, mark'ın edinburgh'a dönmesiyle heyecanı arttırıyor. franco'nun efsane şivesiyle (fokk seiyk) birlikte gelişiyle kahkaha attıran film sonlara doğru hüzünlü sahnelerle bize yaşlandığımızı anımsatarak bitiyor.

@ozlemmonderr

7 yıl önce

Öncelikle özlemişiz. İzlerken duygulanmamak elde değil. Ama ilk filmde verdiği enerjinin tadı bu filmde yoktu. 20 yıl sonrası için, biraz daha değişimin üzerinde durulabilirdi diye düşünüyorum. Yine de baştan sona sıkılmadan tek solukta izlenecek kadar güzel.

Bi de bakışlardaki o delilikleri, kırıklıkları hala aynıydı. Bunu görmek bile ilk filmin özlemini almaya yetti.

@poormf

7 yıl önce

6 / 10

Birincisini izlemeden ikincisini izleyince birincisi izleme isteği olmuyor :) 60/100

@ed_crane

7 yıl önce

7.5 / 10

kendimi yaşlanmış hissettim. kitaba biraz sadık kalarak çekselerdi keşke.porno isminde yönetmenide gaspar noe olcak :).buram buram ticari kaygı kokusu aldım. sanırım 'skagboys'da sinemaya uyarlanacak ve bir efsane gençlik dizisine dönüştürülmüş olacak. olsun izleriz yinede.

@ladymarleen

7 yıl önce

10 / 10

Tam olarak eski dostunla karşılaşmışsın gibi bir film . İzlerken acayip duygulandığımı söylemem lazım. İster istemez 1. filmin o kekremsi tadını vermese bile kesinlikle güzel bir son oldu. Ustalara saygı niteliğinde izlemeye değer . Özellikle ilk filmin etkisinden hala çıkamadıysanız.

@vikingr

7 yıl önce

7.7 / 10

bikaç sahnesinde gözlerim doldu, garip. insanı kendi geçmişine götürüyor.
S

@suprabonem

7 yıl önce

neydik nolduk dedirten film.

@fruit_fly

7 yıl önce

6.4 / 10

trainspotting 1'e gönderme yapmak için çekilmiş, kendi olamamış, ilk filmin tadını yakalamaya çalışırken yeni zamanda söylenecek yeni sözleri ıskalamış, olmamış film. kadroyu tekrar bir arada görmek heyecan verici yıne de .nostaljı ıcın ızlenebılır
K

@kerimbedir

7 yıl önce

7.5 / 10

daha damardan bir şeyler olmalıydı

@zangocyus

7 yıl önce

İzlerken sadece Trainspotting 2 olduğu için izlerseniz çok da acıtmıyor.

@besrix

7 yıl önce

Temposu acayip yüksekti. Filmi izlerken sıkılmanızın mümkünatı yok

@lightandhope

7 yıl önce

Türkiye'de vizyona girecekgirmeyecek derken5.5.2017'de vizyona gireceği duyurulmuştur. Bekliyoruz.
SPOILER

T2 Trainspotting filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

T2 Trainspotting filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

T2 Trainspotting filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL