Yeni Baştan

(2019)

La Belle Époque

Film 1 Saat 55 Dk. Komedi, Dram Fransa, Belçika 14 Şubat 2020

VİZYONDA

8.8

6 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (2.324 OY)

KONUSU
Zamanda geriye dönebilmek ve ilk aşkla yeniden birlikte olmak. Filmin altmışlı yaşlarını geçen baş karakteri Victor, işte tam da böyle bir fırsata denk geliyor. Özel bir firmanın desteğiyle hayatının en anlamlı dönemine, 40 yıl öncesine, hayatının aşkıyla tanıştığı günlere geri dönüyor. Tabii profes ... Devamı
Zamanda geriye dönebilmek ve ilk aşkla yeniden birlikte olmak. Filmin altmışlı yaşlarını geçen baş karakteri Victor, işte tam da böyle bir fırsata denk geliyor. Özel bir firmanın desteğiyle hayatının en anlamlı dönemine, 40 yıl öncesine, hayatının aşkıyla tanıştığı günlere geri dönüyor. Tabii profesyonel bir oyuncu, makyaj, tarihçi ve set ekibinin yardımıyla.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@luftmensch

4 ay önce

8.5 / 10

İlk aşkınızla yeniden tanışmak ister misiniz sorusuna muhteşem bir film çıkmış ortaya. Yaşadığı topluma ve teknolojiye göre geri kafalı olduğunu düşünülen, halbuki inanılmaz zeki ve teknolojinin insanlardan bir şeyler alıp götürdüğünü düşünen bir adam ve teknolojiye kariyerine sürekli genç kalmaya aç bir kadının hikayesini izledik. Hem de teknolojinin gücünü kullanarak kendisine karısıyla ilk tanıştığı günü getirerek. İnanılmaz keyifli ve hüzünlü bir filmdi. Pazar günü battaniye altına girip kahvenizi alıp izleyin derim.
SPOILER

Yeni Baştan filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yeni Baştan filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yeni Baştan filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL