Mission: Impossible - Yansımalar (2018)

Mission: Impossible - Fallout

Film 2 Saat 27 Dk. Aksiyon, Macera Çin, Fransa 27 Temmuz 2018

7.7

74 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (238.799 OY)

KONUSU

Serinin 6. filminde, Ethan Hunt (Tom Cruise) ve IMF (İmkansız Görev Gücü) ekibi, bir görevin yanlış gitmesinden sonra bazı müttefiklerinin de desteğiyle zamana karşı yarışmak zorundadır.

Tom Cruise

Ethan Hunt

Henry Cavill

August Walker

Ving Rhames

Luther Sti...

Simon Pegg

Benjamin '...

Sean Harris

Solomon Lane

Angela Bassett

Erika Sloane

Vanessa Kirby

The White ...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@shamur-musti

7 ay önce

7.5 / 10

Seriyi bozmayıp siz de ne yazarsak yazalım hatta bunları okumadan bile filmi izleyeceksiniz. Film zaten güzel pişman da olmayacaksınız.

@serkanaydemir

9 ay önce

7 / 10

Keyifli gibi.

Serinin en iyisi olduğunu düşünmesem de iyi bir film vardı ortada. Aralıksız değişen senaryo ve aksiyon filmden kopmaları azaltıyor. Klişeler ve ne yazık ki teknolojinin getirdiği sahtelikle neredeyse her yerdeki bilgisayar oyunları filmden soğumaya neden olsa da yine de aksiyon izletiyor filmimizi. Var olan işleniş aynılık gösterdiğinden filmi abartmamak da gerek tabi. Türü gereği iyi olması filmin en büyük artısı. Her ne kadar İngiltere merkezli gibi dursa da 007'ye milyon basacak bir seri Görevimiz Tehlike. Aksiyonu kaliteyle izlemek isteyenlere şimdiden iyi seyirler.

İzle.

@quijote

10 ay önce

güzel manzaralar eşliğinde kovalamaca, başka bir şey yok. yok annesinin nikahı demekten bıktım film boyunca.

@sersak53

1 yıl önce

7.5 / 10

Film serinin iyi filmlerinden biri olarak öne çıkıyor. Giriş ve gelişme bölümü gayet iyi olan filmin ise sonuç kısmı beni tatmin etmedi. Aksiyon dozu yerindeydi.Dövüş sahneleri gerçekçi olmuş. Filmin en beğenmediğim ve saçma olan kısmı ise nükleer silahın geri sayıma geçtiği kısım. O ,15 dakikayı öyle bir yaymışlar ki Kahramanımız atlıyor, zıplıyor,helikopter kaçırıp düşürüyor vb. bir sürü şey oluyor ama filmde sadece 10 dakika geçiyor. Bu saçmalık çok göze batmıştı.
Film sinemada izlenebilir keyifli film. Puanı 7,5

@eymir66

1 yıl önce

8.7 / 10

Hababam sınıfı gibi kaçı çıkarsa çıksın konularıda hep dünyayı kurtarmak olsun yine izlettiriyor teknolojinin gelişmesiyle bire bir dövüş sahnelerinde bile gerçekçilik en üst seviyede tutulmuş bazı sahnelerinde yoq ımmına dedirtsede izlemeye doyamıyor

@droim

1 yıl önce

aksiyonumsuculuk, ters köşesicilik ve aaa nasıl da son dakika golü attıcılık, görevlerinin tehlike olduğu serinin 6.filimi, meraklısına.

@zeytincekirdegi

1 yıl önce

Konusuz, uzun ve gereksizdi. Tamamen serinin devam etmesi için çekilmiş boş aksiyonlarla süslenmişti. Film boyunca bir yerde ters köşe yapmaya çalışılmış o da o kadar bariz ki, tahmin etmemek elde değildi. Ben beğenmedim.

@ahbarboz

1 yıl önce

Aksiyonu doyurucu, üç boyutu az; biraz fazla uzun ama şahsen, çok sıkıcı olmadığını düşünüyorum. Takımın taktiksel planları çok zekice. Kahramanımızın talihinin yarı tanrı seviyesinde yaver gitmesi "Yok artık." dedirtse de sunduğu seyir keyfinin yeterliği bazılarımız için bu durumun gözardı edilmesini sağlayabilir.

7.0/10
A

@apostle51

1 yıl önce

7.2 / 10

Filmi dün sinemada izledim. Güzel lakin asla puanı 8 i geçemez 7.2 / 7.7 arası bir film bence. Gereksiz derecede uzun bazı diyaloglar adamın canını sıkacak kadar uzun. Aksiyon filminde bazı yerlerde uykumu bile getirdi. Bu kişisel bir problem olabilir ama ben çok sevmedim ama 7.2 puanı verdim o kadar da kötü değil sadece 8 üzeri alacak bir film değil.
SPOILER

Mission: Impossible - Yansımalar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mission: Impossible - Yansımalar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mission: Impossible - Yansımalar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL