New York'ta Yağmurlu Bir Gün

(2019)

A Rainy Day in New York

Film 1 Saat 32 Dk. Komedi, Romantik ABD 30 Ağustos 2019

7.1

27 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (20.704 OY)

KONUSU

A Rainy Day in New York, hafta sonu için New Yorka gelen genç bir çifte (Timothe Chalamet ve Elle Fanning) odaklanıyor. Şehir çiftin hayatına yağmurlu kötü bir hava ve bir dizi macera getiriyor.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@stiff

1 ay önce

6.2 / 10

Bol bol güzel çekilmiş New York manzaralı, tipik bir Woody Allen filmi. Tipik diyerek küçümsemiyorum asla. Bu yaşta hala üretiyor olması şahane. Filmde klişeler var, ancak yine de sahneler dolu dolu. Tabi bu doluluk yine Woody Allen tarzında. Biraz sanat konuşuluyor, biraz piyano çalınıyor, müze geziliyor. Film içinde film muhabbeti var ve bu muhabbet tamamen 'sanatsal'. Küçücük bir sahnede ünlü bir oyuncu çıkıyor, şaşırtıyor. Güzel şeyler ama ben filmin başında "bu kız seni üzer" diye düşünmüştüm. Elle Faning gerçekten harika oynamış. Çok güzel, hanım hanımcık ama ne istediğini bilmeyen salak bir kız bu kadar iyi oynanabilirdi. Başroldeki kardeşimizi de ilk defa izledim ama sinemaya çok yakıştırdım. Selena Gomez'i de tam tersi hiç yakıştıramıyorum. Çiftin ilişkileri tamamen günümüzdeki ilişkilere bir eleştiriydi. Sonunu tam beğenip puanımı yükseltecektim ki; son sahnede çok klişeye bağladı. Bir de annenin hikayesi aşırı kötü ve zorlama
... Devamı
Bol bol güzel çekilmiş New York manzaralı, tipik bir Woody Allen filmi. Tipik diyerek küçümsemiyorum asla. Bu yaşta hala üretiyor olması şahane. Filmde klişeler var, ancak yine de sahneler dolu dolu. Tabi bu doluluk yine Woody Allen tarzında. Biraz sanat konuşuluyor, biraz piyano çalınıyor, müze geziliyor. Film içinde film muhabbeti var ve bu muhabbet tamamen 'sanatsal'. Küçücük bir sahnede ünlü bir oyuncu çıkıyor, şaşırtıyor. Güzel şeyler ama ben filmin başında "bu kız seni üzer" diye düşünmüştüm. Elle Faning gerçekten harika oynamış. Çok güzel, hanım hanımcık ama ne istediğini bilmeyen salak bir kız bu kadar iyi oynanabilirdi. Başroldeki kardeşimizi de ilk defa izledim ama sinemaya çok yakıştırdım. Selena Gomez'i de tam tersi hiç yakıştıramıyorum. Çiftin ilişkileri tamamen günümüzdeki ilişkilere bir eleştiriydi. Sonunu tam beğenip puanımı yükseltecektim ki; son sahnede çok klişeye bağladı. Bir de annenin hikayesi aşırı kötü ve zorlamaydı.

@berat-k

5 ay önce

7.4 / 10

Şehre yağmur yağmasını bekledim.

Woody Allen'ın ikili ilişkiler hakkında söyleyecekleri bitmiyor, bitmesin. İroni, klişeler, sadakat, aşk ve New York başrolde.

Keyifle izlediğim bir Allen filmi oldu.

@ustunkoru

5 ay önce

7.7 / 10

yine ritmiyle, mizahıyla, renkleriyle, müzikleriyle ve harika oyuncu yönetimiyle bir woody allen filmi karşımızda!

@terabithiasu

9 ay önce

Ben filmi keyif alarak izledim. Beklentim de aynen bu şekildeydi, bir Woody Allen filmi izlemeye gittim ve salondan da mutlu ayrıldım.
SPOILER

New York'ta Yağmurlu Bir Gün filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

New York'ta Yağmurlu Bir Gün filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

New York'ta Yağmurlu Bir Gün filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL