7.3

59 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (24.644 OY)

Süre

2 Saat 43 Dk.

Ülke

İngiltere ABD

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Star adındaki genç, güzel fakat son derece fakir bir şekilde yaşayan bir kız, hayatından sıkılmıştır. Artık intihar etme eşiğine gelmişken bir anda karşısına evsiz bir genç olan Jack çıkar. Jack'in cazibesine kapılan Star, onun magazin üyeliği satma işine sıcak bakarak, kendisi de aynı işi yapmaya başlar. Jack'le beraber takılmaya başladıkça, yepyeni bir hayatın içine girecek ve çok farklı anlarla karşılaşacaktır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (8)

@nihilreich yazdı...

Sal, 15 Ağu 2017, 22:10 (10 ay önce)

8.5 / 10

 İzlediğim en doğal, belli bir anın kişisel yapısını ve duygularını en iyi yansıtan film diye düşünüyorum. Andre Arnold bu işi en iyi beceren yönetmen gibi, normalden farklı bir aspect ratio kullanmasıyla ve kameranın hareketleriyle, yakın çekimlerle ve muhteşem oyunculuklarla filmin doğallığının temelini atıyor.

@wersolame yazdı...

Per, 30 Mar 2017, 22:40 (1 yıl önce)

Amerikan gençliğini merak ediyorsanız izleyin ha eğer merak etmiyor hatta umurunuzda bile değilse bu konu izlemeden karantinaya alın zira zerre bir anlattığı bir şey yok. Berbat. Müzikleri de güzel falan değil hepsi şu an radyoların top10 şarkısı ya da geçmişte olmuş şarkılar a.k.a berbat.

@philocine yazdı...

Per, 09 Mar 2017, 18:35 (1 yıl önce)

7.5 / 10

büyük beklentiyle izlemezseniz hiç fena değil. süresi de gözünüzü korkutmasın, sıkmadan izletiyor kendini. başroldeki kadın oyuncu başarılı.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

American Honey filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

American Honey filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

American Honey filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER