6.7

73 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (49.967 OY)

Süre

1 Saat 36 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Birbirinden ilginç bireylere sahip olan bir ailenin en küçük oğlu Bobby Dorfman yaşadığı hayattan bezmiş durumdadır. Dönemin en popüler film yıldızlarının menajerliğini yapan dayısı Phil'in yanına gitmek ailesinin kuyumcu dükkanında çalışmaktan çok daha cazip gelince gen adam soluğu Hollywood'ta alır. Phil’in ajansında çalışmaya başlayan Bobby, Hollywood’un skandal, dedikodu ve güzel kadınlarla dolu göz kamaştırıcı dünyasına ilk başlarda hayran kalsa da orada gerçekliğin bir hayli esnek bir şey olduğunu keşfedecektir. Bildiği acı ve aşk kavramlarının bir bir yıkılışını gören genç adam edindiği deneyimlerle zaman geçtikçe farklı bir adam olmaya başlar. Hollywood'un deneyimlerinden sonra New York'a dönen Bobby sıfırdan yeni bir hayata başlasa da geçmişin parıltılı ancak acılı izleri onu rahat bırakmayacaktır.

Bobby Dorfman

Vonnie Sybil

Phil Stern

Veronica Hayes

Rad Taylor

Ben Dorfman

Rose Dorfman

Marty Dorfman

SPOILER

TÜM YORUMLAR (5)

@selmass yazdı...

Cum, 23 Şub 2018, 17:40 (2 ay önce)

6.7 / 10

oyuncuları,ortamları ve kıyafetleriyle göz boyayan bir film. sııkılmadım evet ama bittiğinde ekşi bir tat bıraktı. blake lively dönem filmlerine çok yakışyor bence ve burada da gerçekten güzeldi.

@halen yazdı...

Paz, 30 Eki 2016, 20:34 (1 yıl önce)

7.1 / 10

Bence woody allen severler tarafından yine beğenilecek bir film. Evet bir midnight in paris değil ama fena da değil.. Sanki 350 sayfalık bir kitabın 55 ve 200 sayfaları arasını anlatan bir film. Görsellik ve oyunculukları oldukça beğendim. bazı replikler çok iyiydi, örneğin :  no answer is an answer gibi :) cevap vermemek de bir cevaptır!

@max-manus yazdı...

Cmt, 17 Eyl 2016, 13:48 (1 yıl önce)

5.5 / 10

filmin benim için tek artısı mekanlar, kostümler.. atmosferi gayet iyi bir dönem filmi olmuş. yapmacık durmuyor asla ama genel hikaye, karakterler size bir şey vadetmeyen vasat bir film kıvamında. woody'nin filmlerinde pek karmaşık bir şeyler beklenmez zaten ama diğer filmlerinin çoğunda en azından doyurucu sahneler, diyaloglar olurdu. burda bunların yokluğu bir yana steve carell haricindeki diğer başrol seçimleri de iyi olmamış. vazgeçemediği kadın-erkek ilişkilerindeki klişe durumlar da eklenince orta halli bir film çıkmış ortaya. izlemeyen de bir şey kaybetmez.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Cafe Society filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Cafe Society filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Cafe Society filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI