Yönetmen
|
Woody Allen
|
Senarist
|
Woody Allen
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Yardımcı Editör
|
Sharon Perlman
|
Kamera Yükleyici
|
Maxwell Sloan
|
Video Assist Operatörü
|
Andrew Cavagnet
|
Ulaşım Şefi
|
James Leavey
|
Dolly Sorumlusu
|
Tony Campenni
|
Yardımcı Editör
|
Kate Rose Itzkowitz
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Nicole Wodowski
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Marco Piemontese
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Danielle Rigby
|
Mekan Yöneticisi
|
Christie Mullen
, Christopher Britton
, Caleb Duffy
, Zachary Kahn
, Jennifer Antoinette Kennedy
, Elizabeth Klenk
, Vladimir Piverger
, Daniel Pollack
, Shavit Rein
, Georg Schmithüsen
, Tom Sexton
, Aidan Sleeper
, John Spady
, Joe Weston
, Eric Wrolstad
, Heather Quinlan
|
Baş Kuaför
|
Therese Ducey
, Ed Wilson
|
Yapım Koordinatörü
|
Amy R. Trachtman
|
Yapım Muhasebecisi
|
Steve Guilbaud
|
Teçhizat Sorumlusu
|
William M. Weberg
|
1. Kamera Asistanı
|
Ethan Borsuk
|
Set Fotoğrafçısı
|
Sabrina Lantos
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Brad Robinson
|
Boom Operatörü
|
Allison Howe
, Shawn Allen
|
Terzi
|
Mahendra Parmar
, Jennifer Fadel
, Miwa Ishii
, Lorena Torres
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Harry J. Leavey
|
Set Sağlıkçısı
|
Kristy Davenport
|
Görsel Efektler
|
Glenn Allen
, Mina Choe
, Eran Dinur
, Richard Friedlander
, Gozde Basak Geckinli
, Junyoung Han
, Alex Lee
, Yunsik Noh
, Christina Shin
, Mani Trump
, Keith Jenson
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Sally Potters
|
Teşekkürler
|
Mark Attanasio
, Louis Katz
, Allan Teh
, Greg Johnson
|
Diğer
|
Tara Andrus
, Alex Barnoya
, Billy Brennan
, Kevin A. Canamar
, Laura Comerford
, Kristy Davenport
, Nick De Luca
, David Farr
, Steve Guilbaud
, Rebecca Hawkes
, Shani Hinton
, Araceli Leal
, Yedeedya Mellman
, Sally Potters
, Gary J. Sims
, Irwin J. Tenenbaum
, Amy R. Trachtman
, Caroline Turner
, Venus Ventura
, Leonela Alberto
, Marine Huet
, Louis Katz
, John Papp
, Ardy Brent Carlson
, Timothy Scott Ralston
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jim Chesney
, Leo Driver
, Joe Feeney
, Harry J. Leavey
, James Leavey
, Derek Raser
, Fabian Arroyo
|
Müzik
|
Stewart Lerman
, Matt Hirt
|
Editoryal Hizmetler
|
Peter Boychuk
, Clark Henderson
, Kate Rose Itzkowitz
, Keith Jenson
, Tif Luckenbill
, Sharon Perlman
, Anthony Raffaele
, SJ Rogers Smith
, Denise Woodgerd
, Pete Conlin
, Ryan McKeague
|
Kamera Teknisyeni
|
Will Arnot
, Ethan Borsuk
, Bernard X. Brongniart
, Tony Campenni
, Francis Capone
, Andrew Cavagnet
, James M. Cox
, Thomas Crawford
, Simone D'Arcangelo
, Glenn Davis
, Tom Derose
, Thomas Dolan
, Jay Fortune
, Tim Guffin
, Sabrina Lantos
, Richard Mall
, Lou Massa
, Brian McClean
, Dan Moore
, David Pearlberg
, James Quinlan
, Andrew Robison
, Maxwell Sloan
, Nathan Stern
, Rebecca Venezia
, Warren A. Weberg
, William M. Weberg
, Michael Withers
, Kyle Bryson
, Teresa Hays
, Ernesto Joven
, Mark Kahn
, Lorne MacDougall
, William D. Moran
, Todd SanSone
, M. Parker Shippey
, Scott Sousa
, Steve Sterling
, Dave Batholomew
, Julia Elaine Mills
, Trevor Fields
|
Özel Efektler
|
Phillip Beck
|
Ses Mühendisi
|
Avi Laniado
|
Ses
|
Shawn Allen
, Lee Dichter
, Kelly Doran
, Grant Elder
, Matthew Haasch
, Robert Hein
, Allison Howe
, Bobby Johanson
, Sylvia Menno
, Egor Panchenko
, Glenfield Payne
, Jay Peck
, Michael Rivera
, Tricia Schultz
, David J. Schwartz
, Darrell R. Smith
, Eric Thomas
, David Wahnon
, Gavin Hecker
, Lisa Pinero
, Bartek Swiatek
|
İkinci Birim
|
John M. Morse
, Nick Notte
, Ronan O'Connor
, Danielle Rigby
, Brad Robinson
, Andrew M. Ward
, Amber Koehler
|
Operasyon Yöneticisi
|
Michelle Brattson
, Justin Haut
, Scott Kordish
, Helen Robin
|
Makyaj Sorumlusu
|
Gloria Conrad
, Therese Ducey
, Christine Fennell
, Sincere Gilles
, Julie Hewett
, Stacey Panepinto
, Fiona Tyson
, Ed Wilson
, Nicole Wodowski
, Randi Mavestrand
, Joanna McCarthy
, Kim Simmons
, Natalie Young
|
Yapım Sanatçısı
|
Santo Loquasto
|
Sinematografi
|
Vittorio Storaro
|
Üretim Hizmetleri
|
Letty Aronson
, Ron Chez
, Helen Robin
, Adam B. Stern
, Marc I. Stern
, Stephen Tenenbaum
, Edward Walson
|
Dış Sesler Editörü
|
Matthew Haasch
|
Yer Seçici
|
Aidan Sleeper
, John Spady
, Shavit Rein
, Georg Schmithüsen
|
Görüntü Yönetmeni
|
Vittorio Storaro
|
Ses Donanım
|
Allison Jackson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Robert Hein
, Lee Dichter
|
Yardımcı Butafor
|
Joel Weaver
|
Kostüm Sorumlusu
|
Susan J. Wright
, Susan Antonelli
, Teresa Beach
, Jennifer Bentley
, Marion Dunn
, Luana Busetti
, Valeria Chelala
, Simon Dasher
, Kate Edwards
, Kendall Errair
, Jennifer Fadel
, Miwa Ishii
, Elizabeth Kirby
, Jennifer Kirschman
, Mahendra Parmar
, Marcia Patten
, Marco Piemontese
, Elaine Ramires
, Nicci Schinman
, Lorena Torres
, Leslie Weir
, Christie Espinosa
, Patrick S. O'Donoghue
, Lawrence Tarzy
, Amanda Ramirez
, James David Leal
|
Yönetici yapımcı
|
Adam B. Stern
, Ron Chez
, Marc I. Stern
|
İnşaat Koordinatörü
|
Ron Petagna
|
Sanat Yönetimi
|
Michael E. Goldman
, Doug Huszti
, David H. Allen
, Tommy Allen
, Lauren Baker
, Katya Blumenberg
, Darrel D. Bricker
, Joseph Cato
, Dianne Chadwick
, Eduardo Danino-Beck
, Gerald DeTitta
, Frank Didio
, Peter Dorsey
, Melissa Feinberg
, Shannon Finnerty
, Andrew P. Flores
, Joseph Garzero
, Sean Ginevan
, Destiny Grant
, Perry Grebin
, Steven Hanks
, Timothy Joliat
, Glenn Lloyd
, William C. Martin
, Dana McCall
, Nicholas J. Mongelli, Jr.
, Jon Nicholson
, Ron Petagna
, Sara Philpott
, Ryan Quinlan
, Maegen Sacco
, Michele Tedlis
, Brian Walker
, Joel Weaver
, Chris Bertholf
, John R. Boucher
, Colin Brantley
, Robert S. Dressel
, Sean Mannion
, Kyle Salvatore
, Randy Severino
, Axel Öhman
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
, Dann Fink
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Santo Loquasto
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Robert Hein
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Glenn Allen
, Richard Friedlander
|
Kostüm Tasarımı
|
Suzy Benzinger
|
Eş Yapımcı
|
Helen Robin
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Helen Robin
|
Dublörler Koordinatörü
|
Manny Siverio
|
Yapımcı
|
Letty Aronson
, Stephen Tenenbaum
, Edward Walson
|
Editör
|
Alisa Lepselter
|
Oyuncu Seçimi
|
Juliet Taylor
, Patricia Kerrigan DiCerto
, Karen E. Etcoff
, Dann Fink
, Rich King
, Meghan Rafferty
, Bill Tripician
, Bruce Winant
|
Butafor
|
Tommy Allen
|
Ses efektleri Editörü
|
Glenfield Payne
, David Wahnon
|
Set Dekorasyon
|
Nancy Haigh
, Regina Graves
, Nashon Petrushkin
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Eran Dinur
|
Baş Kostümcü
|
Susan Antonelli
, Luana Busetti
|
Yapım Ses Mikseri
|
David J. Schwartz
|
Yapım Sorumlusu
|
Scott Kordish
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Meghan Rafferty
|
Diyalog Editörü
|
Sylvia Menno
|
Işık Asistanı
|
Brian McClean
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Thomas Dolan
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Stacey Panepinto
|
Dublörler
|
Brian Morvant
, Scott Burik
, Josiah Nolan
, Matthew R. Staley
, Damian Achilles
, Manny Siverio
, Tommy McInnis
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Christine Fennell
|
Steadicam Operatörü
|
Will Arnot
|
Kameraman
|
Will Arnot
|
Kostüm Koordinatörü
|
Teresa Beach
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Katya Blumenberg
, Peter Dorsey
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sharon Watt
, Rebecca Boyle
|
Işık Şefi
|
Jay Fortune
|
Set Şefi
|
Gerald DeTitta
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Glenn Lloyd
|
Genel
|
Jay Peck
, Bernard X. Brongniart
, Perry Grebin
, Tricia Schultz
, Frank Didio
, Shannon Finnerty
, Warren A. Weberg
, Joseph Garzero
, Tara Andrus
, Rebecca Venezia
, Daniel Pollack
, Bobby Johanson
, Michael Rivera
, David Farr
, Yunsik Noh
, Elizabeth Klenk
, Nicholas J. Mongelli, Jr.
, Mani Trump
, Nick Notte
, Mina Choe
, Tom Sexton
, Simone D'Arcangelo
, Araceli Leal
, Joseph Cato
, Anthony Raffaele
, Eric Wrolstad
, Christopher Britton
, Gozde Basak Geckinli
, Christina Shin
, June Han
, Alex Lee
, Alisa Lepselter
|