8.2

128 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (221.346 OY)

Süre

1 Saat

Ülke

ABD

Senaristler

Brad Falchuk

Yönetmen / Senarist

KONUSU

İçinde hayaletli bir ev, bir akıl hastanesi ve cadılar meclisi de bulunan farklı sezonlara ayrılmış, her sezonda karakterleri ve mekanları da değişen Amerikan korku serisi. 4. sezon "karnaval" temasıyla devam edecek.

Frances Conroy

Moira O'Hara

Denis O'Hare

Larry Harvey

Connie Britton

Vivien Harmon

Evan Peters

Tate Langdon

Taissa Farmiga

Violet Harmon

Jamie Brewer

Adelaide L...

Jessica Lange

Constance ...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (20)

@hurremstein yazdı...

Cum, 11 Eyl 2015, 06:11 (3 yıl önce)

4 sezonu da izlemiş olduğuma göre yorum yapmak bana da düşer haliyle. Diziyi tv ekranlarında e2 aracılığıyla tanıdım hatta ilk sezonu aşağı-yukarı oradan izledim. bağladı beni. 2.sezonda biraz hayal kırıklığı oldu bitmesi için bölüm saydım diyebilirim. hele 3-coven tam bir saçmalık. abi bi kere ''cadılar meclisi'' ne ya :S yani bu kadar yavan yaklaşmak istemezdim sonuçta binbir emek var ancak fantastik oranı %50yi geçtiği an bende bitiyo. Gelelim 4-FREAK SHOW !!! yani burda bitirselermiş de olurmuş dedim. harika bir sezondu ve gerçekten doyurdu. 13 bölümü kısa sürede bitirdim. efendim ruhlar cadılar periler bir kenara atılmış, daha bi hayattan, karşılaşılması mümkün tiplemeler, durumlar, vak'alar. böyle olunca da daha bi etkiliyor, izlettiriyor kendini tabii. tutku, hırs, kendine etkisi, çevreye etkisi, nereye götürür, neleri götürür, işkence, acıma, tekrar işkence, kan, güç, arada gözyaşı sezonda temel alınan duygular. recommended: diziyi hiç izlemeyen direkt 4.sezondan girebilir olaya. 4-1-2-3 diyorum çünkü 5 yolda. 

@serkan-aydemir yazdı...

Cum, 17 Eki 2014, 23:41 (3 yıl önce)

9.5 / 10

Sakın korkmayın, çünkü korkmanızı engelleyemezsiniz.    Korku dizileri içerisinde önemli bir yere sahip. Tabi aslında en iyisi de diyebiliriz. İçinde barındırdığı oyuncu kadrosuyla sağlam bir sinema havasına sahip bu dizi kesinlikle şaheser bir başarı. Yeni sezonla yeni bir heyecan bizleri bekliyor. 3. sezon ilk iki sezonun havasını veremese de 4. sezonla iyi bir başlangıç yaptılar. İzlemediyseniz uzun soluklu korku havası yaşayabileceğiniz bir seri sizleri bekliyor.    İyi seyirler. P: 10.1

@zett yazdı...

Cmt, 13 Eyl 2014, 17:09 (4 yıl önce)

Tate Longdon karakteri için bırakın diziyi izlemeyi insanın ölüp öteki dünyaya yerleşesi geliyor.   -spoiler- Evin içinin bahçelievler-soğanlı hattı misali kalabalık olması insanı arada darlasa da ilk sezondan ziyadesiyle hoşlandım. Sevilerek ölmek dileğiyle.    

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

American Horror Story dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

American Horror Story dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

American Horror Story dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER