6.9

36 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.9 (16.114 OY)

KONUSU

Liseli bir Fransız kız, Mekong nehrindeki bir vapurda zengin bir Çinli ile tanışır ve onun birlikte yolculuk etme teklifini kabul eder. Sonrasında genç kız, adamın garsoniyerine gidecek ve ilk aşkı orada yaşayacaktır. Irklar arası sürtüşmenin, para ve statü gibi değerlerin şekillendirdiği bu tutku dolu ilişki, Çinli adam için ömür boyu unutulmayacak gerçek aşk anlamını taşıyacaktır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (4)

@naksidil yazdı...

Per, 10 Kas 2016, 15:02 (1 yıl önce)

7.5 / 10

" Merak ve tutkunun altında ,"  fark edilemediği için inkar edilen, duru , özlem dolu kocaman bir sevginin varlığı o kadar güzel hissettirilmiş ki .. Masalsı bir gerçekten uyanmak ; damağımızda buruk bir tat bıraktı .. 

@konayuki yazdı...

Paz, 07 Eyl 2014, 17:18 (4 yıl önce)

8.2 / 10

ruhunuza iyi gelecek müzikler eşliğinde ruha iyi gelmeyecek bir hikayenin başlangıcı.. aşk sadece aşktır ve inanılmaz olsa da çirkinliklerle kapatılmaya çalışılsa da gerçekse kalplere dokunmayı başaracaktır.. bir tarafta fazla yoksul, fazla küçük, ama bir o kadar da güçlü olmaya çalışan Fransız kız, diğer tarafta bütün zenginliğine rağmen kendini güçsüz hissedecek Çinli bir adam.. dünya ise fazla beyaz ve kapital.. bir arada kalmanın imkansızlığında yalanlarla besledikleri ilişkilerine en samimi duygularla tanık olabileceksiniz ve kabinizin acımasının önüne geçemeyeceksiniz.. gerçek aşk gibi kolayca unutamayacağınız başarılı ve etkileyici bir film ..

@enik-kral yazdı...

Cum, 14 Şub 2014, 15:24 (4 yıl önce)

sesli bir kitap dinliyormuş gibi hissetiren filmi erotik sahnelerden rahatsız olmuyorsanız izlemenizi öneririm. kabul etmek zorunda oldukları  gerçekler yüzünden, kendilerine yalanlar söylerek teselli eden aşıkların hikayesi...

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Sevgili filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sevgili filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sevgili filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI