Çılgın Dersane Kampta

(2008)

Film 1 Saat 50 Dk. Komedi Türkiye 10 Ocak 2008

1.3

139 OY
PUAN VER
5

IMDb: 2 (1.660 OY)

KONUSU
Çılgın Dersane’de birbirinden ilginç olaylar yaşayan gençler bu kez Çılgın Dersane Kampta için bir araya geldiler. Çılgın Dersane filminin devamı niteliğinde olan Çılgın Dersane Kampta da üniversiteye giriş sınavlarına çok az bir süre kalmış ve öğrenciler sınav stresinden uzaklaşmak amacıyla doğa ce ... Devamı
Çılgın Dersane’de birbirinden ilginç olaylar yaşayan gençler bu kez Çılgın Dersane Kampta için bir araya geldiler. Çılgın Dersane filminin devamı niteliğinde olan Çılgın Dersane Kampta da üniversiteye giriş sınavlarına çok az bir süre kalmış ve öğrenciler sınav stresinden uzaklaşmak amacıyla doğa cenneti bir yerde sınav öncesi 15 günlük bir kamp sürecine girmiştir. İstanbul Özlem Dersanesinin sahibi Hadinin yönetiminde başlayan kampa, öğrenciler ve öğretmenler büyük bir heyecanla katılırlar. Çocukluk arkadaşı olan ancak o yıllarda birbirilerine olan duygularını bir türlü ifade edemeyen Berksan ve Bahar ne tesadüftür ki bu kampta bir araya gelirler. İkisinin de yaşamında çok büyük değişiklikler olmuştur. Berksan artık herkes tarafından tanınan ünlü bir pop stardır. Ancak iki genç arasında yıllarca bastırılan duygular bu kampta ortaya çıkar. Fakat bu durumdan hiç de mutlu olmayacak bir üçüncü kişi vardır. Öğretmenler arasında da aşk kıvılcımları ortaya çıkmaya başlar. Seksi Coğrafyacı ile yollarını ayıran Mustafa ile Yüksel arasındaki yakınlaşma gün geçtikçe artmaktadır. Bu arada Hadiyi çökertmek için sayısız yola başvuran Şahin, çalışmalarını sürdürmekte ve yeni yeni planlar yapmaktadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ustilago

8 yıl önce

parası olmadıgı için negatif film bandı çalıp 3 yıl hapis yatmış, maden ocagında ciğer çürütmüş

yönetmenin filmini izleriz rahat uyu AHMET ULUÇAY gördünüz işte herkes hakettiği yerde 1.9
S

@setenayfb

9 yıl önce

1.1 / 10

Basit bir gençlik filmi. Bence izlenecek pek bir şeyi yok. Ben en çok Cüneyt Arkın'ı anlamsız buldum, bu adam Türk sinemasında efsaneleşmiş, paraya ihtiyacı olmayan bir adam neden saçma sapan filmlerde oynar ki, bu hadi neyse Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu'na ne demeli, ben üstada bu tür projeler yakıştırmıyorum. Film de dediğim gibi idare edilecek, boş zamanlarda izlenebilecek bir film.

@lowen

10 yıl önce

1 / 10

Mustafa Topaloğlu yakında bunları uzaya çıkarır,al sana Çılgın Dershane Uzayda...

@raphalleon

11 yıl önce

1 / 10

Puanlamada 100 üstünden 7 vermişim yanlışlıkla onu hemen 2 olarak değiştirdim. Amerikan gençlik filmlerine özenilmiş , hiçbir amacı olmayan , biz filimadamlarına ve filimadamlarına hiçbirşey veremeyen bir film. Bu filme zaman ayırdığıma pişman oldum.
K

@kinoglaz

11 yıl önce

Sırf para kazanmak için yapılan Amerikan Pastası'nın kötü kopyaları. Kahretsin ki gişe de başarılı bile oluyorlar...

@mentaemre

11 yıl önce

10/0..Türk sinemasını en dibe çeken filmlerden! Resmen para kazanmak için yapılmış bir film olduğunu düşünüyorum. sonuçta türkiyede iki-üç mayolu kız görcem diye sinemaya koşan abazan çok. gençlik filmi diye nitelendirmek oldukça yanlış kanımca. berbat bir film.
B

@basak

11 yıl önce

1 / 10

hiç gülmedim midem bulandı resmen..rezilsin rezil!
D

@damage

12 yıl önce

4 / 10

Kötü türk komedilerinden. Ha gülmedim mi yer yer. Güldüm elbette. Ama kalite yok maalesef ki.
SPOILER

Çılgın Dersane Kampta filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Çılgın Dersane Kampta filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Çılgın Dersane Kampta filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL