7

23 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.3 (26.356 OY)

KONUSU

Jimnastiğin hayatındaki önem derecesi uçlarda olan Dan, olimpiyat seçmelerine 10 ay kala ciddi bir motor kazası geçirir ve bacağının parçalandığı gerçeği ile karşı karşıya kalır. Karşısına çıkan ve konsantrasyonunu yeniden kazanmasını sağlayan Sokrates ile amacına ulaşmaya çalışır

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@gaffarson

4 yıl önce

Dram spor romantik denmiş ancak film bariz Bilimkurgu kategorisinde yer alıyor. O kategoriye de eklenirse iyi olacaktır. Filme gelince sıradan Rocky ya da karate kid gibi değil de daha felsefi şekilde başarıya ulaşma yolu gösterilmiş. Büyük efektler yok ama basit kurgu ve küçük kamera oyunları ile Bilimkurgu beklenenin ötesinde sunulmuş. Ben açıkçası beğendim. Keyifle izlenebilir.

@dr_hugo_strange

5 yıl önce

Güzel film. gece gece iyi moral depoladım.

@seko

6 yıl önce

Normalde ego id ve süperego arasında köprü görevi görür. peki idimizi öldürüp süperegodan vazgeçersek egoya ne olur, ortadan kalkar.

Sokrates`in düşüncelerine baktığımızda bunu görebiliriz. Sokrates bilgeliğin peşinde koşmuş hakikatı aramış bir kişiliktir film bu açıdanda bekleneni veriyor.

Puanım: 8

@nymphv

6 yıl önce

azim ve başarı hikayelerini, gerçek hayattan alıntı olan filmleri sevenler için ideal bir yapım. Bazı dakikalarında ileri sarma isteği uyandırıyor ve sonu filmin içeriğine göre biraz sönük kalmış bana göre. böyle bir konu çok daha etkileyici işlenebilrdi.

@no_education

7 yıl önce

7 / 10

Felsefi boyutu ağır basan bir başarı hikayesi filmi. Ben çok beğendim ancak diyalogların ağır bastığı filmleri sevmeyenler için pek uygun bir tercih olmayabilir.

@ellez

8 yıl önce

7.4 / 10

Gerçek bir hikayeden yola çıkarak yapılmış film. Klasik bir senaryo üzerinden uzakdoğu bilgeliği aşılama gayreti gösterilmiş. Eğer siz bunu almaya hazırsanız bu filmin de kovaya su koyacağı kesin; ancak alakasız olduğunuz bir konu ise filmi bayağı bulacağınızı söyleyebilirim.
SPOILER

Dingin Savaşçı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Dingin Savaşçı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Dingin Savaşçı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL