6.2

67 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.3 (252.480 OY)

KONUSU
Film Yunan-Roma mitolojisinin en önemli karakterlerinden biri olan Herkül’ün öyküsünü anlatıyor. Herkül Zeus ve Hera’nın oğludur. Zeus’un düşmanı olan yeraltı tanrısı kötü kalpli Hades, Zeus’u yenebilmek için oğlu Herkül’ü ele geçirmeye karar verir. Pain ve Panik adlı iki yandaşının yardımıyla Herkü ... Devamı
Film Yunan-Roma mitolojisinin en önemli karakterlerinden biri olan Herkül’ün öyküsünü anlatıyor. Herkül Zeus ve Hera’nın oğludur. Zeus’un düşmanı olan yeraltı tanrısı kötü kalpli Hades, Zeus’u yenebilmek için oğlu Herkül’ü ele geçirmeye karar verir. Pain ve Panik adlı iki yandaşının yardımıyla Herkül’ü ele geçiren Hades, Ona bir iksir içirir. Bu iksir, Herkül’ü tanrı olmaktan çıkarıp ölümlü bir insan olmasını sağlayacaktır. Ancak Pain ve Panik tamamını Herküle içiremeyince Hades’in planı yarım kalır. Herkül artık bir ölümlüdür. Ama tıpkı tanrılar kadar güçlüdür.
Tate Donovan

Hercules (...

Josh Keaton

Young Herc...

Roger Bart

Young Herc...

Danny DeVito

Philoctete...

James Woods

Hades (ses)

Susan Egan

Meg (ses)

Matt Frewer

Panic (ses)

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

1 yıl önce

7 / 10

Herkül, ölümsüz olarak doğmamış ama Tanrıların gücü ile doğmuş bir çocuktur. Bu durumu kıskanmış olan Hades, Herkül'ün Dünya'da kaybolmasına vesile olan bir olay gerçekleştirir. Bunun ardından Herkül, kendini, benliğini Dünya'da keşfetmeye başlar. Derken bir cadıya aşık olur ve oyuna getirilir. Asil ruhu sayesinde de bundan sıyrılır. Çok hoş bir animasyon diyebilirim. Müzikleri ve kareografileri oldukça güzel düşünülmüş. Boş diyaloglarla geçen bir animasyon değil aksine dolu bir animasyondur.
W

@winonaryder

7 yıl önce

içinde çok güzel göndermeler barındıran çok tatlı bir film. tanrılar arasındaki diyaloglar çok eğlenceli. müzikler çok başarılı, özellikle tanrıçaların şarkıları. disney'in en iyi animasyonlarından biri olabilir.
SPOILER

Herkül filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Herkül filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Herkül filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL