6.1

28 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (70.530 OY)

KONUSU
San Fransisco’da gökyüzünden yağan sporlar birbirinden güzel çiçekler açmasına sebep olur. Bunlardan birini incelemek için eve getiren araştırmacı Elizabeth Driscoll, bir süre sonra erkek arkadaşının tuhaf davranışlarından rahatsız olur. Soğuk ve mesafeli davranmaya başlayan Geoffrey’deki değişim ka ... Devamı
San Fransisco’da gökyüzünden yağan sporlar birbirinden güzel çiçekler açmasına sebep olur. Bunlardan birini incelemek için eve getiren araştırmacı Elizabeth Driscoll, bir süre sonra erkek arkadaşının tuhaf davranışlarından rahatsız olur. Soğuk ve mesafeli davranmaya başlayan Geoffrey’deki değişim karşısında dehşete kapılarak Sağlık Bakanlığı’ndaki iş arkadaşı Matthew Bennel’den yardım ister.

Aslında sporların, uzaydan gelen, kurbanlarını uykuda avlayarak bedenlerini kopyalayan yarı bitkisel istilacılar olduğu ortaya çıkar. Elizabeth ve Matthew, arkadaşları Jack ve Nancy’nin de yardımıyla, giderek herkesin birer "kopya"ya dönüştüğü şehirde, umutsuz bir savaşa girişirler.

1956 tarihli klasiğin bu tekrar çevrimi, sadece barındırdığı görsel efektlerin yardımıyla değil, aynı zamanda orijinalinden zekice dönüştürerek günümüze uyarladığı kollektif paranoya ve histeri atmosferiyle de çok başarılı. Donald Sutherland, Jeff Goldblum gibi esaslı isimlerin yanısıra, Uzay Yolu’nun Mr. Spock’ı Leonard Nimoy’un varlığıyla da, fazlasıyla ilgi çekici.
Donald Sutherland

Matthew Be...

Brooke Adams

Elizabeth ...

Leonard Nimoy

Dr. David ...

Jeff Goldblum

Jack Bellicec

Veronica Cartwright

Nancy Bell...

Art Hindle

Dr. Geoffr...

Lelia Goldoni

Katherine ...

Kevin McCarthy

Running Man

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ustilago

4 yıl önce

13 tane bira ve bir paket kırmızı 2000 içtiğim gun buna benzer bir ruya görmüştüm .

@foolmood

14 yıl önce

7.5 / 10

insanlar arasındaki paranoyayı iyi yansıtan bir yeniden çevrim.donald sutharlandın oyunculğu filme çok şey katıyor.bir sahnesinde resmen tırstım.gerilimi yerinde seyri zevkli bir film.
SPOILER

Invasion of the Body Snatchers filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Invasion of the Body Snatchers filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Invasion of the Body Snatchers filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL