7.8

6 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.3 (35.700 OY)

KONUSU
Dağınık saçları, buruş buruş pis pardesüsü ile pejmürde detektif Kolombo, TRT’nin unutulmaz dizilerindedi. En çapraşık davaları sabırla çözebilen, gayet geniş, rahat bir dayıydı. Suçlulara öyle sorular sorardı ki, katil bunun salak olduğuna inanıp gevşer, fakat Kolumbo tam kapıdan çıkarken cart diye ... Devamı
Dağınık saçları, buruş buruş pis pardesüsü ile pejmürde detektif Kolombo, TRT’nin unutulmaz dizilerindedi. En çapraşık davaları sabırla çözebilen, gayet geniş, rahat bir dayıydı. Suçlulara öyle sorular sorardı ki, katil bunun salak olduğuna inanıp gevşer, fakat Kolumbo tam kapıdan çıkarken cart diye tuzaklı soruyu sorup herifi faka bastırırdı.
Peter Falk

Columbo

Bruce Kirby

Sergeant K...

Vito Scotti

Maitre D' ...

Shera Danese

Eve Plummer

Robert Culp

Investigat...

Patrick McGoohan

Nelson Bre...

Val Avery

Ralph Dobbs

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@gixevu

7 ay önce

9 / 10

Gelmiş geçmiş en iyi dedektiflik-suç dizisidir. Cinayeti ve katili daha dizinin en başında görürüz. Başroldeki komiser (Peter Falk'ın canlandırdığı efsanevi Columbo karakteri), dışarıdan bakıldığında ne karizmatik ne de zeki gibi durmaktadır. Buruşuk pardösüsü, dağınık saçları, dökülmeye beş kala arabasıyla pek ciddiye alınmaz, kimse onun "komiser" olduğuna ihtimal vermez. katil zanlılarını rastgele gibi gözüken alakasız sorularla sıkıştırır, sürekli etraflarında belirip onların canını sıkar. Kendisine usanmadan cevap veren şüphelilere kafa sallayıp tam gitmek üzereyken "fakat aklıma takılan bir şey daha var" dediği anda hem katil hem siz sonun yakın olduğunu anlamışsınızdır zaten. Ayrıca asla isim veremediği yaşlı bir köpeği ve asla ekranda göremediğimiz ama sürekli kendisinden bahsettiği bir eşi vardır.
SPOILER

Komiser Kolombo dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Komiser Kolombo dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Komiser Kolombo dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL