3.8

9 OY
PUAN VER
5

Imdb: 2.5 (80.279 OY)

KONUSU
Yıl 3000. Dünya çorak bir kara parçası haline gelmiş, ne ülkeler ne de şehirler kalmışdır. Uzaylı Psychlos ırkı global hakimiyeti ele geçirmek için kıyasıya mücadele halindedirler. Başlarında da zalim ve güçlü Terl (John Travolta) vardır. Dünya üzerindeki bütün doğal kaynakları kendi ırkı için almış ... Devamı
Yıl 3000. Dünya çorak bir kara parçası haline gelmiş, ne ülkeler ne de şehirler kalmışdır. Uzaylı Psychlos ırkı global hakimiyeti ele geçirmek için kıyasıya mücadele halindedirler. Başlarında da zalim ve güçlü Terl (John Travolta) vardır. Dünya üzerindeki bütün doğal kaynakları kendi ırkı için almış ve insanoğlunu ölüme terk etmiştir. Bu gidişata dur diyecek kişi ise genç adam Tyler (Barry Pepper) olacaktır. Rocky dağlarının zirvesindeki hayatını bir kenara itecek ve tüm gücüyle Psychlosların karşısına çıkacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@winter

6 yıl önce

film çok güzel. imdb puanına bakınca 2.3 olması saçmalık en az 7 olmalıydı. bu filmden daha kalitesiz bişeye yaramayan saçmasapan filmler sırf reklam tanıtım sayesinde gişe elde edip en az 5-6 puanı alıyor o da herhalde izlemeye gittik keriz durumuna düşmeyelim biraz yoksek puan verelim refleksinden olmalı. filme dönersek mantıklı açıklama var ne için oradalar maden altın. adam dillerini falan nasıl öğreniyor kendileri öğretiyor vb. yani birçok yerinde mantık var. diğer hasılat vb. filmlere bakalım neyin ne olduğu nasıl dille anlaştığı vb. hiç bir açıklama yok. vay görsele bak efekte bak vay vay aksiyona bak nasıl zıplayor oha hehe diyerek alsınlar gişeleri vb. ama uzaktan bir bakınca birçok bu tür filmlerde mantıklı açıklama yok.

@havlayankuzu

12 yıl önce

4.9 / 10

Üzücü bir film.

3000 yılında, Trovalta tarafından istila edilmiş bir dünya ve bu dünyayı kurtarıp, 12 numara bi hatuna kapağı atmaya çalışan, abaza bir delikanlının akıllara zarar macerası insanı üzüntüden üzüntüye gark ediyor.

Saygılar.

Çok Pis Sıkıcı Lan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tekrar saygılar.
SPOILER

Battlefield Earth filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Battlefield Earth filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Battlefield Earth filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL