6.8

17 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (15.141 OY)

KONUSU

Başrolünde Robin Williams’ın oynadığı 2. Dünya Savaşı sırasında Polonya’da geçen "Holocaust" temalı bir film. Jurec Becker’in aynı isimli (Jakop the Lügner) kitabından uyarlamadır. Avrupa sinemasının en iyi örneklerinden biri.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@max_manus

9 yıl önce

8 / 10

Türü içerisindeki en özel filmlerden biridir bence ama genel olarak hak ettiği popülerliğe ve övgüye ulaşamamıştır film ne yazık ki.. Robin Williams yine ayrı bir saygıyı hak ediyor oyunculuğuyla..
K

@kaskal

11 yıl önce

tek kelime ile muhteşem bir film böyle bir filme neden kimse yorum yapmamış hayret robin williamsın oyunculuğu benim için bütün aktörlerin oyunculuklarını çok büyük bir farkla geçer filmde biraz hayat güzeldir havası var hani nazi sömürgesi yahudiler herzamanki gibi bu filmdede aşağılanıyor yazık garibanlarım robin williams filmleri muhteşem oluyor yani oynadığı filmler, filmin başı ve sonu müthiş ayarlanmış ama tabi başında neler olucağını anlattığı için filmin ilerisine daha gelemeden filmde hah kesin böyle olucak diyebilrisiniz o filmlerden olduğu için yani süpriz bir son barındırmadığı için çok üzgünüm ama öyle olmadığı halde seyirciyi ekrana kitleyebiliyor...benim puanım 10/10
SPOILER

Yalancı Jakob filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yalancı Jakob filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yalancı Jakob filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL