SİNEROBOT
BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?
Yaratıcı | Greg Berlanti Marc Guggenheim Andrew Kreisberg |
Yönetmen | James Bamford John Behring Glen Winter Michael Schultz Wendey Stanzler Gregory Smith Laura Belsey Jesse Warn Nick Copus Guy Norman Bee Gordon Verheul Antonio Negret Kristin Windell Thor Freudenthal Eagle Egilsson Dermott Downs Kevin Tancharoen Ben Hernandez Bray Joel Novoa Rob Hardy Tara Miele Andi Armaganian David Ramsey J.J. Makaro Kenneth Fink David Barrett Douglas Aarniokoski Mairzee Almas Alexandra La Roche Michael Offer Lexi Alexander Stephen Surjik Charlotte Brändström David Nutter John Dahl Katie Cassidy David Grossman Avi Youabian John F. Showalter Larry Teng Peter Leto Bethany Rooney John Badham Ruba Nadda Kevin Fair Patia Prouty Dwight H. Little Marcus Stokes Mary Lambert Vincent Misiano Ken Shane Mark Bunting |
Senarist | Oscar Balderrama Rebecca Bellotto Jill Blankenship Drew Z. Greenberg Benjamin Raab Lana Cho Deric A. Hughes Jeane Wong Spiro Skentzos Moira Kirland Tonya Kong Rebecca Rosenberg Bryan Q. Miller Jenny Lynn Marv Wolfman Holly Harold Barbara Bloom Maya Houston A.C. Bradley Mark Bemesderfer Nolan Dunbar Elisa Delson Gabrielle G. Stanton Lindsey Allen Greg Berlanti Sarah Tarkoff Brian Ford Sullivan Ben Sokolowski Elizabeth Kim Wendy Mericle Emilio Ortega Aldrich Speed Weed |
Oyuncu | |
Oliver Queen / Green Arrow |
|
John Diggle / Spartan |
|
Felicity Smoak |
|
Laurel Lance |
|
Quentin Lance |
|
Thea Queen |
|
Rene Ramirez / Wild Dog |
|
Malcolm Merlyn |
|
Dinah Drake / Black Canary |
|
Roy Harper |
|
Curtis Holt |
|
Moira Queen |
|
Bethany Snow |
|
Slade Wilson |
|
Lyla Michaels |
|
Anatoly Knyazev |
|
Tommy Merlyn |
|
William |
|
Adrian Chase |
|
TV Muhabiri |
|
Adult William Clayton |
|
Nyssa al Ghul |
|
Ray Palmer |
|
Maseo Yamashiro |
|
Mia Smoak / Blackstar |
|
Amanda Waller |
|
Taiana |
|
Connor Hawke |
|
Tatsu Yamashiro / Katana |
|
Baron Reiter |
|
Zoe Ramirez |
|
Frank Pike |
|
Emiko Queen / Green Arrow |
|
Dr. Schwartz |
|
Akio Yamashiro |
|
Barry Allen / The Flash |
|
Lucas Hilton |
|
Sebastian Blood / Brother Blood |
|
Yao Fei |
|
Donna Smoak |
|
Alena Whitlock |
|
Evelyn Sharp |
|
Nick Anastas |
|
Edward Fyers |
|
Dr. Anthony Ivo |
|
Ben Turner / Bronze Tiger |
|
Alex Davis |
|
Susan Williams |
|
Isabel Rochev |
|
Andy Diggle |
|
Sin |
|
Conklin |
|
Officer Lopez |
|
Talia al Ghul |
|
Danny 'Brick' Brickwell |
|
Adam Donner |
|
Joanna de la Vega |
|
Floyd Lawton / Deadshot |
|
Kelton |
|
Samanda Watson |
|
Councilwoman Emily Pollard |
|
Dinah Lance |
|
Cayden James |
|
Robert Queen |
|
Carrie Cutter / Cupid |
|
Ruvé Adams |
|
Ishmael Gregor |
|
Jean Loring |
|
Derek Sampson |
|
Stanley Dover |
|
Carly Diggle |
|
Captain Kimberly Hill |
|
Officer Daily |
|
Doktor |
|
Cisco Ramon |
|
Mercenary |
|
Konstantin Kovar |
|
Detective Billy Malone |
|
Viktor |
|
Paul Holt |
|
Muhabir |
|
Raisa |
|
Kate Spencer |
|
Vincent Sobel / Vigilante |
|
Caitlin Snow / Killer Frost |
|
Noah Kuttler / The Calculator |
|
Joseph Wilson / Kane Wolfman |
|
Kara Danvers / Supergirl |
|
Uniform |
|
General Matthew Shrieve |
|
Thug #2 |
|
Deathstroke |
|
Muhabir |
|
Oliver's Security Detail |
|
Michael Amar / Murmur |
|
Lonnie Machin / Anarky |
|
Nora Darhk |
|
Hooded Man |
|
David Singh |
|
Samantha Clayton |
|
Muhabir |
|
Silencer |
|
Dunbar |
|
Councilman Kullens |
|
John 'JJ' Diggle, Jr. |
|
Frank Chen |
|
Helena Bertinelli / The Huntress |
|
Detective McKenna Hall |
|
Sam Armand |
|
Boots |
|
The Butcher |
|
Haydut |
|
Ted Grant |
|
The Monitor |
|
Halcones |
|
Digger Harkness |
|
Gennady |
|
Mercenary |
|
Milo Armitage |
|
Dennis |
|
Thug #2 |
|
Tobias Church |
|
Mayor's Assistant |
|
Officer Parks |
|
Deputy Director Bell |
|
Virgil |
|
Kodiak |
|
Sergeant Bingsley |
|
Keven Dale |
|
The Count |
|
Alexi Leonov |
|
Frank Bertinelli |
|
Cyrus Gold |
|
Mark Francis |
|
Chase |
|
Lydia Cassamento |
|
Judge McGarvey |
|
Peter |
|
Laura Hoffman |
|
Dante |
|
Alan Durand |
|
The Captain |
|
Mina Fayad |
|
Hendrick Von Arnim |
|
Ned Foster |
|
Assassin |
|
Phaedra Nixon |
|
Veronica |
|
Baker |
|
Eobard Thawne / Reverse-Flash |
|
Released Criminal |
|
TV Host |
|
Skel |
|
Grizzled Man |
|
Morgan |
|
TV News Reporter |
|
Polis |
|
Nathan Sierra |
|
Haydut |
|
Sara Lance / White Canary |
|
Stan Washington |
|
Esir |
|
Sergio |
|
Mobster |
|
Lieutenant General J.G. Walker |
|
John Jr. |
|
SCPD Officer |
|
Talon #1 |
|
Muhabir |
|
Cyrus Broderick |
|
Red Dart |
|
Cooper Seldon / Brother Eye |
|
Werner Zytle / Count Vertigo |
|
Adam Hunt |
|
Barton Mathis / Dollmaker |
|
Mark Scheffer / Shrapnel |
|
Liza Warner |
|
Officer Thompson |
|
Sean Sonus |
|
Doris Chase |
|
Young Joseph Wilson |
|
Nylander |
|
Alex Faust |
|
Dragos |
|
Athena |
|
Documentarian |
|
Kate Kane / Batwoman |
|
Teknisyen |
|
Court Clerk |
|
Judge Mandelbaum |
|
Truck Driver #2 |
|
Fence |
|
Maya Resik |
|
Hemşire |
|
Hemşire |
|
Truck Driver #1 |
|
Ted Gaynor |
|
Hizmetçi |
|
The Prisoner |
|
A.R.G.U.S. Tech |
|
Clinton Hogue |
|
Ripped |
|
Aglin |
|
Isaac Stanzler |
|
Talking Head |
|
Lead Gangbanger |
|
Mayor Celia Castle |
|
Liling |
|
The Priestess |
|
Adam Castwidth |
|
Bank Guard |
|
Scimitar |
|
Max Fuller |
|
Judge Moss |
|
Reporter #4 |
|
Polis |
|
Tamirci |
|
Zhishan |
|
Koruma |
|
Blake |
|
Dragos Ibanesco |
|
Court Clerk |
|
Brick Thug #2 |
|
Sentry |
|
Helikopter Pilotu |
|
Lt. Dave Ellet |
|
Jana Washington |
|
Assassin |
|
Walsh |
|
A.R.G.U.S. Guard |
|
Adam |
|
Talibah |
|
Armed Guard |
|
Guard #1 |
|
Memur |
|
Garson Kız |
|
Güvenlik Görevlisi |
|
Koca (Eş) |
|
Nico |
|
Perp |
|
Triad Thug #1 |
|
Goon #1 |
|
Ian |
|
Vigilante (ses) |
|
Pit Boss |
|
Declan Lin |
|
Assistant |
|
Galina |
|
Bodyguard #1 |
|
Amir |
|
Ms. Nave |
|
Bekçi |
|
Councillor |
|
Adam Hoffman |
|
Russian Fight Arranger |
|
Jay Reimsdyk |
|
Koruma |
|
Christopher Chance / Human Target |
|
Crosby |
|
Sentry Prisoner #1 |
|
Peter Yorke |
|
Citizen |
|
Dr. Jarrett Parker |
|
Reaper Tattoo |
|
Prison Guard Felton |
|
Clark Kent / Superman |
|
Neil Lamb |
|
Linda Park |
|
Young Connor Hawke |
|
German #1 |
|
Uniform Cop |
|
Kendisi |
|
Cyrus Vanch |
|
Jake Simmons |
|
Constantine Drakon |
|
Derek Reston |
|
Kyle Reston |
|
Teddy Reston |
|
William Tockman / Clock King |
|
John Constantine |
|
Damian Darhk's Assistant |
|
Jeremy Tell / Double Down |
|
Jessica Danforth |
|
Madison Danforth |
|
Senator Joseph Cray |
|
Kendra Saunders / Hawkgirl |
|
Vandal Savage |
|
Carter Hall / Hawkman |
|
Dr. Aldus Boardman |
|
Mari McCabe / Vixen |
|
Rosie |
|
Sara Lance |
|
Margo |
|
Emily Nocenty |
|
James Holder |
|
Jason Brodeur |
|
Peter Declan |
|
Matt Istook |
|
Rob Scott |
|
Carter Bowen |
|
Sra. Reston |
|
Tom Salvati |
|
Sr. Russo |
|
Garfield Lynns / Firefly |
|
Jefe Raynes |
|
Paul Knox |
|
Judge Brackett |
|
The Dodger |
|
Claire Abott |
|
Guillermo Barrera |
|
Joseph Falk |
|
Dr. Webb |
|
Mr. Blank |
|
Edward Rasmus |
|
Dominic Alonzo |
|
Brie Larvin |
|
Judge Sakow |
|
Fitzmartin |
|
Thomas Kemp |
|
SCPD Detective |
|
Janet Carroll |
|
Doktor |
|
Prometheus (ses) (uncredited) |
|
Anastacia |
|
Leo Mueller |
|
Vivian |
|
Crewman |
|
Gus Sabatoni |
|
John Nickel |
|
Slim |
|
Laura Ramirez |
|
Hive Scientist |
|
SWAT #3 |
|
Nate Heywood |
|
Alex Danvers |
|
Mick Rory / Heat Wave |
|
Iris West |
|
Jefferson "Jax" Jackson / Firestorm |
|
Martin Stein |
|
Esrin Fortuna |
|
Tigressa |
|
Bill |
|
Owen Post |
|
Jerry Bertinelli |
|
Onyx Adams |
|
Alexa Van Owen |
|
Bailiff |
|
Court Clerk |
|
Eric Cartier |
|
Remy Cartier |
|
Young Diaz |
|
Rookie |
|
Markovian Executive |
|
Halcones Gangbanger |
|
Nate Parsons |
|
John Deegan |
|
Roger Hayden / Psycho-Pirate |
|
Nora Fries |
|
Barry Allen / The Flash (Earth 90) |
|
Muhabir |
|
Muhabir |
|
Gardiyan |
|
Glen Morgan |
|
Assistant |
|
Marco |
|
A.R.G.U.S. Medical Tech |
|
Cassandra Abbott |
|
Sam Hackett |
|
Rich Kannon |
|
Co-Worker |
|
Officer Crawford |
|
Brett Collins |
|
Barmen |
|
Lisa Selway |
|
Grant Wilson / Deathstroke |
|
Young Boy (uncredited) |
|
Oleg |
|
General Alexi Burov |
|
Princess Noor |
|
Young Emiko Queen |
|
Hank |
|
Kazumi Adachi |
|
Izzy Declan |
|
Officer Hurst |
|
Aviva Metula (Shadow Thief) |
|
Roy Stewart |
|
David Chin |
|
Jason Toth |
|
Beatrice |
|
Lex Luthor |
|
J'onn J'onzz / Martian Manhunter |
|
Ryan Choi |
|
Jim Corrigan |
|
Barry Allen / The Flash |
|
Lois Lane |
|
Xneen Novu |
|
Bianca Bertinelli |
|
Wealthy Patron |
|
Server |
|
Trevor |
|
Arkadaş |
|
Bouncer |
|
Barmen |
|
Victor Bertinelli |
|
Maria Bertinelli |
|
Amara Scott |
|
Young Sara |
|
John Byrne |
|
Colton |
|
Chinese Pilot |
|
Deveau |
|
Mayor Altman |
|
Thug #1 |
|
Supporter #1 |
|
Supporter #2 |
|
Doktor |
|
Partner |
|
Task Force Officer |
|
Dark Archer |
|
Redhead Girl |
|
Dead Girl |
|
Vendor |
|
Tony Daniel |
|
Xavier 'The Mayor' Reed |
|
Lieutenant |
|
Ezra Barnes |
|
Volunteer |
|
Gangbanger #1 |
|
Al Ow-Al |
|
Protester |
|
Barmen |
|
Ops Leader |
|
Russian Policeman |
|
Counterfeiter |
|
Bekçi |
|
Tattoed Inmate |
|
Sergei |
|
Sürücü |
|
Albie |
|
Pharmacist |
|
Asian Driver |
|
Carl |
|
Guard #1 |
|
Gary |
|
Businesswoman |
|
Middle Aged Woman |
|
Security Guard #2 |
|
Task Force Leader |
|
Richard |
|
Security Guard #1 |
|
Katherine |
|
Gardiyan |
|
Bo Travis |
|
Uniform Cop |
|
Little Boy |
|
Customs Agent |
|
Walczak |
|
Certo |
|
Reverend Thomas Flynn |
|
Gholem Qadir |
|
Gholem Security |
|
Refugee Woman |
|
Benefit Security |
|
Deranged Squad Female (ses) |
|
Captain Stein |
|
Screaming Woman |
|
Pirate |
|
Becky |
|
Obnoxious Clubber |
|
Junkie |
|
College Kid |
|
Bekçi |
|
SCPD Officer |
|
QC Security Guard |
|
Gardiyan |
|
Street Tough |
|
Muhabir |
|
Big Donor |
|
SCPD Officer #1 |
|
Bar Guy |
|
Aide |
|
Uniform |
|
Agent |
|
Station Attendant |
|
Young Mother |
|
Polis |
|
Mirakuru Soldier |
|
Staffer #1 |
|
Staffer #2 |
|
Sürücü |
|
Raven |
|
Torque |
|
Man in Suit |
|
Terrified Prisoner |
|
Osborne |
|
Costa |
|
Cronan |
|
Shimosawa |
|
Maitre'd |
|
Petrov |
|
Erlich Kelso |
|
Simon 'Komodo' Lacroix |
|
Young Thug |
|
Tim Kaufman |
|
Weston |
|
Memur |
|
Mark Shaw |
|
Skel |
|
Michael Ancona |
|
Erica Vendel |
|
Lead Soldier |
|
Gardener |
|
Moderator |
|
Myron Forest |
|
ESU Officer |
|
Glass Banger |
|
SCPD Officer |
|
Overlapping Personnel #2 |
|
Overlapping Personnel #1 |
|
FBI Agent |
|
Sürücü |
|
Dying Culebra Member |
|
Dr. Avery Pressnall |
|
Survivor |
|
Mrs. Gardner |
|
Kirby Bates |
|
Haydut |
|
Mr. Gardner |
|
DJ |
|
Lead Gunman |
|
Biker Leader |
|
Klaus Markos |
|
A.R.G.U.S. Guard |
|
Li Khuan Hui |
|
Katsu Cheng |
|
Lowlife |
|
Pilot |
|
Bilim Adamı |
|
Jermaine Fisher |
|
Hakim |
|
Dennis Fisk |
|
Jose Anton |
|
A.R.G.U.S. Agent |
|
Alderman Richard Ford |
|
Hoodlum |
|
Gunman |
|
Kız |
|
Garson Kız |
|
Young Tommy |
|
Malcolm's Friend |
|
Rebecca |
|
Brick Thug #1 |
|
Young Oliver |
|
Kendrick Weller |
|
Young Nyssa |
|
Muhabir |
|
Injured Chemist |
|
Anthony Walker |
|
Drunk Partier |
|
Barmen |
|
Jordan Kern |
|
Peter Kang |
|
Model |
|
Sentry |
|
A.R.G.U.S. Tech |
|
Çete Üyesi |
|
Black Hawk Guard |
|
Mouthpiece |
|
Susie Lawton |
|
Zoe Lawton |
|
Muhabir |
|
Mei |
|
Prison Guard #2 |
|
Prison Guard #1 |
|
CSI Tech |
|
Bank Guard #1 |
|
Muhabir |
|
Dr. Vaca |
|
Chinese Man |
|
Sürücü |
|
Sobbing Man |
|
Chinese Man |
|
Infected Man |
|
Sentry |
|
Manny |
|
League Assassin |
|
Pilot |
|
ESU Sergeant |
|
Gerry Conway |
|
Maddie |
|
Briefcase Man |
|
Gunman #2 |
|
Attorney |
|
Guard #2 |
|
Kaptan |
|
Victor Nocenti |
|
Muhabir |
|
Marcus Redmond |
|
Reporter #5 |
|
Reporter #3 |
|
Muhabir |
|
Family Attorney |
|
Business Suit |
|
Hot Girl |
|
Bouncer #1 |
|
Ankov |
|
Gang Leader |
|
Parole Officer |
|
Josiah |
|
Hot Chick |
|
Banka Müdürü |
|
Janice Bowen |
|
Garson |
|
Street Kid |
|
Jenny Russo |
|
Paul Copani |
|
Sexy Hostess |
|
Dina Salvati |
|
Bertinelli's Thug |
|
Elite Man |
|
Attractive Woman |
|
Dr. Douglas Miller |
|
Shane Colvin |
|
Nelson Ravich |
|
Bomb Squad Officer |
|
Delivery Clerk |
|
Female Hostage |
|
Danny De La Vega |
|
Asker |
|
Sürücü |
|
Rookie |
|
Alex Salese |
|
Haydut |
|
Kadın |
|
George Wolfman |
|
Biker |
|
Cass Derenick |
|
Security Guard #2 |
|
Security Guard #1 |
|
Triad Accountant |
|
Pudgy Emcee |
|
Thug #1 |
|
Garson |
|
Bouncer |
|
D.A. Carnahan |
|
Intern |
|
Turk |
|
Jenn |
|
Andy Jr. |
|
Dance Partner |
|
Güvenlik Görevlisi |
|
Orderly |
|
Taylor Moore |
|
Courier |
|
Nancy Moore |
|
Dignitary's Wife |
|
Büyükanne |
|
Sosyal Hizmet Uzmanı |
|
Eric Moore |
|
Dealer |
|
Harold Backman |
|
Sharp Gangster |
|
Controller |
|
Merlyn Security #2 |
|
Sekreter |
|
Sleazy Businessman |
|
Desk Guard |
|
Markov |
|
Merlyn Security #1 |
|
Male Scientist |
|
Female Scientist |
|
Woman on Bus |
|
Man on Bus |
|
Muhabir |
|
Kadın |
|
Muhabir |
|
Haydut |
|
Attendant |
|
Guard #2 |
|
Gravano |
|
Vendor |
|
A.R.G.U.S. Agent |
|
Bölge Savcısı |
|
Alvarez |
|
Emergency Services |
|
Çocuk |
|
Skel |
|
Hayalet |
|
Evsiz |
|
Drug Dealer |
|
Mercenary #3 |
|
Karla Groves |
|
Koruma |
|
Ghost #2 |
|
Bean Pole |
|
Intern |
|
Simon |
|
SWAT #4 |
|
SWAT #2 |
|
Junior Gangbanger |
|
Garson Kız |
|
Güvenlik Görevlisi |
|
Vlad |
|
Armored Truck Driver |
|
Drunk Guy |
|
Cop's Wife |
|
Ramesses II |
|
Prisoner #2 |
|
Hayalet |
|
Prisoner #1 |
|
Young Girl with Glasses |
|
Paparazzi |
|
Hemşire |
|
Lieutenant Joyner |
|
A.R.G.U.S. Agent |
|
Shadowspire Soldier |
|
LOA Soldier |
|
Jackhammer |
|
Güvenlik Görevlisi |
|
Tomas |
|
Hardhat |
|
Shannon Groff |
|
Officiant |
|
Allison Lee |
|
Robert Joyce |
|
Blaine |
|
Phil |
|
ESU Officer |
|
Mercenary #3 |
|
Security |
|
Gun Dealer |
|
Bakan |
|
Task Force Agent |
|
Evsiz |
|
General Vadimov |
|
Technician #2 |
|
Engineer Antonov |
|
Esir |
|
Karısı (Eş) |
|
Hayalet |
|
Daughter |
|
Bystander |
|
Untouchable #2 |
|
Drug Dealer |
|
Drug Dealer's Girlfriend |
|
Officer Benton |
|
Pino Bertinelli |
|
Viktor's Henchman |
|
Untouchable #3 |
|
Keating |
|
Lt. Conahan |
|
Corrupt Cop #1 |
|
Gora |
|
Private Collins |
|
Doktor |
|
Haydut |
|
Evan Wender |
|
Recruit #1 |
|
Mrs. Volodarsky |
|
Carl Roberto |
|
Gangbanger |
|
Security Guard #1 |
|
Sorgu Yargıcı |
|
Pyotr Friedkin |
|
Palmer Tech Guard |
|
MP #4 |
|
MP #1 |
|
MP #2 |
|
MP #3 |
|
SCPD Clerk |
|
Russian Cop #1 |
|
Gangbanger #2 |
|
Gangbanger |
|
Shooter |
|
D.O.C. Guard |
|
Bratva Thug |
|
Striking Woman |
|
Patron |
|
Friendly Bratva |
|
Housewife |
|
Young Boy |
|
Armed Citizen #2 |
|
Volkov |
|
Mother at Mall |
|
Suited Bratva |
|
Armed Citizen |
|
Wheelman |
|
Eric Dunn |
|
Skel |
|
Skull B |
|
Laura-Skull A |
|
Rickie-Skull Man |
|
Fred |
|
Kız |
|
Dr. Laura Washington / Cyber-woman |
|
Gideon (ses) |
|
Hoodie |
|
Justin Claybourne |
|
Investor |
|
Boyfriend |
|
Garson Kız |
|
Security Guard #1 |
|
Man #2 |
|
Bekçi |
|
Man #1 |
|
Vincent Sobel |
|
Yurievich |
|
Consigliere |
|
Hideo Yamane |
|
Lieutenant Page |
|
Lev |
|
Maxim Ostrovsky |
|
James Edlund |
|
Lowlife |
|
Skel |
|
Counsellor |
|
Monica |
|
Amanda Westfield |
|
Bertinelli Thug #1 |
|
Uni |
|
ACU Sergeant |
|
D.O.C. Guard |
|
Bertinelli Thug #2 |
|
Triad Thug |
|
Yardımcı Hekim |
|
M.E. Holcomb |
|
Russian Bodyguard |
|
Polis |
|
ESU Leader |
|
Öğrenci |
|
Ivan |
|
Galina's Handler |
|
FSB Bratva #1 |
|
WITSEC Official |
|
Charles Eked |
|
Agent Pierce |
|
Gate Guard |
|
FBI Agent |
|
ESU Officer #1 |
|
ESU Officer #2 |
|
Hakim |
|
Rene's Lawyer |
|
Goodwin |
|
Darren Coffman |
|
A.R.G.U.S. Guard #2 |
|
Agent Kosinski |
|
A.R.G.U.S. Guard #1 |
|
Supermax Guard |
|
Mercenary #1 |
|
Officer Bob Goodwin |
|
Large Cobalt |
|
Junior Agent |
|
Alec Tarkov |
|
One |
|
George |
|
Parlimentarian |
|
Roger |
|
Sürücü |
|
Rob Reynolds |
|
Two |
|
Chains |
|
Amnesiac |
|
Patron |
|
Jackson Klimavich |
|
Jenny |
|
Bekçi |
|
News Host |
|
Yönetmen |
|
Darryl / Xien Ming |
|
Jackal #2 |
|
Jackal #1 |
|
Dealer |
|
Lead Thief |
|
Bailiff |
|
SCPD Uni #3 |
|
Çavuş |
|
Terrified Fan |
|
Agent Dan |
|
DJ |
|
Sürücü |
|
Accountant |
|
Donnie's Friend #2 |
|
Donnie |
|
Councilman Grovner |
|
Donnie's Friend #1 |
|
Carmen Guzman |
|
Alex Scott |
|
Lead ARGUS Agent |
|
Karl Iscove |
|
Teacher Rep. |
|
Fire Rep. |
|
Talon |
|
SCPD #1 |
|
Hemşire |
|
Dark Clad Figure |
|
Officer Hester |
|
Gas Worker |
|
Suited Man |
|
Marshall Katz |
|
Uni #5 |
|
Uni #1 |
|
Councilwoman #1 |
|
Uni #2 |
|
Uni #3 |
|
Uni #4 |
|
Robert Baylor |
|
Jesse |
|
Adult Jesse |
|
Clubber #3 |
|
Big Guy |
|
Clubber #2 |
|
Zakhar |
|
A.R.G.U.S. Agent |
|
Clubber #1 |
|
Tailor |
|
Bratva Pakhan |
|
Scorpion #2 |
|
Talon #1 |
|
Scorpion #1 |
|
Bratva #1 |
|
Tough Guy |
|
Talon #1 |
|
Prisoner #1 |
|
Prisoner #2 |
|
FBI Agent |
|
Prisoner #4 |
|
FBI Tech |
|
Partner |
|
Joe |
|
Freddie Medina |
|
Tony |
|
Jason Stent |
|
Mr. X |
|
Boat Captain |
|
Aide |
|
Tom |
|
FBI Boss |
|
Prisoner #2 |
|
Peter Tietjen |
|
Sofie |
|
Prisoner #1 |
|
Nanny |
|
CDC Security Officer |
|
Jon Cortez |
|
Patty |
|
Cameron Abrams |
|
Guard #1 |
|
Magee |
|
Javelin |
|
Bernard |
|
Pyotr Roslov |
|
Judge Napier |
|
Intake Guard |
|
Goon |
|
Brian |
|
Romero |
|
GCPD Officer #2 |
|
Orderly |
|
Hemşire |
|
Irene Clayton |
|
Andrew Thornton |
|
Frank Clayton |
|
James Midas |
|
Senior Officer #1 |
|
Tech Officer |
|
Diego |
|
Marco |
|
Senior Officer |
|
Felix |
|
Head Merc |
|
Anson |
|
Tattoo Artist |
|
Guard #1 |
|
Doktor |
|
Gustavo Hernandez |
|
Walter 'Pinky' Santorini |
|
Julian Sison |
|
TAC Team Leader |
|
Big Guy |
|
Adam |
|
Transit Guard |
|
Muhabir |
|
Angry Person |
|
Polis |
|
Teen Keven Dale |
|
Dale's Mother |
|
Alberto Vazquez |
|
Not Felicity |
|
Robert Wong |
|
Proprietor |
|
Sandra Hawke |
|
Abdul Nardoc |
|
Farzd Qadir |
|
Evelyn Fairfield |
|
MacMillan Fairfield |
|
Bratva #1 |
|
Manny Jr. |
|
Male Party Guest |
|
Hughes |
|
Vincent |
|
Logan Betinelli |
|
Laughing Woman |
|
Paparazzi #1 |
|
Archibald |
|
Martin Somers |
|
Young Guard |
|
Güvenlik Görevlisi |
|
Victor Swanstrom |
|
Paparazzi #3 |
|
Anthony Venza |
|
Paparazzi #2 |
|
Sin's Father |
|
Makyaj Sanatçısı | |
Patricia Murray , Connie Parker | |
Animasyon | |
Wim Bien , Kristen Griffin , A.J. Gillespie | |
Makyaj Sorumlusu | |
Paul Edwards , Danielle Fowler , Tanya Howard , Cayley Giene , Rosemarie Maldonado , Patricia Murray , Alicia Chao , Sanna Seppanen , Tammy Fox , Kathryn Jarymy , Magen Grays , Christopher Bennett , Amber Trudeau , Caitlin Groves , Colleen Conroy , Elizabeth McLeod , Bree-Anna Lehto , Megan Nicholson , Jenny Amberson , Elisabeth Jolliffe , Connie Parker , Rebekah Bak , Audrey Himmer-Jude , Elke Winters , Fay von Schroeder , Sandy Lindala , Tamar Ouziel , Nicholas Podbrey , Taylor Barron , Paige Gatzka , Geoff Redknap , Keith Lau , Michael Nickiforek , Brooke Sovdi , Mary Phan , Gary Archer | |
Operasyon Yöneticisi | |
Michael Potkins , Robert W. Egami , Todd Pittson , Joanie L. Woehler , Donald Munro , Chris Rudolph | |
İkinci Birim | |
Ken Shane , Mark Bunting , Yannick Leray , Troy Scott , Carly James , Robyn Ledoux , James Gardiner , D. Joanne Malo , Andrew Thomas Hopkins , Kameron Bodaly , Patricia Dyer Walden , Daniel Dornbierer , Stacey N. Harding , Calsey Diggens , Carey Field , Alex Leimone , Joe Gold , Michael Bendner , Chad Belair , Tim Macarthur , Tammy Tsang , Beth Welch , Scooby Vincent , Jack Hardy | |
Ses | |
Jason Oliver , Dan Hiland , Jessica Goodwin , Gary D. Rogers , Greg Hewett , Eric Moss , Norval D. Crutcher III , Rick Owens , Trevor Sperry , Patrick Ramsay , Gaetano Musso , Eric Gotthelf , Peter D. Lago , Todd Beckett , Karyn Foster , Tim Crich , Murray Brown , Curtis Hickey , Jan Hetmer , Matthew E. Taylor , Richard Partlow , Brian Straub , Roger Roscoe , Stacey Michaels , Matt Salib , Arno Stephanian , John Guentner , Fredrick Cuevas , Paradox Delilah , Brian Lyster , John Jay Martyn , John Sanacore , Kristian Bailey , Jarret Read , Christopher S. Aud , Patrick J. Bresnahan , Sean Byrne , Roderick Matte , Jason Sharrow , Sanaa Kelley , Miguel Araujo , Andy Bishop , Aaron Southerland , Brody Ratsoy , Damon Cohoon , Doug Madick , Christopher Cleator , Jay Fisher , Daniel R. Kerr , Jordan Smith , Ryan Young , Christopher Mitchell , Andy Welker , John St. Denis , Yared Gebrekidan , Jason Segal , Robert Arturo Ramirez | |
Özel Efektler | |
David Gauthier , Chris Flemington , Robert Martin Luther Carter , Temujin Shilo , Kenneth Meisenbacher , Kyle T. Moore , Eric Vrba , Mike Kruper | |
Görsel Efektler | |
Chris Jones , Robert Cvengros , Andrew Sagar , Shaun Brown , Juliana Wade , Rafael Perez , Dylan Yastremski , Eric Deinzer , Daniel Jensen , Makana Sylva , Marc Bonneviot , Junji Hirano , Rob Geddes , Nick Guth , Ben Watne , Michael Kirylo , Matthew Enright , Gabriel Mandala , Julian Fitzpatrick , Austin Baerg , Reza Ghulam Yahya , Juan Olivares , Dziewanna Picazo , Abhishek More , Shailesh Repale , Ravindra Tamhankar , Hiroki Iijima , Priyank Murarka , John Pierce , Oded Granot , Brad Griffin , Kyle Lawrence , Flavio Segal , Chelsea L. Miller , John Lipskie , Ashish Dani , Sean Kalra , Melissa Whitcomb , Thaddeus Warren , Tony Barraza , Joseph Payo , Jeff Wolverton , Kevin Kutchaver , David Bailey , Jerry Weil , Shruti Janu , Jason Shulman , Michael Cliett , Nicholas Daniels , Seth Brower , Alen Ghazarian , William J. Cox , Darvin K. Manwah , Liz McLelland , Kalvin Kingdon , Kyle Spiker , Carrie Stula , Nick Sullo , Scott Palleiko , Carl Frytz , Edward Grad , Steve Graves , Michael La Fave , Lycee Anaya , Jamie Baxter , Erin M. Cullen , Alejandro Davalos , Kristen Griffin , Paul Griffin , Paul Flanagan , Brandon McMenamin , Andrew Bardusk , Tavis Larkham , Tomaso Tartarotti , Nate Smalley , Jonathan S. Smith , James David Hattin , Matt Zell , Sean Tompkins , Dariush Derakhshani , J. David Everhart , Tiberius Viris , Rob Price , Andranik Taranyan , Ryan Markley , Jesse Pelkey , Kristen Branan , Chris Roff , Jared Jones , Matt Drake , Steve J. McLeod , Florent Revel , Terry Kalinich , Jessica Carrington , Graeme Marshall , Melaina Mace , Edward M. Ruiz II , Chris Barsamian , Mike Rhone , Nick Gumm , James Payfer , Lopsie Schwartz , Jacob Patrick , Richard Mahon , Chris Palmer , Jayson Castro , Nicholas Hiegel , Eric Mattson , Curt Miller , Nicole Herr , Colin Feist , Jeremy Jozwik , Steven Benjamin , Kim O'Donnell , Harry Eisenstein , Ryan Urban , Tobias Meier , Shawn Schminke , Patrick Horne , Nick Vassil , Christopher Buzon , Norman Krüsmann , Angus Wakefield , Daniel Molina , Nick Hillyard , Duolin Ge | |
Kamera Teknisyeni | |
Oliver Hajdu , Glen Forrieter , Paul Brebner , Herb Crowder , Amie Gibbins , Cate Cameron , Colin Mullin , Andreas Carmona , David McClung , Corey Robson , Chris Unsworth , Brent Lister , Dave Ferreira , Christian Schauz , Dirk Foulger , Dean Buscher , Milton Ng , Andres Nino , Katie Yu , Stu Carl , Jeremy Goodrick , David Savinkoff , Seb Graham , Bettina Strauss , Colin Robson , Kirk Langer , David Cameron , Denis Marcotte , Robert Falconer , Brent Curran , Sam Stoessiger , Jordan Jakobczyk , Kyle Lawrence , Stephen Simons , Sergei Bachlakov , Rob Piercy , Paul Arnel , Shane Nasmith , Alfonso Chin , Jason Matte , Jared Nickel , Tommy Douglas , Alex Montano , Liane Hentscher , Borislav Penchev , Brad McGregor , Edward Botham , David Goyer , Jeffrey Mueller , Jesse D.E. Young , Bobby Cuffe , Rob Graham , Kat Ruston , Tia Mueller , Ryan A. Campbell , Kevin Olson , Christopher Hingston , Danny Ho , Ivan Maldonado , Jeff Meagher , Salomon Saade , Chris Banting , Ted Smith , H. Christopher Hunter , Todd Martin , Maria Aceves Varela , Katie Matheson , Brian Heller , Laura May Taylor , Lecily Corbett , David Lloyd Edwards , Scott Andrew Armstrong , Marco Correia , T. Michael Morris , Christopher G. Sprague , Jesse Vance , Nathan McTague , Caragh Fitzsimmons , Brett Manyluk , Refah Seyed Mahmoud , Josh Holmes , Polly Pierce , Laird Pierce , Bo Rouck , Shane McLeod , Curtis Braconnier , Alicia C. Snee , Curtis Nicholls , Jay Kamal , Laurent Danis , Jordon Baker , Joern Christian Novotny , Vance Vegas Salvalaggio , Michael Grant , Justin Bergler , Benoît Lamarche , Sasha Proctor , Christopher Harvey , Dan Power , Patrick Weir , George Ballenger , Gene Fojtik , Michael Monar , Michael Gillooly , Tynan Callesen , Liam Gerrie , Shamus Whiting-Hewlett , Rhyce Langker , Jason Chan , Patrick Shaw , David Wesley Kyle , Justin Briones , Cat Kitellis , Virgile Dean | |
Kostüm Sorumlusu | |
Brie Thorpe , Beverley Huynh , Patrick Gray , Judith Feller , Kelsey Baran , Amy Schilbe , Hollie Strobl , Michael Tamayo , Erin da Roza , Angela Bright , Morgan Spry-Young , Nancy Jones , Erin Kirtay , Betty Dubney , Paula Plachy , Brooke Wilcox , Isabel Bloor , Jaida Hay , Lindsay Borowko , Stephanie Mawdsley , Christian Cordella , Tannis Hegan , Mary Hyde-Kerr , Madeline Jensen , Keith Lau , Douglas J. Stewart , Jack Taggart , Thea Zahorouski , Magdalena Shenher , Jessica McCormick , Kelsey Chobotar | |
Yapım Sanatçısı | |
Richard Hudolin , Tyler Bishop Harron | |
Editoryal Hizmetler | |
Richard Cordes , Chad Band , Janira Hernandez , Paul Allia , Yoshie Ishiguro , Thomas Wallerstein , Marc Fisher , David Holland , Kurt Nakanishi , Joshua Toomey , Hilary Bolger , Leigh Dodson , Paul Bronkar , Rhett Finch , Adam Reich , Nathan Draper , Candice Kim , Jeff Cummings , Joe D'Alessio , Mike Delegal , Angela Gardner , Yoon Hee Hwang | |
Mekan Yöneticisi | |
Robert Murdoch , Bill Burns , Michael J. LeGresley , David Costello , Kirk Adamson , Anthony Tanner , Catou Kearney , Dan Carr , Tinka Kalajžić , Evan Chan , Jeff Crider , Stefan Nikolov , Avery Raskin | |
Senaryo Süpervizörü | |
Jeane Wong , Susan Williams , Oscar Balderrama , Portia Tickell , Matt Babinec , Luke Bradshaw , Robyn Ludwig , Jon Santiago | |
Ulaşım Koordinatörü | |
John O'Toole , Dave Moroz , Scott Delaplace , Mike Sassen , Terence Chase , Rafal Dybowski , Victor Formosa | |
Diğer | |
Danny Ho , Elizabeth Kim , Fawn McDonald , Rebecca Rosenberg , Kameron Bodaly , Jessica Carrington , Robel Zere , Katherine Walczak , Sean Cummings , Natalie Zara Smith , Colin J. Czarnecki , Timothy John Sharp , Andy Hoang , Maya Houston , Michael McDonald , Keto Shimizu , Beth Charlesworth , Nathaniel Moher , Keri Roy , Lauren Witt , Rebecca Bellotto , Heather McCullough , Elva Parsons , Tina Dawson , Ali Pounder , Ric Walkington , Davina Faye , Riley Rheyan , Dimitri Cesaridis , Kirk Langer , Tom MacNeill , Ryan Minaker , Darryl Merpaw , Bernadette Beck , Carly James , Katherine Kadler , Anne-Cécile Boulais , Kyle Lawrence , Geshe Mancini , Daniele Simone , Karen Ballesteros , Malcolm Granath , Roderick Dryden Morrison , Cole Boughton , Kailene Murray , Aaron Becker , Landon Jackle , Kim Svenningsen , Brian McWha , Jeremy Bonham , Sarah McKenzie , Yaroslav Poverlo , Johnny Woj , Lydia Look , Michael Prokop , Dani Dornfeld Yaroslow , Justin J. Nelson , Warren Dean Fulton , Brynn Kinnee , Carolyn Adair , Christopher Billig , Rob Fournier , Brady Roberts , Brendon Rodney , Ryan Steacy , Daniel Biagi , Alyssa Biller , Peter Brown , Lukia Czernin , Sonja Olafsdottir , Tony Alcantar , Laurent Piche , Angelica Stirpe , Jesse Pelkey , Hanna Menon , Kelsey Chobotar , Matthew Kevin Anderson , Anthony Wittrock | |
1. Yardımcı Yönetmen | |
Ken Shane | |
Ortak Yapımcı | |
Jon Wallace | |
Sanat Yönetimi | |
Bridget McGuire , Santino Barile , Darian Deering , Rodrigo Segovia , Kenneth H. Hawryliw , Shay Hilliard , Anne-Marie Leidl , Chris Claridge , Jared Brown , Victoria Pearson , Robert Murphy , Mark Soparlo , Michael Grell , Lynn Chaulk , Robert Irving , Candise Paul , Harrison Holtz , Lisa Bandura , Doug Teather , Adrien van Viersen , Michael Aaron Keith , Don Anderson , Tim Burd , Sean Carvajal , Paola Botero Lopez , Douglas Jang , Daniel Scarcello , Mario A. Jones , John Lund , Sandra Nieuwenhuijsen , Patrick Booker , Ken Rabehl , Todd Keller , Martin P. Blaine , David McLean , Ivana Vasak , Sean Lavoie , Jordan Andrews , T.R. McCauley , Doris Deutschmann , Matthew Campbell , Houman Eshraghi , Frank Haddad , James Summers , Colin Meacham , Paul Wagner , Jeremy Simser , Jaime Gervais , Ryan McCondach , Neil Colango , Gary Young | |
Sinematografi | |
Gordon Verheul , Corey Robson , Glen Winter , Neil Cervin , Bruce Worrall , C. Kim Miles , Chris Banting , Gregory Middleton , Todd Elyzen , Shamus Whiting-Hewlett | |
Kostüm Tasarımı | |
Tish Monaghan , Maya Mani , Brie Thorpe , Colleen Atwood | |
Yerel Oyuncu Seçimi | |
Heike Brandstatter , Coreen Mayrs | |
Dublörler | |
Cameron Hilts , Joel McGowan , Curtis Braconnier , Eli Zagoudakis , Atlin Mitchell , Jason Bell , J.J. Makaro , James Bamford , Fraser Aitcheson , Jeffrey C. Robinson , Jaeson Lee , Jon Kralt , Hugo Steele , Gerald Paetz , James Ralph , Crystal Mudry , Guy Bews , Johnson Phan , Owen Walstrom , Noah Beggs , Gavin Buhr , Lloyd Cunningham , Richard Jollymore , Ivett Gonda , Bruce Crawford , Douglas Chapman , Lloyd Adams , Tony Morelli , Ed Anders , Alex Kyshkovych , Mike Mitchell , Darryl Quon , Chad Riley , Dan Shea , Sean Kohnke , Don Lew , Darcy Hinds , Fraser Corbett , Rick Pearce , Cody Laudan , Shelene Yung , Justin Howell , James Mowat , Nilo Ghajar , Alexander Mandra , Ken Do , Tommy Clarke , Graeme Guthrie , Alex Stines , Sam Yunussov , Keanu Lam , Jason William Day , Tamiko Brownlee , Tyson Arner , Vincent Khai , Evelyn Gonda , Don Stockford , Thomas Lorber , Maja Stace-Smith , Sheldon Trosko , Cassandra Ebner , Brian Ho , Mitra Suri , Orphée Ladouceur-Nguyen , Joshua Mazerolle , Holly Raczynski , Samuel Francisco , Robert Zen Humpage , Leanne Buchanan , Jason Wingham , Mathew Yanagiya , Skyler Mowatt , Michelle Christa Smith , Chris Peters , Michael Roselli , Kevin Haaland , Derick Vizcarra , Craig Fraser , Brad Kelly , Sharon Canovas , Hugo Raymundo , Alain Moussi , Landon Jackle , Andrei Kovski , Christopher Ang , Sharlene Royer , Phillip Mitchell , Kent Thomson , Marshall Virtue , Maxime Savaria , Eric Daniel , Becky Ferguson , William Bokan , Devyn Dalton , Philip Chang , Dalias Blake , Alex Chiang , Lani Gelera , Carl Fortin , Andrew Prest , Tig Fong , Louis Paquette , Crystal Michelle , Adrian Hein , Ieisha Auyeung , Nesta Chapman , Tamara Daroshin , Kathy Hubble , Dillon Jagersky , Jean-François Lachapelle , Stu Cooke , Michael Jonsson , Jack Kingsley , Chelsea Jackson , Janvier Katabarwa , Andrew Nadanyi , Irma Leong , Zandara Kennedy , Tim Connolly , Jay Jauncey , Eddie Perez , Thomas Potter , Sally Bishop , Jonel Earl , Mark Flanagan , Andrew Long , Sean Skene , Jason Calder , Christopher Cordell , Mark Aaron Wagner , Brennan Walstrom , Marshall Bingham , Lauro Chartrand , Laura Lee Connery , Aaron Crippen , Tobiasz Daszkiewicz , Bruno Décary , James Fierro , Jean Frenette , Naomi Frenette , Mark Harper , Sarah Irwin , Rick LeFevour Jr. , Jennifer Li , Marie Marolle , Chris Nolte , Jared Payne , Kenny Richards , Alex Armbruster , Darren E. Scott , John Stoneham Jr. , Colin Decker , Rhys Williams , Steve Chang , Jeff Sanca , Duane Dickinson , Christopher Di Meo , Andrew Chin , Donavin Kuhl , Paul Lazenby , Rorelee Tio , Dave Hospes , Mike Desabrais , Trevor Addie , Simon Burnett , Yves Cameron , Kory Grim , Gaston Morrison , Nathaniel Shuker , Clint Carleton , Monte Thompson , Kimberly Chiang , Matthew Mylrea , Matt Reimer , Chris Webb , Tommy Europe , Nickolas Baric , Taylor Tai , Tammy Nera , Tally Rodin , Dimitry Tsoy , Brandon Calvert , Matt Kennedy , Adrian Persad , Jeffery Aro , Rob 'Sluggo' Boyce , Rochelle Okoye , Mark Chin , Jodi Stecyk , Rick Moore , Byron Brisco , Chad Cosgrave , Mike Carpenter , Richard Brooks , Heidi Ford , Mike Ching , Barry Nerling , Jason Gosbee , George Boutros , David Jacox , Dan Rizzuto , Lance Gibson , Bob Kursar , Brian Lydiatt , Andrew Hedge , Brett Chan , Ryan Moss , Megan Hui , Damian Mavis , Darryl Scheelar , Yusuf A. Ahmed , Justin Doran , Charles Jarman , Dan Pelchat , Robert Hayley , Rob Hayter , Kimani Ray Smith , Serje Basi , Christine Ebadi , Ernie Jackson , Jason William Lee , Dexter Bell , Raresh DiMofte , Kevin Fortin , Leif Havdale , Kai Hirvonen , Rick Le Fevour , Rodney Alexandre , Paul Chih-Ping Cheng , Alex Chung , Zen Lim , Katherine Fraser , Martin Lo Rimorin , Jordan Davis , Christian Dominguez , Valerie Fraser , Wyatt Cameron , Shota Tsuji | |
Görüntü Yönetmeni | |
Glen Winter | |
Editör | |
Paul Karasick | |
Yönetici yapımcı | |
Marc Guggenheim , Andrew Kreisberg , Greg Berlanti , David Nutter , Wendy Mericle | |
Oyuncu Seçimi | |
David Rapaport , Lyndsey Baldasare , Sean Cossey , J.J. Ogilvy , Jackie Sollitto , Heike Brandstatter , Coreen Mayrs , Mike Page , Leslie-Ann Reale , Tila Datta , Lauren Corry , Alicia Scott , Lori Byars , Patty Connolly , Mark Sussman , Sandra-Ken Freeman , Kara Olsavsky , Reanna Cameron , Erin Stewart Tiedje | |
Eş Yönetici yapımcı | |
Melissa Kellner Berman , Drew Z. Greenberg , Moira Kirland | |
Yapım Yöneticisi | |
Todd Pittson , Chris Rudolph | |
Yapımcı | |
Joseph Patrick Finn , Carl Ogawa | |
Üretim Hizmetleri | |
Greg Berlanti , Marc Guggenheim , Jennifer Lence , Carl Ogawa , Todd Pittson , Jon Wallace , Andrew Kreisberg , Wendy Mericle , Sarah Schechter , Beth Schwartz , Ben Sokolowski , Jake Coburn , James Bamford , Speed Weed , Keto Shimizu , Melissa Kellner Berman , Joseph Patrick Finn , Oscar Balderrama , Jill Blankenship , Deric A. Hughes , Onalee Hunter , Benjamin Raab , Drew Z. Greenberg , Erik Oleson , Glen Winter , Moira Kirland , Emilio Ortega Aldrich , David Nutter , Dermott Downs | |
Oyuncu Seçim Elemanı | |
Mike Page | |
Eş Yapımcı | |
Jennifer Lence | |
Sorumlu Yapımcı | |
Jake Coburn | |
Müzik | |
Blake Neely , Nathaniel Blume , Daniel James Chan , Sherri Chung , Season Kent , Leah Harrison , Zed Starkovich , Spencer Wright , Shie Rozow , Chris McGeary , Tom Trafalski , Udi Harpaz , Greg Hayes , Jeremy Underwood , Gabriel Saban , Tony Kanal , Stephen Perkins , René G. Boscio , Todd Haberman , Peter Rotter , Gavin Keese , Scott Michael Smith , Nicolas Dagnall | |
Müzik Editörü | |
Zed Starkovich , Shie Rozow , Tom Trafalski | |
Prodüksiyon Tasarım | |
Richard Hudolin | |
Hikaye | |
Christos N. Gage , Ruth Fletcher , Adam Schwartz , Caroline Dries , Geoff Johns , Erik Oleson | |
Set Dekorasyon | |
Dominique Fauquet-Lemaitre , Lisa Bandura | |
Televizyon Oyunu | |
Ubah Mohamed , Tyron Carter , Grainne Godfree , Marc Guggenheim , Andrew Kreisberg , Beth Schwartz , Jake Coburn , Keto Shimizu , Onalee Hunter | |
Genel | |
Thomas Wallerstein , Andi Armaganian , Kristin Windell , Paul Karasick , David Holland , Carol Stutz , Dexter Adriano , Iris Hershner |
Arrow dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.
Arrow dizisini Kategorize ediyorsun.
Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.
Arrow dizisine Konu ekliyorsun.
Arama sonuçları
Bu diziyi izleyen 20 kişi
Kullanıcı Bulunamadı...