4.9

56 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.1 (176.362 OY)

KONUSU
Uzun soluklu bir gelin nedimeliği kariyerini sürdürmeye karar vermiş gibi duran Janein kendi mutlu sonu her ne kadar pek ufukta gözükmemekteyse de, gizliden gizliye aşık olduğu patronunun kalbi, kız kardeşi tarafından çalınınca, Jane de bu nedimelik kariyerinin bir yerlerinde hata yapmış olabileceği ... Devamı
Uzun soluklu bir gelin nedimeliği kariyerini sürdürmeye karar vermiş gibi duran Janein kendi mutlu sonu her ne kadar pek ufukta gözükmemekteyse de, gizliden gizliye aşık olduğu patronunun kalbi, kız kardeşi tarafından çalınınca, Jane de bu nedimelik kariyerinin bir yerlerinde hata yapmış olabileceğini düşünerek, herşeyi, tekrar gözden geçirir. Jane her zaman için çevresindeki kişilere çok iyi davranan ve onların mutluluğunu önemseyen bir insan olmuştur. Ama bu özenin küçük bir kısmını bile kendine göstermemektedir. Bütün yaşamı insanları mutlu edebilmek üzerine kurulu olan Jane, gardrobunda duran yirmiyedi tane nedime elbisesi ile bunu kolayca kanıtlayabilecek durumdadır. Önemli akşamlardan birinde Jane, Manhattan ve Brooklyn arasındaki farklı düğün organizasyonları arasında mekik dokuyup nedimelik kariyerini yüzünün akıyla kotarırken, bu düğün bağımlısının yeteneği gazetesinde gelinler hakkında yazı yazan gazeteci Kevinın gözüne takılır. Jane, Kevinın kuşkucu mantığının kendisinin değer verdiği hemen hemen her şeyin (yani düğünlerin) mantığının karşısında olduğunu farkeder. Janein bir zamanlar mükemmelen düzenlenmiş hayatını daha da karmaşıklaştıracak bir adım, kendi kız kardeşi Tess (Malin Akerman) tarafından atılır. Tess, Janein patronu olan Georgeun kalbini anında çalar. Tess, her zaman yardımsever olan ablasına planlanması gereken bir düğün daha çıkartır: Kendisi ve Georgeun düğünü. Fakat Janein Georgea karşı olan duyguları onu sarsıcı aydınlanmalara ve belki de yeni bir hayatın başlangıcına sebep olacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@merveklc

9 yıl önce

Duygusal boşlukta gideri olan film... "I feel like I just found out my favorite love song was written about a sandwich."
H

@hazychampagne

10 yıl önce

5 / 10

Yeterince romantik komedi izlemiş herkesin filmin başını, sonunu, ortasını tahmin etmemesi mümkün değil. Baştan ayağı klişe ve kız kıza vakit geçirmelik bile değil (sıkıntıdan bayıltıyor adeta) Bence de cast seçimi başarılı değil çünkü esas kız esas oğlandan yaşça çok büyük duruyor bence de. Filmin en çok sonundaki sevimli tablo beğenilmiş ben abartıp onu da önceden söylemiştim zaten :) Hayal kırıklığıydı kısacası.
N

@nymphv

11 yıl önce

klasik bir romantik komedi olmasının dışında oyunculuklar tatlı hikayenin anlatımı tatlı, kız arkadaşlarınızla sleepover bi gecede izlenebilr bir film . onun dışında fazla beklentiye girmeden izlenmeli bu tarz filmlerde zaten bunun için yapılıyor bence iyi vakit geçirtmek için.

@summer_finn

11 yıl önce

Katherine Heigl mı yaşlı görünmüş, James Marsden mi genç gösteriyor anlamadım. Başrollerde fiziksel olarak bir uyumsuzluk vardı. İkinci yarıda tempo birazcık düşse de sevimli bir film olmuş.

Sondaki 27 nedime sahnesi çok tatlıydı. Severim ince fikirli sonları.
M

@milly_desalmado

16 yıl önce

en çok sonunu ve şarkı söyleme sahnesine bayıldım. esas oğlan(james marsden) da maşallah prk bir hoş. allah sahibine bağışlasın efenim:))
SPOILER

Benimle Evlenir Misin? filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Benimle Evlenir Misin? filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Benimle Evlenir Misin? filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL