8.3

106 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.1 (185.437 OY)

KONUSU
O, ne derseniz hafızasına atıyor ama gereksiz gördüğü bilgileri de anında siliveriyor. Zihnini boş yere meşgul edecek gevezeliklere onun kitabında yer yok. Patrick Jane, belki biraz kendini beğenmiş, ukala ama bu yönleri onun olağanüstü bir gözlem ve ikna yeteneğine sahip olduğu gerçeğini değiştirmi ... Devamı
O, ne derseniz hafızasına atıyor ama gereksiz gördüğü bilgileri de anında siliveriyor. Zihnini boş yere meşgul edecek gevezeliklere onun kitabında yer yok. Patrick Jane, belki biraz kendini beğenmiş, ukala ama bu yönleri onun olağanüstü bir gözlem ve ikna yeteneğine sahip olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Simon Baker

Patrick Jane

Robin Tunney

Teresa Lisbon

Tim Kang

Kimball Cho

Owain Yeoman

Wayne Rigsby

Amanda Righetti

Grace Van ...

Joe Adler

Jason Wylie

Rockmond Dunbar

Dennis Abbott

Emily Swallow

Kim Fischer

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@mecnun_cgs

2 yıl önce

9.5 / 10

Sherlock’un bir alt versiyonu birazcıkta komedi unsuru polisiye sevenler izlesin.

@nisayaren

2 yıl önce

6.8 / 10

patrick jane, çok tatlısın canım benim ama yersiz uzattınız gençler.
C

@cangulec

2 yıl önce

10 / 10

İzlediğim en iyi dizi diyebilirim ve neden öyle olduğunu da açıklamadan önce neden bazılarının beğenmediğini açıklayacağım: sadece bir karakter üzerine kurulu olması böylelikle diğer karakterlerin gelişemesi, bazı oyuncuların karakterleri iyi yansıtamaması bazen bölümlerin alakasız olup sıkması bunun dışında dizi gerçekten mükemmel kurgusunda hiç bir mantık hatası yok ve kötü karakter Red John ne eksiği ne de fazlası var ve aşırı karizmatik.Ana karakterde aynı şekilde karizmatik ve üstün bir zekaya sahip bu da onu espritüel ve orijinal olmasını sağlıyor. Her ne kadar ana karaktere bir şey olmayacakmış gibi gösterilse de yaşadıklarıyla birlikte gerilip ağlayabiliyorsunuz. İzlediğim en komik, en hüzünlü, en kafa karıştıran ve en zevk alıdığım dizidir.

@janedoejr

6 yıl önce

BİR RED JOHN ANCAK BU KADAR TIRT OLABİLİRDİ.

@iliiif

8 yıl önce

10 / 10

yeni sezon zayıf başladı yine de izlemeye değer bu son sezon ayık olun

@iliiif

9 yıl önce

10 / 10

Simon hastasıyız orası kesin de. Red John'un ortaya çıkışı, öldürülüşü beni hiç mutlu etmedi. Bir şeyler eksik. Thomas olamaz Red John. Daha ukala biri olmalıydı. Thomas resmen babalık

@randomchoices

9 yıl önce

Red John bulunduktan sonra bile dizi temposunu düşürmedi. Bruno Heller'ın aklını seveyim.

@rien_toutce

9 yıl önce

8.9 / 10

Red Johnun ortaya çıkışı ve bu kadar çabuk ve kolayca alt edilmesi cidden hayal kırıklığı yarattı. Ama hala bir yanım belki de gerçek red john o değildir diyor. ama dizinin baya baya format değiştirmesi de aksini iddia ediyor kendime. Yani emin olamadım.
B

@bb_king

10 yıl önce

8.8 / 10

Genelde olay yeri araştırmaları ve sorgulamaları gündüz gözüyle yaptıkları için değişik bir anlam katmış her bölümde red john u ararken ekstra cinayetleri de espirili bir dil ile çözmeleri, ayrıca patrickin inanılmaz zekası ve sivri diliyle herkesin ortasında katili aşalayarak yakalaması silahlı vurdulu kırdılı çatışmalardanda sıvışması diziye cok değişik bir boyut katıp eylenceli hale getirmiştir.Cinayet ve seri katil dizilerine farklı bir yorum katması bu tür olayları kasvetten uzaklaştırıp eylenceli bir hale getirmesi tamamiyle Patrick Jane nin işidir iyi seyirler.

@bugs

11 yıl önce

7 / 10

şu amerikanvari olayları çözme şekli pek hoşuma gitmiyor ama red john kim öğrensem olayları bağlasam rahatlayacağım. bir behzat amirim değildr bnm için..
L

@lemasque

12 yıl önce

rahatsız oldum 3-4 bölümde bir redjohn karakterinin diziye sokulup gizem yaratılmasından rahatsız oldum.

house un dedektif versiyonu gibi hissetmektende rahatsız oldum...
SPOILER

The Mentalist dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Mentalist dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Mentalist dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL