7.1

33 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.3 (153.412 OY)

KONUSU

Michael Ende’nin aynı isimli romanından uyarlanmış, fantastik bir çocuk filmi. Bir kitapçıya gidip "Neverending Story" isimli kitabı okumaya başlayan Bastian (Barret Oliver) bir anda kendini okuduğu kitabın içinde bulur. Artık herşey onun elindedir. Yönetmen koltuğunda Wolfgang Petersen’u görüyoruz.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@cruachan

3 yıl önce

8.7 / 10

Bir yetişkin olarak beğendim bence sadece çocuklara hitap eden bir film değil, Yıla göre efektler gayet iyi keyifli zaman geçirmek için izlenecek fantastik bir macera.

@yigittpasa

3 yıl önce

çocukluğumda izlediğim çizgi filminden en net aklımda kalan şey uçan kanatsız beyaz bir şey idi. ismini zar zor buldum ama anılarım canlandı, ben sevdim. güzel bir çocukluk filmi.
W

@wasnt

14 yıl önce

7 / 10

Yapıldıgı Yıla Bakıldıgında Efektleri Gayet Güzeldi , Uyarlandıgı Hikaye'yi Okuyamayan Biri Olarak Ben Bile Farkt Ettim , Çok Fazla Aceleye Gelmiş , Bir Sürü Olayın Atlandıgı Çok Belli Oluyor , 102 Değil 94 Dakikalık Versiyondu Benim İzledigim , Bazı Noktalarda Baya Kopuklar Vardı ... Genede Tüm Bunlara Rağmen Fantastik Güzel Bir Seyirlikti ...
S

@sado_x

15 yıl önce

Ortaokulda hazırlık sınıfında ingilizce izletmişlerdi yıllar önce \"92 yada 93 olmalı :D\", hayran kalmıştım o zaman, \" gerçekten de hiç bitmesin istemiştim :( \". 2-3 yıl öncesine kadar da bulamamıştım hiçbir yerde, tekrar izleyince aynı keyfi alacağımı düşünmüştüm, açıkçası biraz hayal kırıklığı olmuştu ama yine de hoşuma gitmedi diil !!! Sonuçta o zaman ne Harry Potter lar ne de Yüzüklerin Efendileri vardı, onun için çok ta görmemek lazım ;D

@babelfish

15 yıl önce

4.9 / 10

kitabının tırnağı bile olamayacak filmdir..
SPOILER

Hiç Bitmeyen Hikaye filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hiç Bitmeyen Hikaye filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hiç Bitmeyen Hikaye filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL