7.1

556 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.8 (368.845 OY)

KONUSU
Her şeye hayır demeye alışmış Carl Allen’ın, kendi isteğiyle katıldığı bir program sonucunda bir yıl boyunca her soruya cevabı ’’evet’’ olacaktır.

Başlarda bu kararı hayatını pozitif yönde geliştirse de bu kararı zaman için belaya da ’’evet’’ anlamına gelecektir.

Harry Potter serisinin yapımcısı D
... Devamı
Her şeye hayır demeye alışmış Carl Allen’ın, kendi isteğiyle katıldığı bir program sonucunda bir yıl boyunca her soruya cevabı ’’evet’’ olacaktır.

Başlarda bu kararı hayatını pozitif yönde geliştirse de bu kararı zaman için belaya da ’’evet’’ anlamına gelecektir.

Harry Potter serisinin yapımcısı David Heyman’in yapımcılığını üstlendiği ve başrolde usta oyuncu Jim Carry’nin bulunduğu filmle, kahkahaya evet diyeceksiniz.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kumik

1 yıl önce

Bir Jim Carrey hayranı olarak izlediğimi sanıp bunca yıldır izlemediğim film. İzlerken gerçekten üzüldüm çünkü insanın hayatını değiştirebilir, 13 yıl önce izlesem şimdi başka bir insan olabilirdim. Acaba çok mu geç Yes Woman olmak için...

@yasar

9 yıl önce

8 / 10

jim carrey abi ne denebilir ki

@kbrygn

9 yıl önce

9.5 / 10

Gerçekten insanın hayatına yön veren filmlerden biri hem komedi hem dram hem tutku hepsi içindeydi.

@ironsup

10 yıl önce

7.2 / 10

bir insanın hayata negatif bakışlarından kurtularak pozitif olarak bakma yolunda ilerleyişini gösterebileceği kadar komik bir şekilde gösteriyor bu film. Her şeye hayır diyen bir adamın sorulara verdiği cevapları pozitif vermesini sağlamak için tek yol onu şartlandırmaktır. Böyle bir konuyu farklı bir türde de aktarabilirlerdi ama komedi çok doğru bir seçim olmuş. Kısacası bunaldığınız zaman açın bu filmi seyredin. biraz neşeniz yerine gelir.

@stiff

11 yıl önce

8 / 10

Jim Carrey'i herkes komedi oyunculuğuyla tanıyıp sevmiştir. Ancak ben dram oyunculuğunu daha çok beğeniyorum. Her genç kızın Facebook profilinin olmazsa olmazı, benim ise hiç beğenmediğim Eternal Sunshine of the Spotless Mind filmindeki oyunculuğu en iyi performanslarından biriydi bence. Yes Man'e karşı da biraz ön yargı vardı bende... Bu kadar eğlenceli olmasını beklemiyordum. İnsanın hayata bakış açısına yön verebilecek bir film. Mutlaka etkilenip, 'Yes Man!' felsefesini edinmiş olan çılgınlar olmuştur. Çılgınsınız adamım! Zooey Deschanel'in seslendirdiği şarkılar da oldukça güzel. Filmin sonunda çalan soundtrack parçasını hemen indirip Mp3 playerıma da attım zaten.
S

@setenayfb

11 yıl önce

8 / 10

Çok eğlenerek izlediğim bir film. Tüm oyuncularını da severim. İçinizi ısıtacak, yüzünüzü gülümsetecek bir eser. Keyifle izleyebilirsiniz.

@lowen

12 yıl önce

7.1 / 10

Hayat dolu bir film..Özellikle Jim Carrey'nin ölü taklidi yaptığı ve bardaki kapışma sahnesine çok güldüm,mutlaka izlenilmesi gereken bir Jim Carrey filmi..
E

@efenndisiz

13 yıl önce

Jim Carrey'in role oturmasıyla gülmekten çok 'acaba böyle yaşasam nasıl olur?' diye düşündüren film.

@insandemosu

13 yıl önce

Fazla güldürmedi ama baya düşündürdü beni,oldukça güzel bir film..
Y

@yok_daha_neler

14 yıl önce

8.5 / 10

çok gaz bi film aslında. kısmen de olsa hayatıma uyarlamaya çalışmadım diyemeyeceğim :) içimde bir jim carrey olduğuna eminim
I

@ir10

15 yıl önce

Her insanın biraz kendini göreceği bir film.. Jim carrey\'i de olunca tam süper oldu valla.. İzlenmeli..
D

@dj_track

15 yıl önce

Filmin konusu oldukça ilginç. Evet ve hayır arasında yaşanıyor olan bir hayatı anlatıyor. Tabi kişi kendi tecrübelerine göre yorumlar. Güldüm ama hala yaşıyorum!

@dehsett

15 yıl önce

Güzel bir filmdi; ama gülmekten ölmedim.

@rogue

15 yıl önce

gerçekten de komik bir filmdi. ama bana göre bu kadar sevilmesinin nedeni, baş karakterin birçok kişiye hitap etmesidir. onun hayatta yaşadığı monotonluğu, bezginliği çoğu insan yaşamıyor mu zaten? çok uç noktalara gidiyor önüne çıkan her şeye evet derken. izleyici, bir kararlılık, bir keşfetme isteğiyle bitiriyor filmi.
W

@wolfaswer

15 yıl önce

Yorumlara katılıyorum. Gülmekten öldüm çoook komik.
SPOILER

Bay Evet filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bay Evet filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bay Evet filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL