1.8

125 OY
PUAN VER
5

IMDb: 2.6 (1.913 OY)

KONUSU
’H’leri söyleyemediği için adları ’H’ ile başlayan (Hamza, Hamdi gibi) insanları işkenceden geçirerek öldüren Trakyalı bir seri katilin maceraları anlatılıyor. Seri katilin kendine kurban seçtiği Hayrettin ve Hayati adlı aynı köyde yaşayan iki Trakyalı çiftçidir. Bir gün kendilerini tanımadıkları bi ... Devamı
’H’leri söyleyemediği için adları ’H’ ile başlayan (Hamza, Hamdi gibi) insanları işkenceden geçirerek öldüren Trakyalı bir seri katilin maceraları anlatılıyor. Seri katilin kendine kurban seçtiği Hayrettin ve Hayati adlı aynı köyde yaşayan iki Trakyalı çiftçidir. Bir gün kendilerini tanımadıkları bir köy evinin bodrumunda bulurlar ve katilin sesiyle banttan dinledikleri "Oyun üüle oynanmaz, büüyle oynanır" oyununun tam ortasına düşerler.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@neandertal

4 yıl önce

1 / 10

lisede sinemada izlemek zorunda kalmıştım, ömrü hayatımda izlediğim en kötü film :m

@sapayolkatili

8 yıl önce

peker açıkalın'a güldüğüm kadar kimseye gülmedim...

@cruachan

11 yıl önce

1 / 10

Film baştan sona rezalet artık filmin sonunda caferi arayıp bez getir demişler resmen. bir trakyalı olarak artık trakya şivesi olan filmlerden uzak durucam trakya şivesini filmlerde bu kadar sık kullanarak izleyiciyi güldürmeyi planlıyorlar sanırım ama çok basit bir iş yaptıklarınında farkında değiller kimi koysan oraya trakya şivesiyle oynar..

@lowen

11 yıl önce

1.5 / 10

Yoruma nerden başlasam diye düşünüyorum,yazacak o kadar çok kötü şey var ki hangisinden başlasamOyunculuklardan mı,sıradanlıktan mı,yönetmenden mi,gerçekten çok kötü bir film yapmışlar.Film başlıyor,10 dakika geçmeden ne olduğunu anlıyorsunuz,devam ediyosunuz belki 1-2 komik durum,olay,diyalog olur beklenti içerisine giriyorsunuz oda olmuyor,devam ediyorsunuz,finalden bir beklenti içerisine giriyorsunuz en azından onu kıvırmışlardır diyorsunuz ama yok o da yok,çok kötü bir final..2.ncisi için açık kapı bırakmışlar ama umarım akıllarının ucundan dahi geçirmizler bu filmin 2.ncisini çekmeyi..Olduda çektiler diyelim,emin olsunlar ki ben ve birçok kişi bu filmi izleme gafletine bir daha düşmeyiz...

@havlayankuzu

11 yıl önce

Son 10 yıldır, bu tür filmler, özellikle geri kalmış ülkelerde oldukça yaygınlaştı. Benim "deformasyon sineması" diye tanımlamayı seçtiğim bir tür bu. Destere ise bu türün en kaliteli örneklerinden biri. Komikten çok saçma, saçmadan çok cıvık, cıvıktan çok kıvır kıvır bir film.
S

@sixtyone

11 yıl önce

1 / 10

güldürecektir ama berbatlığına..acı acı güldürecektir..

@metehan

13 yıl önce

1 / 10

Berbat. Malesef seyredenler arasındayım.
SPOILER

Destere filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Destere filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Destere filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL