Yönetmen
|
John Woo
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kavramsal Tasarım
|
Natasha Rand
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Ryan Moroz
|
Güvenlik
|
Corinna Gagnon
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
John Dietrick
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Patrick Kavanaugh
|
Üretim Hizmetleri
|
Jason Ybarra
, Arthur Anderson
, Terence Chang
, John Davis
, Michael Hackett
, Stratton Leopold
, Caroline Macaulay
, David Solomon
, John Woo
|
Marangoz
|
Janice Lynn Coats
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Dennis Simard
|
Set Kostümcüsü
|
Marco Pimenta
|
Makyaj Sanatçısı
|
Emanuela Daus
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Steve Smith
|
1. Kamera Asistanı
|
Bob Findlay
|
Set Şefi
|
Pat Waller
|
Kondüktör
|
Gavin Greenaway
|
Elektrikçi
|
Jesse Deacon
|
Işık Sanatçısı
|
Alex Murtaza
|
Yapım Muhasebecisi
|
Maryjane Layani
|
İlave Müzik
|
T.J. Lindgren
|
Dolly Sorumlusu
|
Michael McLellan
, Reid Cohoon
|
Ses Mikseri
|
Chris Glyn-Jones
|
Renk Zamanlayıcı
|
Dennis McNeill
|
Sistem Yöneticileri ve Destek
|
Shawn Wallbridge
|
1. Yardımcı Editör
|
Carolle Alain
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Anne Couk
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Robert Ulrich
|
Müzik Editörü
|
Sally Boldt
|
Ses Mühendisi
|
John Bires
|
Birim Yöneticisi
|
Yvonne Melville
|
Yardımcı Dublör
|
Paul M. Lane
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Cliff Cenerini
|
Işık Teknisyeni
|
Dave Roughley
|
Müzik
|
John Powell
, Rick Baptist
, Wayne Bergeron
, Sally Boldt
, Tom Boyd
, Thomas A. Carlson
, Sandy DeCrescent
, George Doering
, Bruce Fowler
, Walt Fowler
, Germaine Franco
, Gavin Greenaway
, Steve Holtman
, Tommy Johnson
, Alan Kaplan
, T.J. Lindgren
, Tommy Lockett
, Andy Martin
, Ladd McIntosh
, James McKee Smith
, Yvonne S. Moriarty
, Shawn Murphy
, Richard Nash
, Brian O'Connor
, Peter Rotter
, Batu Sener
, James Thatcher
, John Ashton Thomas
, John Van Houten
, Brad Warnaar
, Darrin McCann
|
Dövüş Koreografı
|
Ronn Surels
|
Diğer
|
Philip K. Dick
, Dean Georgaris
|
Diğer
|
Michael Alvarado
, Jasmine Barry
, Karen Bergen
, Leon Thomas Braun
, Simon Bright
, Carol Sue Byron
, Chay Carter
, Rhiannon A. Charles
, Eunice Choi
, Tina Dawson
, Vincent Dela Luna
, Justin Elsworth
, Nicole Florian
, Natalie Fokes
, Corinna Gagnon
, Robert 'Rock' Galotti
, Alexander Glua
, Rob Graham
, Ian Guns
, Mark Hoeppner
, Gordon Juli
, Joseph Keideth
, Randy Kennedy
, Rick Kramer
, Patricia LaMagna
, Breanne Larrett
, Michele Lee
, Imran Manzoor
, Marc Marcum
, Robert Milicevic
, Emilie Paquet
, Daniel E. Parr
, Bronwyn Preston
, Elysia Bliss Pyne
, Bailee Reid
, Ryan Robertson
, M. Ross-Michaels
, Darius Siwek
, Claire Smithies
, Adrienne Sol
, Stephen Tibbetts
, Christopher Tipton
, Todd Weinger
, Roger Williams
, Angeles Woo
, Steve Woodley
, Jason Ybarra
, Garson Yu
, Terence Chase
, Gio Messale
, Gordon Piper
, Gregg Stuart
, Jesse Wagler
, Suzanne Clements
|
Editoryal Hizmetler
|
Carolle Alain
, Derek Brechin
, Tony Chiu
, Kris Cole
, John Dietrick
, Mark Fitzgerald
, Warren Hickman
, Robert Malina
, Dennis McNeill
, Peter McNulty
, Stephen M. Rickert Jr.
, Kevin Willis
|
Kostüm Sorumlusu
|
Isabel Bloor
, Sondra Durksen
, Jenny Eagan
, Terry Haws
, Meg Matthews
, Marco Pimenta
|
Kamera Teknisyeni
|
Jay Anderson
, Paul Arnel
, Roger Bailey
, Bill Baxter
, Larry Blanford
, Bruce Borland
, Brian Bouma
, Simon Bright
, Alex M. Cacciarelli
, Cliff Cenerini
, Reid Cohoon
, Douglas Curran
, Jesse Deacon
, Dan Delgado
, JT Diaz
, Bob Findlay
, Lance Fisher
, Bryan Fletchall
, Aristidi Georgiopoulos
, Tyler Guenther
, Stuart Haggerty
, Karl Harrison
, Jeff Harvey
, Kevin Haverty
, Saul Herckis
, Seth Hettrick
, Gavin Hill
, Junichi Hosoi
, Alan Jacoby
, Ciaran Kavanagh
, David Kurvers
, David Lourie
, Attila Luca
, Gregory Lundsgaard
, Stephen Maier
, David McKnight
, Michael McLellan
, Tim Milligan
, Paul Mitchnick
, Ryan Monro
, Paul T. Murakami
, Marty Naucler
, Daniel Nichols
, Ken Nishino
, Craig Nix
, Phil Pastuhov
, Dean Reca
, Jim Rose
, Dave Roughley
, Miles Schick
, Trig Singer
, Steve Smith
, David Tickell
, Jarrod Tiffin
, Kris Tobiasson
, Roger Vernon
, Stefan von Bjorn
, Richard Walden
, Pat Waller
, Lance White
, Gary J. Williams
, James Williams
, Thomas Yardley
, Rob McEwan
, Bradley Patrick
, Robert M. Sagaser
, Klaus Melchior
|
Özel Efektler
|
Craig Tex Barnett
, Al Di Sarro
, Sylvain Houle
, Eric Milner
, Eric Vrba
, Tim Walkey
|
Ses
|
Christopher Assells
, Kristian Bailey
, Brian Basham
, John Bires
, Robert Carr
, Anne Couk
, Zack Davis
, Chris Glyn-Jones
, Per Hallberg
, Robin Harlan
, Dan Hegeman
, Susan Kurtz
, Gregg Landaker
, Steve Maslow
, Sarah Monat
, Ronnie Morgan
, Philip D. Morrill
, Willard Overstreet
, Eliza Pollack Zebert
, Vic Radulich
, Alan Rankin
, Alex Raspa
, Perry Robertson
, Scott Sanders
, Randy Singer
, Peter Staubli
, Mark P. Stoeckinger
, Scott Stolz
, Mike Szakmeister
, Bruce Tanis
, Robert Ulrich
, Bob Baron
, Dino Dimuro
, Victor Ray Ennis
, Tammy Fearing
, Anna MacKenzie
, Tony Negrete
, Jeremy Pitts
, Thomas W. Small
, Frank Smathers
|
İkinci Birim
|
Arthur Anderson
, Ashley Bell
, Joan Cunningham
, Adrian Diepold
, Mathew Dunne
, Shelley Kreutz
, Ella Kutschera
, Yannick Leray
, Dan Mansfield
, Jamie Marshall
, Jeff Mosuk
, Brian Smrz
, Berengaria Tomkies
, Fiona Winning
, Cameron Kuc
|
Operasyon Yöneticisi
|
Casey Grant
, Stratton Leopold
, Yvonne Melville
, Kiki Morris
, Jay Sedrish
, Susan Towner
|
Makyaj Sorumlusu
|
Cindy Barlow
, Susan Boyd
, Rita Ciccozzi
, Emanuela Daus
, Ilona Herman
, Norma Hill-Patton
, John E. Jackson
, Richard Kohlen
, Thom MacIntyre
, Shauna Magrath
, Gina Sherritt
, Adina Shore
, Janine Rath
, Monique Venier
, Stacey Butterworth
|
Yapım Sanatçısı
|
William Sandell
|
Sinematografi
|
Jeffrey L. Kimball
|
Yardımcı Yönetmen
|
Ashley Bell
|
Senaryo Süpervizörü
|
Cate Hardman
|
Kast Asistanı
|
James McKenzie Moore
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Rhiannon A. Charles
|
Set
|
Karl Harrison
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Bryan Fletchall
|
Hikaye Editörü
|
Marc Marcum
|
Başlık Tasarımı
|
Garson Yu
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Ronnie Morgan
|
Kavramsal İllüstratör
|
Adrien van Viersen
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Chris Bond
|
Görsel Efektler
|
Pam Hammond
, Victor Abbene
, Christine Albers
, Jared Barber
, Travis Baumann
, Lori Berlanga
, Melissa Best
, Chris Bond
, Jayni Borgaro
, Cecile Tecson Broas
, Matt Broeska
, David C. Bryant
, John Cassella
, Ian Cope
, Tim Crosbie
, Shane Davidson
, Andy Davis
, Denise Davis
, Linda Drake
, Conrad Dueck
, Jeannine Dupuy
, Janet L. Earl
, Jesse Fernley
, Alex Fry
, William Gammon
, Amy Garback
, Kyle Goodsell
, Ryan Grobins
, Bryan Hirota
, Wensen Ho
, Simon Holden
, Rusty Ippolito
, Bryan Jones
, Brad Kalinoski
, Patrick Kavanaugh
, Patrick Keenan
, Sean Konrad
, Maryjane Layani
, Derek Ledbetter
, Cory Lee
, Don Lee
, Kim Lee
, Andrew MacDonald
, Scott McLain
, Gregory L. McMurry
, Alexandra Menapace
, Alex Murtaza
, Marc Nanjo
, Julia Neighly
, Glenn Neufeld
, Gregory Oehler
, Julie Orosz
, Chris Pember
, Natasha Rand
, Tony Rush
, Chris Ryan
, Heather MacPhee Ryan
, Steven Schmidt
, Linda Schubell-Sundlin
, Michael Shand
, Evan Shipard
, Vicki Silva
, Brian Smallwood
, Joshua Spencer
, Allen Tracy
, Darren Wall
, Shawn Wallbridge
, James Whitlam
, Johnny Wilson
, Garson Yu
, Ken Zorniak
, Chris Allen
, Judith Bell
, Jeremy Burns
, Feliciano di Giorgio
, Karin Eunson-Ross
, Donald Fly
, Mark Halsall
, Terence Krueger
, Mark Nelson
, Mark Robben
, László Sebõ
, George Taylor
, Blair Werschler
, Kyle Yamamoto
, Adam Holmes
|
Boom Operatörü
|
Kristian Bailey
|
Araştırmacı
|
Chris Allen
|
Yapım Koordinatörü
|
Jasmine Barry
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Ian Cope
|
Kısa Hikaye
|
Philip K. Dick
|
Yardımcı Editör
|
Kris Cole
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Kiki Morris
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Stratton Leopold
|
Yönetici yapımcı
|
Stratton Leopold
, David Solomon
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Al Di Sarro
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Michael Collins
, Daniel Mansfield
|
Müzisyen
|
George Doering
|
Orkestra Şefi
|
Bruce Fowler
|
Ses Kayıtçısı
|
Brian Basham
|
Jenerik Mikser
|
Shawn Murphy
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jamie Marshall
|
Görsel Efekt Editörü
|
Linda Drake
|
Sanat Yönetimi
|
Sandy Cochrane
, Don Anderson
, Chris Beach
, Brent Boates
, Nancy Anna Brown
, Shaun Bullied
, Maureen Carey
, Jean-Paul Costaz
, Brian Cunningham
, James Dickson
, Raymond Dumas
, Dave Emmonds
, Brian Epp
, Giacomo G. Ghiazza
, Darek Gogol
, Phil Gough
, Craig Henderson
, Carl Johansen
, Patrick Kearns
, Keli Manson
, Gwendolyn Margetson
, Ignacio McBurney
, Colin Meacham
, Sheila Millar
, David R. Murray
, Aleya Naiman
, Kristin Shanski
, Dean Sherriff
, Slava Shmakin
, Dennis Simard
, Grant Swain
, Adrien van Viersen
, Paul Wagner
, Ellis J. Barbacoff
, Andy Chung
, Janice Lynn Coats
|
Yardımcı Set Kostümcüsü
|
Tristan Oliver
|
Set Dekorasyon
|
Elizabeth Wilcox
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Arthur Anderson
|
İlave Kurgu
|
Derek Brechin
|
Senaryo
|
Dean Georgaris
|
Yapım Yöneticisi
|
Casey Grant
|
Saç Tasarımcısı
|
Ilona Herman
|
Editör
|
Kevin Stitt
, Christopher Rouse
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Per Hallberg
|
Ses efektleri Editörü
|
Christopher Assells
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Powell
|
Yazar
|
Bronwyn Preston
|
Kostüm Tasarımı
|
Erica Edell Phillips
|
Prodüksiyon Tasarım
|
William Sandell
|
Oyuncu Seçimi
|
Mindy Marin
, Heike Brandstatter
, Andrea Brown
, Andrea Hughes
, Coreen Mayrs
, James McKenzie Moore
|
Yapımcı
|
John Davis
, John Woo
, Terence Chang
, Michael Hackett
|
Eş Yapımcı
|
Arthur Anderson
, Caroline Macaulay
|
Video Assist Operatörü
|
Tony Rush
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jeffrey L. Kimball
|
Ses Tasarımcısı
|
Alan Rankin
|
Mekan Yöneticisi
|
Bruce L. Brownstein
, Ann Goobie
, Tonya Hartz
, Flemming Lund
, Mark Maxson
, Paisley Shaw
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Bruce Borland
|
Yardımcı Butafor
|
Brian Epp
, Don Anderson
|
Kuaför
|
Susan Boyd
|
Baş Kuaför
|
Thom MacIntyre
|
Steadicam Operatörü
|
Junichi Hosoi
|
Dublörler Koordinatörü
|
Gregg Smrz
|
Işık Şefi
|
Dan Delgado
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Brent Boates
|
İnşaat Koordinatörü
|
Craig Henderson
|
3B Sorumlusu
|
Conrad Dueck
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Rusty Ippolito
|
Kameraman
|
Ciaran Kavanagh
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Denise Davis
|
ADR Editörü
|
Zack Davis
|
İlave Kamera
|
Lance Fisher
|
Perukçu
|
Stacey Butterworth
|
Set Fotoğrafçısı
|
Douglas Curran
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Phil Pastuhov
|
Butafor
|
Grant Swain
|
Diyalog Editörü
|
Mike Szakmeister
|
Dış Sesler Editörü
|
Willard Overstreet
|
Işık Asistanı
|
Jeff Harvey
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Blue Angus
, Mike Sassen
, Tim Fortin
, Ryan Moroz
, Bruce Scott
, Larry Tardif
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Nancy Anna Brown
|
Yardımcı
|
Claire Smithies
|
Dublörler
|
Keii Johnston
, Mark Aisbett
, Joe Doserro
, Brett Armstrong
, Scott J. Ateah
, Shawn Beaton
, Guy Bews
, Celia Bond
, Curt Bonn
, Jake Brake
, John Branagan
, Leanne Buchanan
, Jason Calder
, Douglas Chapman
, Gilbert B. Combs
, Mike Crestejo
, Vince Crestejo
, Garvin Cross
, Mike Desabrais
, Duane Dickinson
, Mike Dopud
, Diana Dutra
, Ryan Ennis
, Dane Farwell
, Bill Ferguson
, Bruce Fontaine
, Corry Glass
, Tom Glass
, Alex Green
, Randy Hall
, Adrian Hein
, Kim Howey
, Kathy Hubble
, Terry Jackson
, David Jacox
, Andrea Kinsky
, Ken Kirzinger
, Jon Kralt
, Bob Kursar
, Larry Lam
, Paul M. Lane
, William Lawrence
, Terrance Leigh
, Don Lew
, Seth Longworth
, Cotton Mather
, Tom McComas
, Steven McMichael
, William Morts
, Scott Nicholson
, Gerald Paetz
, Rick Pearce
, Dan Redford
, Jimmy N. Roberts
, Raymond Sammel
, John Sampson
, Darryl Scheelar
, Dan Shea
, Sharon Simms
, Kimani Ray Smith
, Gregg Smrz
, Heath Stevenson
, Ronn Surels
, Frank Torres
, Angela Uyeda
, Owen Walstrom
, John Wardlow
, Claire Webb
, Roxanne Wong
, Paul Wu
, Kirk Caouette
, Shane Cardwell
, Laura Lee Connery
, Crystal Dalman
, Gary Guercio
, George Josef
, James Ralph
, Rob Wilton
, Rob Fournier
, Mary Ann Skoll
, Rick Seaman
, Scott Nicholson
, Daniel B. Melles
, Rene Van Hullebush
|
Dijital Besteciler
|
Jason Booth
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Slava Shmakin
|
Genel
|
Shane Cardwell
, Brian Smrz
, Jenny Eagan
, Robin Harlan
, Randy Singer
, Sondra Durksen
, Dave Emmonds
, Cindy Barlow
, Isabel Bloor
, Keli Manson
, Alan Jacoby
, John Cassella
, Kevin Haverty
, Corry Glass
, Jean-Paul Costaz
, Cameron Kuc
, Adrienne Sol
, Paul Arnel
, Alex Raspa
, Jim Rose
, Meg Matthews
, Tina Dawson
, Allen Tracy
, Andrea Brown
, Leon Thomas Braun
, Donald Fly
, Paul T. Murakami
, Maureen Carey
, Aleya Naiman
, Shaun Bullied
, Sylvain Houle
, David Lourie
, Flemming Lund
, Mark Maxson
, Paisley Shaw
, Christine Albers
, Karen Bergen
, Roger Bailey
, Michele Lee
, Cory Lee
, Cecile Tecson Broas
, Breanne Larrett
, Raymond Dumas
, Eric Milner
, Christopher Rouse
, Kevin Stitt
, Jimmy N. Roberts
, Jon Kralt
, Sharon Simms
|