6.5

94 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7 (46.118 OY)

KONUSU
Genç bir fotoğrafçı olan Thun, kız arkadaşı Jane ile birlikte çektikleri fotoğraflarda bir takım gizemli şekillerin olduğunu farkederler. Büyük bir şaşkınlıkla olayın nedenini çözmeye çalışırlarken başka fotoğraflarda da benzer şeyleri görünce büyük bir korkuya kapılırlar.

Bu gizemli olayın gerisin
... Devamı
Genç bir fotoğrafçı olan Thun, kız arkadaşı Jane ile birlikte çektikleri fotoğraflarda bir takım gizemli şekillerin olduğunu farkederler. Büyük bir şaşkınlıkla olayın nedenini çözmeye çalışırlarken başka fotoğraflarda da benzer şeyleri görünce büyük bir korkuya kapılırlar.

Bu gizemli olayın gerisindeki nedenleri araştırırken Thun ve Jane’in öğrenecekleri bir gerçek vardır: Geçmiş, ne kadar kaçmak istesen de peşinden gelmeye devam edecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@haoff

1 yıl önce

filmin finali de finali diye o kadar övülmüş ki sırf merakımdan sabredip izledim. leş gibi klişe her şey tam da tahmin ettiğim gibi ilerledi.
filmin sonu da dişe dokunur tek sahne olduğundan bu kadar akılda kalmış arkadaşlar, abartılacak bir şey yok ortada.

@ham

2 yıl önce

8 / 10

Amazon Prime’da Amerikan versiyonunu dur bir de bunun orjinal versiyonu vardı deyip internet dehlizinde orjinal versiyonunu izledim. İyi ki de izlemişim. Filmin acayip bir havası var ve senaryosu çok orjinal, bütçesine göre müthiş bir iş bence
Dip Not: Siz siz olun kimsenin ahına girmeyin!

@kayacanism

2 yıl önce

7.2 / 10

Muhtemelen bu türün ilk örnekleriden birisi. Çok daha önce seyretsem daha çok severdim
S

@sunmayshine

3 yıl önce

7.5 / 10

Korku filmi bağımlısıyım.Artık bağışıklık kazandığımdan izledikten sonra çoğu aklımda kalmıyor bile ama bu filmin sonunu unutamıyorum.
Film başlarda sıkıyor.Anladık fotoğraflarda hayaletler çıkıyo tamam.Pek korkunç da değil zaten ne başları ne ortaları.Ama sonra sarmaya başladığı bir nokta var.Artık sona geldiğinde son sahneyi de izliyorsunuz ve film bitiyor.Başta kafası gelmiyo ama sonra olayın korkunçluğunu idrak edince aklından çıkmamaya başlıyo.Bende öyle oldu en azından.Hala geriliyorum hatırladıkça.Keşke izlemeseydim ama korku filmi olucaksa da böyle olsun.Ne desem bilemedim o yüzden.
D

@directorabbit

9 yıl önce

5 / 10

Filmin sonunu filmin yarısına bilegelmeden tahmin ettim. Böyle de sıkıcı bir filmdi. Ayrıca ben de güldüm, mantık olarak da bir hayaletin vücut ağırlığının var olması mümkün değil bu arada. Seyirciye sürpriz bir şey göstermek için mantıksız bir yol bulmuşlar. Ki parçaları birleştiren herkes için de film hiç sürpriz sonlu değil

Spoiler: Hatta tecavüzü bile 10 saat öncesinden tahmin ettim yani. O kadar klişe ki. Şaşırmaya gerek yoktu.

@eliktu

10 yıl önce

güzel bir gerilim filmi, film son sahnesiyle akılda kalmayı başarmıştır.

@leck

10 yıl önce

6 / 10

Adam yatarken hanım kızımız adamın üzerindeki örtüyü çekti ya. Çektiği örtü değil içimdi resmen.
A

@acilinbendoktor

10 yıl önce

2.5 / 10

tipik japon hayalet filmi.

filmin sonunda gülme krizine girdim. Garibimin filmin sonuna kadar boynu ağrıdı hayır artık boynum ağrıdığında tribe girer oldum.

@lowen

12 yıl önce

7 / 10

Sadece müthiş finali için bile izlenebilecek bir film..Tam olarak korku filmi,çok korkacaksınız diyemem ama çok iyi bir gizem ve çok iyi bir gerilim filmi olduğunu söyleyebilirim..Bu filmin Amerikan versiyonu olan Resimdeki Hayalet filminide izlemiştim..Bu film ona göre çok daha iyi,eğer ikisi arasında tercih yapacaksanız orjinal olanı tercih edin..Korku filmlerinde genellikle rastladığımız anlamsız konulardanen azından kendini kurtarabilmişbir film..Shutter i izledikten sonra,kesinlikle en iyi korku filmleri listenizin içinde,iyi bir yerde olacaktır..

@bestreaction

14 yıl önce

6.5 / 10

Klasik korku öğelerini kullanarak ani hareketlerle tırsmamızı sağlayan film sürpriz sonu ile diğer ucubik benzerlerinden bence ayrılmıştır. tayvan yapımı bu filmi hafiften korkmak isteyen film insanlarının izleme listesine almasında fayda var. swh.
O

@ozi

14 yıl önce

sonu klasikten uzak, güzel bir gerilim filmi, tavsiye ediyorum.
P

@pegacorn

14 yıl önce

Klasik bir hayalet hikayesi gibi başlasada ilerleyen sahneler ve özellikle finaliyle izlenmesi gerekli filmi.İtiraf etmeliyim "Samara" sakızını çiğneyip duran uzakdoğu sineması içinde özgün bir örnek.9/10.
SPOILER

Shutter filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Shutter filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Shutter filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL