8.1

105 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.5 (398.742 OY)

KONUSU

Seri,çok zeki olmasına, okuduğu hiçbir şeyi unutmamasına rağmen üniversiteden mezun olamayacak kadar tembel bir genç adamın Manhattan’da büyük bir hukuk bürosunda avukatmışcasına işe girmesi ile başlıyor.

Gabriel Macht

Harvey Spe...

Sarah Rafferty

Donna Paulsen

Rick Hoffman

Louis Litt

Meghan Markle

Rachel Zane

Gina Torres

Jessica Pe...

Amanda Schull

Katrina Be...

Dulé Hill

Alex Williams

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@aysovski

1 yıl önce

9 sezon... arka arkaya izlediğim için akrabam gibi oldular. düğünlerde çeyrek takasım, cenazelerde konuşma yapasım geldi.

@selmass

1 yıl önce

7.9 / 10

Lüks ofisler, lüks arabalar, şık giysiler, güzel yakışıklı insanlar. Bu nedenle izlerken gözler şen.
Dokuz sezon boyunca inişli çıkışlı ilerlese de karakterler kendini izlettiriyor. Özellikle Harvey ve Louis karakterleri tabi Donna yı da unutmamak lazım, karakterler son sezona kadar değişip büyüyorlar gelişiyorlar bu güzel yansıtılmış. Müzikler çok iyi, neredeyse her bölüm bir şarkı eklendi listeme.
Ama sonunu dizinin ruhuna aykırı buldum. Harvey nin şirketi bırakması New York dan gitmesi falan.. Karakterlerdeki değişim güzel olsa da Harvey için bu kadarı fazla neredeyse emekli oldu.
Keyifli vakit geçirmelik bir dizi.

@iamgzde

3 yıl önce

4.sezonundan sonra bir düşüş yaşasada hala daha devam eden bir dizidir. Her karakteri ayrı ayrı sevmişimdir.
Konusu ilgi çekici bu yüzden de ilk bölüm bomba ama sonrasında sarmadı beni, devam edemedim.

@fadik

7 yıl önce

Dizide ileri derecede hayran oldugum şey: herhangi bir filmden alıntı yapıldığında herkes bunu anlıyo. Ben yaptığımdasa(basit düzeyde tabiki) g.t gibi ortada kalıyorum(Litt den bahsetmiyorum). Senariste helal olsun küçük bişey bile cezbedici bence
P

@palindrom

8 yıl önce

House M.D ile kıyaslanınca yazma gereği hissettim. House bu kasıntıları tefe koyar çalar. :)

Bunun haricinde ise zeka ürünü diyalogları olan eğlenceli bir dizi.

edit: 3. sezona geldim de dizi iyice boka sardı

@serkanaydemir

8 yıl önce

9.6 / 10

Zeka ve karizma.

Bu dizi tam olarak böyle. Avukatların yaşamını bizlere çok zevkli bir şekilde yaşatıyor. Kısa sürede seveceksiniz. Hatta ilk bölümden itibaren diziye bağlılığınız artacak. Dizi piyasasına girmiş önemli yapımlar arasında olmayı hak eden dizidir kendisi haberiniz olsun.

İyi seyirler

@senseiahe

8 yıl önce

8.2 / 10

bana izlediğim 3 sezon boyunca House dizisini anımsattı fakat onun haricinde bağımlılık yapması, uzun süreli bölümlerinin hiç sıkmaması, oyuncuların mükemmelliği yani kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.
D

@digeri

8 yıl önce

Bir haftadır izliyorum 3. sezonu bitirince avukatlık şirketimi kurmuş olurum. böyle de gaza getiriyor işte bu dizi. bizde ki hukuk bu kadar şaşaalı değil ayrıca bizim sistemimiz daha basit. Akıl oyunları, blöfler, anlaşmalar, vs. bizde yok. Ne gerek var zaten bu kadar şatafata değil mi? Şöyle işliyor bizim sistem: Paran var mı?Evet= Masum Hayır= Suçlu. Ekmek çalan aç çocuklar ile ülke soyan gözü açları aynı kefeye koyanlar (bu bile olmuyor ya) izlemesin. Müzikler, film göndermeleri mükemmel, karakterler hakkında gereken yorumlar yapılmış zaten izleyin gerçekten iyi dizi.

Rachel senden nefret ettim. Ne pis bi karaktermişsin be. 3.sezonda toparla kendini bu böyle gitmez. Hep sen haklı sen mağdursun oh ne ala dünya. Ben söyleyeyim de çıkarırlar diziden durmadan ağlamakla olmaz valla gözünün yaşına bakmazlar. Mike Ross'a da kızıyorum aslında. Ne varsa bunda? Ömrünü çürütür insanın:)

@lenin

9 yıl önce

8.8 / 10

oyunculuklar çok iyi, diyaloglar ve zaman zaman inceden taciz eden müzik seçimleri.

kurgu çok zekice, bağımlılık yapabilir uyarması bizden.
B

@brighton

9 yıl önce

9 / 10

Şu ana kadar izlediğim karekterler arasında Harvey Specter açık ara en karizmatik olanı ! Müzikleri çok iyi..Duygudan bi haber karekterleriyle bağımlılık yapıyor benden söylemesi

@randomchoices

9 yıl önce

Güzel müzikler,zekice kurgulanmış akıcı bölümler,karizmatik karakterler. Özledik.

@elfelda

9 yıl önce

House'dan sonra başladığım dizi olduğu için meslek kurumuna döneceğimden korkutuyor dizi. Akıllarahollywood effects espirisini getirtecek kadar muhteşem bir havası var. Ve tabiiki müzikleri

@cokuzakbirgalak

10 yıl önce

10 / 10

NEDEN DAHA ÇOK İNSAN BU DİZİYİ İZLEMİYOR ULAN diye isyan ettiren dizi. Zekice kurguları ve karakter-oyuncu uyumuyla son derece başarılı bir yapım, keşke daha çok ilgi görse...
SPOILER

Suits dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Suits dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Suits dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL