Istanbul Modern Sinema

gidemedim yoko pazar, o nedenle haber etmedim. gittiysen, yorumlarını aktarırsın belki burdan :)
Aslında bugünkü gösterimi de merak ediyorum, komik görünüyorlar - ama saati erken sanki :(

Saat 13:00 Sevimli Parazitler ( Tender Parasites )

Pazar günü,Saat 15:00 gösterimine girip, bir sonraki filme de kalır,

duble seyir keyfi yapabiliriz :)

26.09.2010 Pazar

Saat 13:00 Gravity

Saat 15:00 Lila,Lila

Saat 17:00 Whiskey with Vodka
en uygun gün Pazar gibi görünüyor - bir haber edin komposcum giderken :)
Ayrıca bu pazar da güzel filmler var, gitme niyetindeyim bakalım.
Film gösterimleri müze ziyaretçilerine ücretsiz. Perşembe günü gelirseniz para vermeden, diğer günler de müze giriş biletiyle filmleri izleyebiliyorsunuz.

Gösterimler
Istanbul Modern Sinema, Goethe-Institut İstanbul işbirliğiyle 23-30 Eylül tarihleri arasında Transit Hayatlar başlığı altında, ilk gösterimi son bir yıl içinde gerçekleşmiş Alman filmlerinden bir seçki sunuyor. İzleyici ve eleştirmenlerin karşısına ilk kez Berlin, Cannes, Venedik, Toronto, Sundance gibi festivallerde çıkan filmlerden oluşan programın açılışını Almanyanın ünlü genç aktörü Daniel Brühlün başrolde oynadığı, Alain Gsponerin yönettiği, gerçekle kurmacanın iç içe geçtiği keyifli bir romantik komedi olan Lila Lila filmi yapıyor.

Seçkide yer alan diğer filmler arasında geçtiğimiz yıl Bulutların Üstünde ile başarı kazanan Andreas Dresenin gerçekle kurmacanın birbirine karıştığı senaryosuyla keyifli bir film içinde film örneği olan melankolik komedi filmi Votka ile Viski; Max Ophuls Film Festivalinden ödüllerle dönen, Maximilian Erlenweinin yönettiği, şiddeti ve mizahı yerinde bir psikolojik dram olan Yerçekimi (Schwerkraft); bu yıl Berlin Film Festivalinin en çok konuşulan filmlerinden biri olan Thomas Arslanın gerilim yüklü cinayet filmi Gölgede (Im Schatten) ve Angela Schanelecin yönettiği, Paris Orly Havalimanının bekleme salonunda iki saat içinde gelişen olayların anlatıldığı aktarmalı hayatlar ve ilişkiler üzerine yenilikçi bir deneme olan Orly yer alıyor.

Bazı diğer filmler Esnek Bir Kadın (The Drifter) , Neullköln Unlimited, Sevecen Parazitler (Tender Parasites)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL