Sen Dur Bir Başkası Yazsın

sarışın tiki Pelin'in southpark ile ilgili yorumu:

''Geçenlerde bitanecim (?) mutlaka izle bak beğeniceksin dedi, yani 5 dakika falan ancak seyredebildim. O ne öle cüceler falan. ay bi de tuhaf tuhaf konuşmuyolar mı! Şöyle bi Brad Pitt olsun, Leonardo di Caprio olsun, yakışıklı ve romantik olsun di mi ama?''

''Bu arada Orkun'cum sen bırak bence yorum yazmayı, ne laubali bir tarzdır öle. Canım sen kendine bi sevgili yap, bırak Nuri Bilge Ceylan'a sataşmayı falan.''

:D hadi karakterler hodri meydan :P

edit: atışma tarzında şirin bir sohbet olmasını amaçladım sevgili Orkun Kun'a sataşırken, umarım sorun olmaz sevgili ruh dikizi :)
pepe le pew'in günahını aldım ben bozmuşum ilk, oyunbozanlık yaptık iyi mi (: iyi geceler herkese ben South Park izlemece (:
Sevgili Anathema, buyrun size ana tema :P

Başta bir karakter yaratıyorsunuz. Adı, yaşı, eğitimi, cinsiyeti.... istediğiniz her şeyi belirliyorsunuz ve sonra onun gözüyle daha önceden izlediğiniz bir film hakkında yorum yapıyorsunuz. "Film bittiğinde o ne hissederdi?" nin yanıtı yorumunuzun içeriği oluyor.

Siz hani film sayfalarının altına girip yorum yazıyorsunuz ya, kendi fikrinizi, işte o yorumlar gibi, yarattığınız karakterin ağzından film yorumları yazıyorsunuz buraya. Kendiniz değilmiş gibi. Hani Aforoz dedi ya şizofrencilik, "hah o işte" diye bilin siz :)
ben ikinciyim ilk pepe le pew bozdu (:
aha oyunu ilk bozan konuştu =D
oyunun ilk felsefesini de anlamamıştım ben zaten (:
oyun değişik bir yola girdi :)
:) ilk Öpücük'e gitmek için diretseymiş keşke Ayşe
Ben de oynayacağım.

Hakan diye biri var.Lise öğrencisi.Habire dayak yiyor sınıf arkadaşlarından.The Dark Knight'ı seyrediyor. Joker'i pek bir beğeniyor. Anarşizme merak sarıyor. Kafasında bir plan kuruyor. Evde babasının dolabındaki silahı alıyor. Okula gidiyor. Silahı en sevmediği çocuğun başına dayıyor. Ama silaha kurşun koymayı unuttuğu için ateş almıyor. Çocuktan fena dayak yiyor. Okuldan uzaklaştırma alıyor.Dayak atan çocuk kahraman oluyor. Hakan, anne ve babasından da dayak yiyor. Babası kalpkrizigeçirip ölüyor. Hakan'ın babasının ölümünden 3 ay sonra annesi, 2 yıldır birlikte olduğu adamla evleniyor. Hakan, yeni babasından da dayak yiyor. Hakan, yeni babasının kızına aşık oluyor.Kızı bayıltıpkaçırıyor.Boş bulduğu birdağevine sığınıyor. Dağevinin gerçek sahibi gelip Hakan'ı poliseiade ediyor. Hakan 18 yaşında olduğu için hapse giriyor. Hapiste tecavüze uğruyor. Mahkumiyeti sona erdikten sonra şarkıcı olmaya hevesleniyor. Gazinolarda şarkı söylemeye başlıyor. Bir müzik yapımcısı tarafından keşfediliyor. Ama yapımcı ona kaset çıkartmıyor, temizlikçi olarak işe alıyor. Hakan da hayatına böyle ediyor.

Başlığın amacına uygun olmadı ama olsun.
Ayşe (?), 17 yaşında, böyle entelliğin dünyasına paytak adımlarla girmeye başladığı çağlar.

İlk ciddi sevgilisiyle ilk kez sinemaya gidecektir.. Erkek, "American Pie diye çok komik bir film gelmiş, ona gidelim" der.. Ayşe, "Yok, çok güzel bir Güney Kore filmi gelmiş, ona gidelim" diye ısrar eder ama nedense bir şekilde erkeğin dediği olur (zaten kız baştan kaybetmiş ha şimdi farkettim =))..

Öhm, neyse işte, Ayşe, "hiç gülemezsem bu iğrenç ergen filmine, bütün gün trip yersin" dercesine bakmaktadır sürekli erkeğe.. Film başlar.. Ve Ayşe, film boyunca o kadar güler ki, gözünün yaşarmasından lensinin çıkayazması mı dersiniz, çocukla henüz çok samimi olamadıklarından gülerken kendini yandaki boş koltuğa savurması mı dersiniz..

Erkeğe gelince, o o kadar gülmemiştir..

Ayşe için entel ayaklarının sonu.. Gelsin American Pie 2 (tuu diye okursanız kafiyeli olacak)..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL