düğününüzün açılış dans müziği hangisi olurdu

Yok yok en sıkıntılı gün, düğünden önceki günler oluyor ne yazık ki =) Düğünde ne oldu ne bitti ben pek anlamadım, su gibi geçti zaman otomatik pilotta =D
en korkulu rüyam (ben düğünlerde kameraya çekiyolar diye takı takmaya bile çıkamayıp zarfla yolluyorum bir de herkesin gözünün üstünde olması son derece ürkütücü:) en mutlu değil en sıkıntılı günüm olacak ya neyse keramet vardır diyelim:)
Bu arada, bir tek giriş müziğiyle yırtacağınızı sanmayın =) Bunun pasta müziği var, pasta sonrası dans müziği var, ilk dans öncesi milleti bekletirken müziği var, var oğlu var =D
Evet o dizide de çalıyordu =) Tabii biz dönmeyelim dedik hepten rezil olmayalım diye ama değişik atraksiyonlara girdik doğaçlama hehe.. Teşekkür ederim ayrıca, darısı sizin başınıza =P
babel fish müthiş bir şarkı seçmişsinz evli ve mutlu dizisinde çalıyordu geliba.dans ederken insan deli gibi dönmek ister (try try kısmında hele) bu şarkıda.. mutluluğunuz daim olsun bu arada
Bizimki şu oldu pek yakın bir tarihte =))
Muhtemelen ;

Elvis Presley - the Wonder of You

Leonard Cohen - Dance me to the end of love , tabii şu harika coverı da olabilir.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL